Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (176) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
aaaZdenka
538 příspěvků 9.1.20 19:51

Ahoj všichni,
Jirko dneska jsem byla u mamky včera upadla dotloukla se, počůrala a pokadila, já bych i řekla, že to měla epilepťák, dneska jsem vařila vepřový dušený na cibulce, dušenou mrkev a brambory a olizoval se i brácha, který chodí na obědy v práci. No, hotýlek je to hezký, spíš takový penzionek, co kdybys mu dal jméno „Penzion u Kocourka“ :lol: :lol: :lol:. Dneska u nás chcalo celý den v kuchyni u mamky jsem vařila při rozsvěcené zářivce, jinak já Miru beru krom Lyricy ještě Cymbaltu a antiepil. Tegretol, no samé mňamky, jó a neurol 1, ale ten už si nedám. Musím vám povědět, že jsem včera zablokovala všem lékařům, lékárníkům a klinickým farmaceutům přístup k mým předepsaným lékům-nebudu podporovat jejich výmysly, i když mám lék předepsaný, nemusím ho brát tak co to řeší?? Tak dobrou a dívejte se na Stokholmský syndrom na čt1, je to dobré a já miluju Davida Švehlíka. :srdce: :*

Acrylát
365 příspěvků 10.1.20 12:43

Ahooooj!
Kocourku, určitě to budeš mít super ale já se nerada k někomu vtírám. Tak uvidíme, jak se to vyvine. Možná cestou na Pravčickou bránu, kam se už dlouho chystáme. Je to na trase nebo jsem mimo?))
Zdeni, dík za informaci, jsem už v obraze)Myslím léky.
Kolik let je mamince? Nejhorší je u starých lidí to padání. Tchyně padá neustále a já už jsem, co jsem v důchodu, taky asi dvakrát spadla))A jednou na hubu a rozrazila jsem si ret a musela valit k nám na plastiku, krve jak z vola a 5 stehů. Jednou v ochodě jsem uklouzla na slupce v odd. zeleniny a musel mi mladík pomáhat, jak opravdu staré babce, byla jsem úplně ochromena, v šoku)))
Peču ořechovou vánočku, politou čokoládou a pořád se mi nechce upéct, pořád něco na špejli))Nevím, co mě to napadlo, zase mě to bude lákat žrát. Jinak ještě dušenou mrkev, to mě úplně k obědu stačí. Manželovi výpečky, špenát a gnochi. Už mě to vařené s..e.
Jinak to se mnou JAKŽ TAKŽ jde, ale zase ne žádná hitparáda. Kdyby ale nebylo hůř, což už bylo a o hodně, tak by to ušlo.
Musím finišovat, za chvilku příjde manžel z práce dřív a jedeme do koupelen, tedy materiálu. Abyste nemysleli, že se někam jezdíme koupat))))) :D
:mavam: :mavam: :mavam:

Kocour ek
622 příspěvků 10.1.20 12:57

Zůstat občas doma a čumět na ty blbý seriály a válet se to není vůbec špatný… mám extra chuť na řízek s bramborem. Jsem smutnej ž toho počasí, i ty Zuzi Z kérkonoš co?? V praze je jak na jaře.. táta je uz ž jip venku, budou ho ale převážet na internu aby nějak vyřešili ten kreatin v krvi.. no Zdeni taky to nemáš jednoduchý,, to mytí bych asi nedal. U vás taky není sníh co?? Miru,, slušný hody,, asi půjdu vybrakovat lednici… holky je pátek… je tady někdo kdo chodí do prace?? Mozna Ellen?? A meccs. No jo no mozna si dam kocoura pod hlavu a dam šlofika… prima víkend

Kocour ek
622 příspěvků 10.1.20 13:08

Zdeni penzion je divný slovo, jako hotel pro penzisty,, koukal jsem a hotel je id 10ti pokoju obvykle,, mě 2 chybej. Ale je to vyřešeny,, hned jak se to prevede tak se to zavře. Pak rekonstrukce, už ji kreslí arch. A pak někdy to bude jenom dum u něčeho??? U vola třeba. Nebo pod lavinou,,, kdepak,, bude patřit moji ochrankyni,,

Kocour ek
622 příspěvků 10.1.20 13:21

Všichni to znáte ale nevíte možná, že to je měděnec a vrch Mědnik… náš Major… mam hlad

Acrylát
365 příspěvků 10.1.20 15:09
Kocourkovi

No to bude super. Pěkně to máš namyšlený.
Já jsem myslela, že po té silnici jdeš ty, tak jsem si to příblížila a prdlačka)))
Nemá táta cukrovku? Ta jde totiž většinou ruku v ruce s onemocněním ledvin, tloušťkou a vysokým tlakem. A co ostatní hodnoty? Hlavně bílkoviny v moči? A dělali mu cystoskopii? Nebo CT ledvin, MGR? Nebo na to se…?

Čekám na mužského, už oblečená a kruci kde je?
Tak vám aspoň pošlu moje orchideje, jak mi krásně začínají rozkvétat. A to o ně vůbec nepečuji. Čím hloupější sedlák, tím větší brambory:-)))
Už je tady)Myslím starej)

aaaZdenka
538 příspěvků 10.1.20 16:06

Ahoj,
ani nevím na co jste se mně kdo ptal, tak když neodpovím tak sorry. Dneska mám posranej den už od rána. Brácha se mně furt ptá, co s ní, co s ní, co mám dělat. Já jsem mu radila ať ji nechá poslat na týden do špitálu, napumpujou do ní tekutiny a i něco na bolest a tam si nedovolí odmlouvat, tam sní co jí přinesou. No, on nechce, ale už jsem se s mamkou bavila a domlouvala jsem jí ať se trošku nutí, no sakriš nebo jí dám lyricu a bude jíst a pít o život! :lol: :lol:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.20 08:15

Jeden den se clovek nepodiva a cela stranka popsana nastacim cist :mrgreen: zdeni to s mamkou me mrzi s tim spitalem je dobry napad doplnili by ji tekutiny dali nejaky vit.proc se to brachovi nezamlouva, kocourku u nas je taky jak na jare dneska bude snad svitit slunce tak parada uvarim neco k obedu a jdu ven

aaaZdenka
538 příspěvků 11.1.20 12:21

Ahoj lidi,
Zuzi nevím, on si snad myslí, že už by tam umřela a dloubali by do ní, ale co už by na ní vydloubali, ona jenom potřebuje jíst, pít a osprchovat se u bráchy je jen vana a tam ona nevleze tak se jen obtírá nad umyvadlem mokrým ručníkem, jí to sice vyhovuje, ale když je v té nemocnici tak vždycky za pár dnů ožije když tam za ní jdeme, má tam větší komfort a poslouchá je, nám ona vzdoruje jako dítě. Jinak tady je pod mlžným mrakem, ale zima není, vařím fazolačku a čekám na bráchu, přijde mi vyměnit jednu šprušli v roštu u postele, je naprasklá. Hlava mě bolí jako prase, v krku taky, dala jsem si paralen, algifen a lyricu dvě navíc na tu bolest. Po neděli v úterý jdu na psychinu a v pondělí na terapii, vyřídit příspěvky a kmitám domů, budou opisovat plyn, takže pro mně frmol. :mrgreen: 8o :mrgreen:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.20 15:16

Zdeni to je pravda ze jsou pak jak deti, ja zatim nic podobneho resit nemusim ale ceka nas to taky az nasi zestarnou.jo a ty divosko co jsi delala na ty posteli :lol: :mrgreen: :lol: byla jsem na nakupu a v kramech uz je jaro maji vajicka, zajicky a ruzny jarni voloviny a to je pulka ledna, jirko jak to vypada s tatinkem a ellen ty se taky ozvy jak si prezila vanoce, jak to dopadlo s tema policajtama atd.atd.myslim na tebe a budu rada kdyz napises par vet :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 12.1.20 19:13

No zuzi, táta vypadá fakt dobře, dobře ji, pije pivo, nic ho nebolí… a je na normálním pokoji… ale, má vývody ž ledvin í cevku, pořád kapacky, NEVĚDÍ, proč ma pořád špatnou krev. Resp vysoky obsah kreatinu coz je nejakej odpad z tela, nějakej hnus. Zkoušejí zkoušejí ale asi nevědí jak dál,, ja pro jistotu jel včera ž nemocnice do Medence a vyprosit si U panny marie trochu víc zdraví pro něj.. zítra je 10 dní od operace tak myslím pokud nebude zlepšení udělají nějakou radikální věc… snad mu ji nevezmou,, modlim se…jinak já jsem každej den v práci i o víkendu… no jo co se dá dělat… dneska jsem nějakej rozezranej musím si píchnout tu sragoru na hubnutí… Zdeni to je taky nic moc s tou maminkou a ona bydlí s bratrem někde v hajovne?

aaaZdenka
538 příspěvků 12.1.20 19:15

Na postel jsem prudce dosedla, ale ona je asi vadná, když si vezmu, že tam můžou řádit dva lidé a to teda rozhodně tolik nevážím, asi je to nějak v jednom místě slabší udělané ten rošt, už se mi to stalo kdysi. To že jsou zajíčci teda čumím, u nás se doprodávají mikulášové. No a kdyby napsala Ellen bych byla taky ráda, aspoň pár řádků. Tak se zítra držte, a dneska je ten Stockholmský syndrom na čt1. ;) ;)

aaaZdenka
538 příspěvků 12.1.20 19:21

Jo, Jirko bydlí spolu, ale v normálním rodinném baráku, kde jsem vyrostla i já. Já se pak ve 21 odstěhovala do města a brácha tam zůstal, no, ale máme to od sebe 11 km, takže žádná dálka a přitom si nelezem na nervy. :mrgreen:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.20 08:31

Jirko tak snad doktori na neco prijdou a bude se vse zlepsovat, ja uz fakt nemuzu syn vymysli sami kraviny, do toho pes prujem takze kazdej den pokalena bouda, stale nemuzu dostat z hlavy chovani svagra to si o nas mysli ze jsme nejaky zlodeji nebo co paneboze oni mi tak ublizili

aaaZdenka
538 příspěvků 15.1.20 06:42

Ahoj všichni,
Zuzi zase máš ty výčitky, nejsi sama, já si taky vyčítám kdeco. A ještě se mi snívají hnusné sny, teda pokuď spím. Na švagra se už vyser, fakt ti nestojí za to a navíc se ti omluvil, ne? V afektu přece člověk řekne i to co si doopravdy nemyslí o tom druhém, tam jde hlavně o to někomu ublížit, ne říct pravdu, tak neblbni. Říkej si kolik lidí tě má naopak rádo, třeba my tady všichni. Včera jsem byla u psychouše a napsal mi na večer ještě valdoxan, oni mi tu játru zničí úplně ti doktoři, ale on mi chce asi fakt pomoct, je hodný, tak to chvíli zkusím. Dneska jdu vyřizovat příspěvky a na realitku něco, zase se nachodím, oběd nemám tak budou kolínka s gulášem ze sáčku-rychlovka. Co vy ostatní lidi, žijete??

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.20 07:08

Zdeni ono to do ty hlavy leze samo ale urcite to znas, to ze jsem mu rekla ze je magor to si nevicitam proste je, takto se normalni clovek nechova

Kocour ek
622 příspěvků 15.1.20 10:35

Ahoj u nas spatny,, ani jedna ledvina nepracuje…

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.20 16:27

Jirko to mi je lito, co bude nasledovat, co rikali doktori, myslim na vas :srdce:

aaaZdenka
538 příspěvků 15.1.20 18:00

Jo Jirko i mně to je moc líto, snad ještě něco doktoři vymyslí a nebo ať je taťka silný dost na tu dialýzu, držím palce. :palec:

Acrylát
365 příspěvků 16.1.20 11:55

Ahoj všichni!
Moc se neozývám, mám teď lepší období, tak jsem hodně akční, nechci sem chodit se „vycamrávat“ a nic jiného nemám, co bych vám napsala.
Až něco bude, ozvu se.
Kocourku, moc mě to s tátou mrzí.
Ať je vám všem dobře :srdce: :srdce: :mavam:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.20 13:31

Mirusko jsem moc moc rada ze ti je ted dobre, preju at to vydrzi co nejdele :mavam:

aaaZdenka
538 příspěvků 18.1.20 08:37

Ahoj lidi, :?
dneska jsem vstala trochu levou nohou nebo je mi spíše špatně, měla jsem jít k mamce a bráchovi, ale brácha na mně taky trochu štěkal do telefonu, tak jsem radši návštěvu zrušila, snad zítra. Jirko co ty, doufám že tatínek je jakž takž aspoň stabilizovaný a že mu nějak pomáhají i když je tam ten problém s ledvinama. Tobě Miruš přeju ať ti dobrá nálada vydrží co nejdýl i za cenu, že sem nebudeš psát, budou mi tvé příspěvky moc chybět, ale snad až vyšetříš minutku něco sem sesmolíš. Zuzi co ty, doufám, že už tě to pustilo, co sníh, je tam u vás?? Tady ani vločka, je jen suchý mráz a to mi na zdraví dělá dost blbě, momentálně mě bolí hlava jako střep, i když jsem měla prášek, nevím už mi nic nezabírá. Ten valdoxan ale ano, večer se mi po něm chce spát jako miminu, je ale špatný na játru, nevím jestli budu pokračovat, domluvím se s doktorama i s obvodní. Tak se všichni opatrujte a až se budete chtít vypsat, čekám tady na vás, ale to vy víte. :roll:

dasajur
30 příspěvků 18.1.20 14:02

Ahoj všem,
ZUZI s těma myšlenkama, ty by měly jít ovládnout a zastavit. Jak na to, tak to se učí na psychoterapii. Byla jsi někdy? Já teda nemám co říkat, chodím na psychoterapii 4 roky a stejně to furt neumím (netrénuju :oops: )

KOCOURKU Co táta? Bude tedy na dialýze?

MIRUŠKO Ať ti dobré období vydrží co nejdéle, moc ti to přeju :srdce:

Holky, potřebuji radu. Blokla se mi v úterý bederní pátek, SI skloubení. Dost to bolelo. Do toho v úterý jsme byli se synem v Nautisu na diagnostice. A máme potvrzený Aspergerův syndrom. Uvnitř jsem to věděla, ale furt jsem měla kousek naděje, že se třeba pletu. Tak ne, máme to černé na bílém. A já se skoro sesypala, brečela (v soukromí). Bude to mít prostě těžší, často neporozumí vztahům a sociálním situacím, takže často citově zraněný.
S bolestmi v bederce a v srdci jsem měla ve středu psychiatra. Ta když mě viděla, tak mi nabídla možnost denního stacionáře. A rovnou mi domluvila termín. Je to Denní stacionář Horní Palata na Praze 5. Chodí se tam každý všední den od 8-15 h a je to na 7 týdnů. Byla jsem tam už na pohovoru s tamější lékařkou, ta mi řekla, že jsem vhodná. Čeká mě ještě pohovor s tamější psycholožkou, která povede skupinu (psychoterapeutická uzavřená skupina). Ten den jsem ještě měla svoji terapeutku. No a ta mi to šíleně vymlouvala. Že mi to nic nepřinese, že je to stejný jako v Bohnicích, že po čtyřech letech terapie u ní by jí to mrzelo. Že se mám konečně chovat jako dospělá a ne jako dítě. Že je to útěk od situace doma. Že jestli potřebuji strukturu dne, tak mám jít do práce. A na závěr mi řekla, že doufá, že se rozhodnu správně (rozumějte, být doma nebo chodit do práce a chodit k ní na terapie). Jo a že kdykoliv mohu zavolat a vezme mě co nejdřív. Jako platím 800,– Kč za sezení, tak fakt nemůžu chodit 2-3× týdně. Ne že by na to manžel neměl, ale prostě se mi to dávat nechce. Ten denní stacionář platí pojišťovna.
Holky, co myslíte, mám tam jít??? Zase ale v tý skupině poslouchat cizí problémy, no já nevím no. Ale do práce se bojím, že to nezvládnu. Že budu mít bolesti zad (mám hrůzu z bolesti). Sedím s kolegyní, co si furt stěžuje. Práce je rutinní a nebaví mě.
Mám v sobě spoustu strachů, asi i nesmyslných. A teď v zimě, kdy není sluníčko, je mi vždycky hůř a všechno si beru mnohem víc.
Já fakt nevím no.

dasajur
30 příspěvků 18.1.20 14:08

ZDENI Ten Valdoxan pomáhá i na spaní? A k tomu bereš i klasická AD? A Lyricu? A jak to zvládáš bez BZD???

Acrylát
365 příspěvků 18.1.20 15:44

Ahoj lidičky!
Zdeni, to není o tom, že bych byla až tak zaneprázdněná/i když někdy jo/, že bych za vámi nemohla jít pokecat pár vět. Ale je mě blbý vám tady psát, že mě je celkem dobře a co vše dělám, když vím, že Kocourek má trápení s tatínkem, Zuzka se trápí se švagrem, Dáša má teď takové dilema a ty máš taky pořád starosti a teď tě zrovna bolí hlava. Nemůže to být vedlejšák k tomu Valdoxanu?
No a já vám mám napsat, že mě bylo od nového roku dost dobře, že doma cvičím a ještě se snažím každý den nachodit 10 km ale že si vážím každého dne, co je mi takto líp? Vypadá to jak kdybych se chodila vychloubat.Ale co mám jiného psát? Navíc já neumím psát krátce, když nasadím, tak valím. A nevím, jestli vám tím nejdu na nervy a nejen vám, protože plno lidí sem přestalo chodit.
No ale dneškem to končí, protože jsme byli od rána s manželem na GO, to jsou veletrhy cestovního ruchu. Naposledy jsme tam byli před 4 lety a to tam bylo snad 80 stánků cestovních kanceláří a dala se tam vybrat dovča, s veletržní slevou.Ale letos úplný debakl, kanceláří snad deset a jinak jen naše regiony a hlavně-samé stánky se žrádlem. Za vstupné jsme dali 250 Kč, tak jsem se nasr…Ale to hlavní-mě se tak strašně rozbolela pata na levé noze/ze spodu, neměl jste to někdo?/, že pomalu ani nemůžu chodit, takže konec mých vycházek, kde jsem si dělala fotky a dělalo mi to moc dobře. Tak jsem děsně naštvaná.
Ráno u nás náledí a teď se dívám z okna, světe div se-padá sníh.

Děkuji vám všem za to, že mi přejete tu chvíli klidu, co jsem od nového roku měla. Čím to je, že je člověk chvilku nahoře a pak zase dole, nevím, kéž bych na to přišla a s něčím to mohla spojit a vyvarovat se toho blbého.
Lyricu pořád beru 50-0-50 a nechce se mi s tím hýbat, není to žádná sláva/až na ty výjimky/ ale je to k žití. Mám strach vysadit, abych se opět neocitla v úplných sr…ch.Jo, chtěla jsem se zeptat, nezhoršila se vám někomu, po Lyrice, kvalita vlasů?

Zdeni, k bráchovi a mamce běž, víš, že je to u vás už normál, se chvílemi „poštěkat“ ale že se stejně máte rádi. My jsme se s mamkou taky kolikrát hádávaly, když přišla na návštěvu a to kvůli MALICHERNOSTEM, nedovedla jsem se povznést a teď mě to mrzí. Kdyby se na jeden den mohla vrátit, tak bych ji chytla do náruče a objala, ona o to vždycky tak stála a ode mně se toho moc nedočkala. A pak bych ji zase nechala odejít do jejího klidu((( :,( A víte co je zajímavé? Že se mi, od její smrti, o ní vůbec nezdálo a to jsem rok každý večer, kvůli ní, brečela.
Teď jsem si vzpomněla, jak mluvím o snech, že dnes jsem jeden dnes měla, děsně mě štval, chystala jsem v práci oslavu a pořád mi něco chybělo. Chtěla jsem usmažit řízky a neměla jsem vajíčka na obalení, tak jsem letěla do obchodu a pak zase olej a pořád něco chybělo a než jsem to dala dohromady, tak všichni byli fuč. Jsem už asi úplně zblblá z těch mých neustálých nákupů pro familii.

Dáši, ptáš se na radu, takže můj názor. Poslala bych do pr…tu tvoji slavnou psychoterapeutku, co si bere 800 Kč na hodinu!!! :zed: a za 4 roky s tebou nedokázala hnout. To věřím, že blbě kecá, když má přijít o solventního kunčofta. Na mě platila vždy terapie prací, chodila jsem do práce, i když to bylo kolikrát děsné ale být doma, pro mě bylo ještě děsnější. Ale to už jsem psala. Rozhodně bych ten denní stacionář zkusila, za to nic nedáš a nikdo tě tam násilím držet nebude.Na mě tyto věci neplatí, já si musím poradit sama ale to neznamená, že tobě to třeba nepomůže. A je to zdarma, nemáš co ztratit.
Se synkem je to smutné ale zase ne úplná tragedie. Bude to mít v životě těžší ale horší by bylo, kdyby byl zcela nekomunikativní autista.Tito lidé se i žení, jen trochu trápí ty kolem sebe.
A ještě co se tebe týče, nemůžeš si najít práci, co tě baví? To by bylo taky dost důležité. Já jsem dělala celý život práci, která mě neseděla ale bylo mi líto hodit tolik roků studií za hlavu.Ale dělala jsem chybu. Život totiž děsně ulítne a když tě práce nebaví, horor.

Zuziku, Dáša má pravdu, ty mě přijdeš ten typ na psychoterapie.Zkus to! A děkuji ti, že jsi mě taky přála tu chvilku klidu.
Kocourku a co ty? Asi máš trápení s taťkou.(Máš plno známých, snad mu trochu pomůžou, aby to bylo snesitelné. Moc mu to přeji. Tví rodiče mají silný kořínek, tak snad je to je dočasné a ledviny se umoudří.

Posílám vám pár fotek z dnešních veletrhů cestovního ruchu a Kocourkovi pár dobrot, kterých tam měli celý pavilón))
:mavam: :mavam: :mavam:
Jo, na tom pódiu je ten borec z partičky, co jeli s Trabantama po světě. Dávali to na pokračování v televizi. Vykládal tam o tom, udělali si z toho dobrý kšeft.
No a to autíčko, co u něj stojím, je super, s tím by se dal projet celý svět. Jen mít dva melouny))

Acrylát
365 příspěvků 18.1.20 15:54

U nás trochu nasněžilo, zatím co jsem vám psala, čili za malou chvilku. Jak to vypadá u vás? V Praze, Frídku, Krkonoších a Dáša nevím, odkud je? Tuším taky z Prahy?

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.20 18:59

Ahoj lidicky dasi ja chodim na terapii uz par let ale taky se mi to nejak nedari, jen se divim ze platis 800kc ja jsem v zivote za zadnou terapii neplatila.ale miruska ma pravdu vyzkousela bych ten stacionar za to nic nedas.ja se taky ted rozmejslim ze se vratim k te puvodni terapeutce.tady ta mi rika ze se neurolu nemam bát a at ho klidne beru kazdy treti den kdyz mi pomaha coz mi prijde trochu divny tak nevim.ja mam o ty generalizovany poruse nastudovany snad vsechno ale uvest to do praxe se mi proste nedari, mirusko a ty pis mi vsichni co jsme tady jsme radi ze ti je dobre a vubec nas s tim neoptezujes jak te to mohlo vubec napadnut :srdce: zdeni u nas neni po snehu ani pamatky a to rikali ze ma snezit tak se asi zase sekli :mrgreen: kocourku a ty napis par radku vim ze mas starosti ale dlouho jsi nepsal a uz jsem nervozni jestli se neco nestalo znas me :mavam:

dasajur
30 příspěvků 18.1.20 19:04

MIRUSKO Jsem z Prahy, u nás v Modřanech bez sněhu.
Jinak do práce bych šla, kdybych měla v kanceláři bývalou kolegyni, které ale neprodloužili smlouvu a s novým rokem skončila. Teď mám v kanclu starší paní, co si furt stěžuje a já se od toho neumím odosobnit. Stačí mi teď maličko, třeba jen že končí víkend a začíná zase pracovní týden a tedy vstávání do školy a už mám špatné spaní. Mám tak křehkou psychiku teď.
Jinak můj muž má také Aspergera. Jen se na to přišlo, až když na Aspergera začal vypadat i syn a mě s pomocí googlování všechno sedlo k sobě a došlo mi, o co jde.
A prosím piš, i když je ti dobře. Vždyť je to super, však na stav psychiky ti určitě pomohlo to chození a cvičení. Bychom si my ostatní měli vzít příklad. Proč by si měla lézt na nervy? Ano, máš někdy trochu konfrontační styl (jen dle stylu psaní, osobně to může vyznít úplně jinak). Ale vždyť to není nic, kvůli čemu by měl kdokoliv odcházet nebo bys mu měla lézt na nervy. Tak snad to tady není jen o tom navzájem se plácat po zádech. Ale o náhledu na svoji situaci i z jiného úhlu, podpora, sdílení. :srdce: V podstatě jsme tu taková virtuální psychoterapeutická skupina, co se vede sama a drahého psychologa k tomu nepotřebuje. :D

aaaZdenka
538 příspěvků 20.1.20 07:03

Ahoj lidi,
tak jste se hezky rozepsali, já se pokusím odpovědět na co jste se mně ptali, ale už nevím kdo na co tak budu odpovídat hromadně. Valdoxan je na špatné spaní a AD zároveň, pomohl mi, usínám a spím dobře, ale je špatný na játru, tak se ho trochu bojím a ano, může mě z toho bolet hlava. Dášo, do toho centra jdi, ušetříš nemalé peníze a pak si třeba najdeš časem i soukromou, která bode na pojišťovnu, ta tvoje z tebe fakt tahala jen peníze a účinek nic moc. Vím, že ti o prachy nejde, ale třeba si za ušetřené koupíš welnes a tam zrelaxuješ více než s tou tvou hvězdou. Já mám na pojišťovnu a kočka se snaží úplně jinak, než aby mi říkala, že jsem jako malé dítě a to já fakt někdy jsem, v každém z nás je malé dítě, v každé osobnosti. A to špatné spaní mám přesně jako ty, když jdu jen na nějaký úřad vyřídit třeba domovní daň tak nespím a ten valdoxan fakt pomoh je na bázi melatoninu, a to je spánkový hormon, a nedoplácela jsem ani korunu, mně se teda chce spát do hodiny, jednou jsem si vzala večerní prášky v 17h a usínala jsem v 18h, ani zprávy jsem už nedala a to jsem doma, nikam nechodím. Tak jinak beru tu lyricu a cymbaltu a od neurologa tegretol, bez benzáků jsem v pohodě, už si nenechám napsat, už mám těch prášků až až a mně už by zabraly jen extra velké dávky, jo vypěstovala jsem si takovou toleranci. Miruš Frýdek se píše s ý, Místek je s měkým, jasně nemohlas to vědět já to myslím v dobrém a nad Frídkem jsem se smála, je to srandovní. :lol: Jinak včera celý den sněžilo, ale do dneška všechno stálo a je jen trocha břečky. Jirko, doufám, že je všechno u tebe o. k. trochu mně děsíš. :( Dneska jdu na finančák kvůli přiznání, pak jsou všude fronty a vemu i VZP je to na proti a sociálku ať to mám z krku, i když nepodnikám, ale mám ŽL kvůli té hypotéky na byt, tak tam musím podepsat ňáké papíry, že jsem jako neměla žádný zisk nebo co. Pak menší nákup a domů. Vařit asi nebudu, nechce se mi, včera mi vytekl odtok u dřezu, málem jsem zase vytopila tu krávu pode mnou, ale brášik to spravil a já vyutírala, takže asi dobrý. :jazyk: Jo Miru, a ten sen ti podle mýho značí, že máš zvolnit, ale třeba se pletu a psát sem můžeš i úplné blbiny co tě napadnou, NIKOMU to nepřekáží, NIKDO kvůli tebe se nestáhl, my tě naopak moc rádi čteme, jako vychloubání to nikdo nebere, přejem ti to a nic si nenamlouvej! :cert: Tak se všichni opatrujte. :mavam:

MeccACS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.20 12:48

Ahoj lidi, dlouho jsem o sobě nic nenapsal. Žiju a léky stále beru, ale cítím se až na občasný výkyvy dobře. Začal jsem chodit do posilovny a na angličtinu, takže pořád něco dělám :D

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.20 06:41

Ahoj mecc tak to jsem rada ze ti je dobre, posilovna a anglina to je super taky si rikam ze bych mela neco delat ale nemuzu se dokopat, sice chodim kazdy den na prochazky se psama no az zacne jaro tak snad budu mit vice energie, tak se mej a dej o sobe zase vedet :mavam:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.20 07:18

Kazdy den jsem kouknu nikdo nepise, cekam na par radku od kocourka ale bojim se ze pro nas nema dobre zpravy, moc moc doufam ze se pletu.

dasajur
30 příspěvků 23.1.20 08:04

Ahoj všem,
ZUZI Taky vždycky nakouknu. Že ani ta Zdenička nepíše.

ZDENI Copak je s tebou?

MIRUSKO Kde tě máme?

KOCOURKU Moc na tebe myslím!

MECCU Ahoj! Je moc dobře, že funguješ, zvládáš, cítíš se dobře. :srdce: To je skvělá zpráva a povzbuzení i pro nás ostatní.

Já zítra nastupuju do toho stacionáře, tak jsem z toho nervózní. No uvidíme.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.20 10:19

Dasenko neboj to zvladnes, ja mam taky vzdy obavy ale kdyz tam clovek prijde spadne to z neho takze ti drzim pesti a budu na tebe myslet, ja jdu zitra na terap. a mam taky dilema asi bych se chtela vratit k te puvodni ale jestli se ji to odhodlam rict nevim no dam vedet

Acrylát
365 příspěvků 23.1.20 12:25

Ahoj lidičky,
Zdeni já jsem ale bambula s tím Frídkem))Nemůžu se vymlouvat, že jsem to popletla, já jsem si to měkké i spletla s tím Místkem :D :D Říkám furt, že bych si to měla po sobě číst a přemýšlet u toho a ne jen psát a psát)))..Jinak je fajn, že ti Valdoxan zabírá na spaní, to je nejdůležitější. Máš pravdu, asi mi to napovídá, že bych měla zvolnit ale to já prostě NEUMÍM :zed: :zed: Teď mě bolí ta pata, co dostávala zabrat, tak aspoň v tom jsem musela zvolnit.

Dáši, moc si vážím, že jsi mi kulantně řekla, že jsem uhádanec)))Jsi fajn. Já si na to fakt musím dát bacha. Když já píši, co mě zrovna napadne a měla bych v tom trochu zvolnit, může to jinak vyznít, každému to nemusí být „recht“ Řeknu ti, že se vůbec nedivím, že máš psychiku nadranc, mít doma dva chlapy s Aspengerem, to musí být záběr((…Držím ti palce s tím stacionářem, za zkoušku nic nedáš. Pak napiš, jaký to na tebe udělalo dojem. A na babu za 800 Kč, co nevykazuje žádné výsledky s pacienty, se vybodni.
Zuziku, ty taky dobře dopadni a odhodlej se, nic v sobě nedus, musí to z tebe ven. Říkej si, že o nic nejde, ať si každý myslí, co chce. Zvol si tu terapeutku, která ti nejvíc sedí, na nic nehleď!!!..A toho Neurolu se fakt tak neboj.Co z toho máš, že pořád žiješ v úzkosti a strachu. Pokud nebudeš brát velké dávky a každý den, tak riziko nehrozí.

Mecco, zdravím a jdeš na to dobře. Na naše problémy je nejlepší činnost! Anglina se ti bude hodit a sport taky pomáhá na psychiku, tak se drž.

Kocourku, tebe naposledy.Asi nemáš náladu psát, což nevěstí nic dobrého nebo naopak, třeba jsi hodně zapřažený, taťka je už doma a ty pomáháš, seč můžeš. Až se budeš cítit, tak napiš.

Opatrujte se všichni, nemám čas si to po sobě přečíst, ještě jsem nezačala vařit, celý dopoledne hledám a vytelefonovávám dovču v Chorvatsku/nesnáším ho/, protože na konci ledna končí slevy.
Tak se držte!!
Jo a ještě novinka. Po letech mě začaly zase zlobit extrasystoly a to fest. Až večer po jídle, když si lehnu do postele. Dávám do do souvislosti s vysazováním prášku na reflux.Je to veeelmi nepříjemné/pro neznalé/ :nevim:

aaaZdenka
538 příspěvků 24.1.20 09:41

Ahoj všichni,
Meccu je fajn že zvládáš, moc ti to přeju. Zuzi, já bych té dosavadní terapeutce nějak hezky aby ji to neurazilo, to by sis měla doma natrénovat, tak bych jí řekla, že půjdeš k té minulé, je to tvoje zdraví, ne její a zůstávat někde jen proto, aby se to někoho nedotklo je kravina, dělej to, co ti na tvůj zdravotní stav dělá líp. A ona by tě zpátky vzala? :think: Jirka se odmlčel, snad to není to nejhorší, věřím že ne, asi má hodně starostí ohledně tatínkovy nemoci, ale on nám napíše. :palec: Miruš, když vysazuješ prášek proti refluxu, tak jsou taky odvykačky?? Tomu nevěřím, já beru také něco a hodlám s tím seknout a myslela jsem, že to bude bez problémů, no nazdar. Dášo, tobě držím všechny prsty ať se ti tam zalíbí a pomůže ti to! Určitě to bude dobré, hlavně nějaká změna to bude a ty jsou někdy fajn. ;)

Acrylát
365 příspěvků 24.1.20 13:08

Zdeni ahoj, nakukuji jen bleskově, za chvilku mi jede autobus, jedu s kámoškou na kafe. Večer se ozvu a napíši ti, jak to je s tím práškem na reflux. Zatím pa!

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.20 17:26

Tak jsem dneska ukoncila tu terapii a pristi tyden zavolam te puvodni, ona byla rada ze jsem ji nelhala a rekla jsem uprime ze uz k ni nechci chodit a ze se chci vratit k te puvodni moc se mi ulevilo ze jsem to zvladla ja nez se odhodlam trva to dlouho a vzdy se tim moc trapim.
dašo jak jsi zvladla prvni navstevu myslela jsem na tebe tak se pak ozvy :srdce: zatim se mejte :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 24.1.20 18:28

Tak jsem přišla z toho kafe a sbalila jsem tam chlapa, foto přikládám)))

Zdeni, s tím práškem na reflux je to tak. Před lety mě zlobil chrapot a pořád se mi tvořil hlen a musela jsem dělat ehhhm/víte co, ne?:-))/ No a pak už mi to šlo tak na nervy, že jsem šla na alergologii, na krční, dokonce i na bronchoskopii a nic. Až napadlo mého praktického, že by to mohlo být od refluxu, že ta kyselina ze žaludku uniká do jícnu a dráždí sliznici, je tam zánět a ona se brání zvýšenou tvorbou hlenu a podrážděné jsou těmi šťávami i hlasivky a proto ten chrapot. Nasadil mi Helicid, který brzdí ty šťávy a bingo, měla jsem pokoj. Jenže po čase mě přestal zabírat/tak jako všechno/ a tak mi doktorka na gastru napsala Controloc, který je silnější. No a teď, jak jsem byla na té hadici, se lekla a řekla mi, že na ten můj mírný reflux nemůžu brát prášek tak silný, jak berou lidi s brániční kýlou((( :zed: :zed: :zed:
Tak že to mám pomalu snižovat ale není to prý tak jednoduché, ony ty šťávy, co byly „držené pod pokličkou“, můžou po vysazení tak vyskočit, že můžou způsobovat problémy a člověku můžou hrknout až do plic a může se i udusit. Dobrý, že? Je to podobně jak s prášky na tlak. Musí se vysazovat děsně pomaličku, někdo musí brát do smrti, protože ta reakce je podobná. Jak „odklopíš pokličku“, čili vysadíš prášek, nastane mohutná reakce a může tě až klepnout pepka))
Už rozumíš? Největší průser je ten, že ty prášky na kyseliny, žerou kosti, proto mám osteoporózu a taky snižují Magnezium a Kálium/Draslík/.Správně by mi to měli, při tak dlouhodobém užívání, často měřit ale znáte to. Raději nikam nechodím, ať nejsem jak hypouš neboli hypochondr.

Zuzi, udělal jsi dobře. Nejlepší je říct všechno přímo, posílí tě to. Já jsem tak navyklá, i když někdy narazím. Ale pozor, nezaměňovat s netaktností.
Taky jsem zvědavá jaké má Dáša pocity.
Tak se mějte a hezký víkend. Tedy pokud možno((

aaaZdenka
538 příspěvků 25.1.20 07:35

Ahoj všichni,
Dášo napiš jak se ti tam líbilo, myslím, že zvědaví jsme všichni. :mrgreen: Miruško tos mě teda dostala, já beru už dva roky zulbex, ale ten není jednak tak silný a když mi dojde a doktorka tam není ( je tam 2× do týdne ) tak čekám i týden a sice kašlu k ránu zase na to to mám, ale zatím mi nic nehrklo a doufám, že ani nehrkne a stalo se mi to už několikrát. Dneska se mi zdál hnusný sen, že jsem měla rakovinu a já místo abych se bála, že umřu tak jsem se těšila, že zhubnu do džín, které už roky nenosím, ale nevyhazuju je co kdybych zhubla, ale né díky rakovině 8o 8o, ani nevím čeho. Ale to je tím, včera jsem se dívala na netu na film „Bolest a sláva“ s Antoniem Banderasem a on tam měl nádor a začalo mu to tak, že mu často zaskakovalo a dusilo ho jídlo, no, ale nakonec to nádor nebyl, byl to zvápenatělý výrustek na krční páteři a ten tlačil na jícen tak ho operovali. Lidi, dneska musím do města, ale moc se mi do toho suchomrazu nechce, čaute. :mavam:

aaaZdenka
538 příspěvků 25.1.20 07:38

Jó Zuzi udělalas dobře, když jsi to tak cítila. :palec: :palec: :palec:

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.20 08:12

Ahoj všem,
ZUZI Jsi moc šikovná, to vyžaduje velkou dávku odvahy říct do očí, že odcházíš k jiné, že jsi u ní byla spokojenější. Jsi skvělá! :potlesk:

Jinak ten stacionář, v pátek jsme se tam sešli, skupinka, co spolu bude 7 týdnů. Je nás 11 a z toho pět chlapů. 8o To jsem čuměla. Bylo to setkání administrativní. Neschopenky, představení lékařky, pak jsme vyplňovali asi tři testy ohledně naší životní spokojenosti a tak, bylo to dlouhý jak tejden. Takže zatím dobrý no. Lidi vypadají normálně, do většiny bych vůbec neřekla, že jim něco je. No to tak bývá, že jo. Naproti mě seděl chlap jak hora, takový ten typ bodrého sedláka, četl si tlustou knihu a vypadal naprosto v klidu a pohodě. Pak paní, co když ji zavolali do kanceláře vyřídit administrativu, tak se tam z plna hrdla smáli. :nevim: No nechápu. Vedle mě seděl pán, co mu bylo evidentně zle. Nemohl v klidu sedět, celý se ošíval, bylo vidět, že se pár dní neholil, neupravený, oblečení jen takový nějaký. Bylo mi ho líto. Jinak všichni ve středních věku, jen jedna důchodkyně a jedno mladé děvče.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.20 09:37

Lidicky dekuji za pochvalu, mirusko netaktni jsem urcite nebyla to bych si nedovolila, byla rada za uprimnost a rpzloucili jsme se, dokonce jsme se domluvili ze kdyz budu mit cestu tak se zastavim a budu ji informovat jak se mi dari. dašo mas pravdu ja kdyz jsem byla na leceni tak mi taky neprislo ze jsou ty lidi nemocny, hodne lidi co me zna ani nevi ze trpim uzkostma takze tak :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 26.1.20 11:52

Ahoj holky!
Dnes je u nás hnusně a mě se nic nechce. Včera jsme měli výročí 45 let od svatby, tak jsme zašli na večeři. Výjimečně jsem dala nějaký alkohol a fakt mě to nedělá dobře.

Zdeni, tak já nevím, mě to bylo s těmi léky na žaludek řečeno a i na gastru mě varovali. U tchyně v baráku se na to jedna paní dokonce udusila ale po pravdě ani nevím jestli brala prášky a pak vysazovala nebo nebrala nic. Vím jen, že ji hrkly šťávy do plic.Tak uvidím jak to bude dál, ale pro jistotu, budu vysazovat pomalu:-))))
Zdeni, ty máš tedy sny))Takové živé jsem mívala když jsem brala SSRI Zoloft.To jsem mohla ráno slovo od slova vykládat co se mi zdálo a co řekl ten člověk a co jsem mu odpověděla. Teď už se mi něco zdá, jen když si ráno ještě po probuzení přispím.

Dáši, je fajn, že jsi nám napsala co a jak.Je to pravda, že na některých lidech to není vidět, že jím taky „haraší“.Záleží, jak jsou zaléčení, jaké prášky berou.Tak ať se ti tam daří.

Zuzi, já vím, že ty netaktní nejsi! Já to jen myslím tak, že mám ráda, když lidi mluví přímo, bez kličkování, já osobně to mám ráda. Ale nesmí být člověk netaktní a někoho urazit. Tedy pokud nezačne onAle už jsem se naučila s těmato lidma nepokračovat v diskuzi ale prostě neodpovídat.

Tak jedno foto ze včerejší oslavy. Přesně před 45 lety 25 ledna))Všimnite si, jak blbě sedím a mám vyvalenej pupek, hrůůůůza, musím si na to dát bacha((Potřebovala bych taky dát aspoň 6 kilo dolů. Víc nemůžu kvůli mému vyzáblému ksichtu(…To je zajímavé, že ty obrázky najednou jdou.

aaaZdenka
538 příspěvků 26.1.20 14:38

Ahojte lidi, Miruš prosím tě o jakém pupku mluvíš, já vidím shrnutou halenku a obrázky jdou proto žes na to prostě přišla, no. S těma lékama je to fakt o hubu, je lepší se vždycky zeptat a vysazovat opatrně, jistota je jistota. Zuzi a příští týden se už domluvíš s tou staronovou terapeutkou, nebo už jste domluvené?? Já jdu ten další týden ne teď po neděli a pak k psychiatrovi, tuším že 18.2., furt mně láme nechat si zase napsat neurol 1, ale už jsem si to jednou řekla že ne, ale chtivosti mám pořád, nevím co udělám, on mi to napíše vždycky, udělám psí oči a mám recept, pak to doma žeru tak dlouho až to sežeru i po několika za den. Holky poraďte mám si ho nechat psát, bojím se že teď se ten rok rozjede a já budu mít zase nějaké paniky, teď se třeba bojím toho korona viru, že všichni pomřeme, jsem nějaká přecitlivělá, nevím z čeho. Dáši je fajn, že vás je více, já mněla vždycky ty skupinové terapie ráda, dělalo mi dobře, že nejsem sama taková divná a s problémy. Nikomu to nepřeju, ale dělá mi dobře, že nejsem sama, uklidňuje mě to. :? :?

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.20 14:51

Mirusko 45.vyrocni to je neco :potlesk: dnes se vsichni rozvadeji, nevazi si toho co maji. zdenicko zitra ji zavolam a domluvim si termin, na neurol se vykasli ja teda doma krabicku mam ale ta mi tam vydrzi i pul roku ale ty ji slupnes :lol: kdyz budes nejhur zajit si pro ni muzes vzdycky.

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.20 14:52

Ahoj všem,
ZDENI Co tím myslíš, že se teď ten rok rozjede a ty budeš mít paniky? Čekají tě nějaké nepříjemnosti?
Jinak já doma mám zásobu těhle sraček BZD, ale já se tak šíleně bojím závislosti, že si vezmu jeden, když už fakt nemůžu a lezu úzkostí pod zdi. Nebo v noci, když bych se vzbudila někdy ve dvě, ve tři a bylo mi zle, tak to si vezmu.
Ty když už to máš doma, tak to bereš každý den? Bez ohledu na sílu úzkostí?
Koronaviru já se nebojím. Jestli se to rozjede a lidé začnou umírat, tak jednou to přijít muselo, je nás moc na planetě. A hlavně číňanů teda. :lol: Jestli se tím nakazíme i v naší rodině, to už bych se pak bála, hlavně o děti. Ale zatím jsem v klidu.
Jinak s tou skupinovou psychoterapií, mám to úplně stejně jako ty. Pocit, že v tom nejsem sama.

MIRUŠKO Vždyť ti to moc sluší! Kdybys neupozornila na nějaký pupek, tak si vůbec nevšimnu. Takhle jsem si to zvětšila a zblízka koukala a vidím spíš shrnutou halenku, než pupek. :)

Holky, jak často chodíte na tu terapii placenou zdr. pojišťovnou? To je 1× za 14 dní že? Stačí vám to takhle? Nebo byste uvítaly častější návštěvy?

aaaZdenka
538 příspěvků 26.1.20 16:05

Dášo, mně když bylo blbě, tak mě brala každý týden jinak 1× za 14 dní. Zuzi, máš pravdu, zajít si pro něho můžu vždycky, nebudu ho brát, já to pak jím i když už úzkost nemám, já mněla problémy s chlastem tak nic takového mít doma nemůžu, mám tu závislostní buňku prochlastanou a tak ty návykovky a BZD když se k nim doberu jím furt. No, ale co se těch nepříjemností týče, já už se bojím do předu, budu hledat práci, bojím se že mně zase propustí ve zkušebce, že jsem k ničemu, finanční problémy všechno zaplatit, vyřídit, nedělá mi to moc dobře, prostě ten život moc nezvládám. No zítra jdu k zubaři, držte mi palce ať to nebolí, asi si nechám píchnout injekci. :mrgreen: Jinak Miru, klobouk dolů, že jste to vydrželi tak dlouho, tobě i dědkovi. :palec:

aaaZdenka
538 příspěvků 27.1.20 13:12

Ahoj kočky a kocourci,
vrátila jsem se od zubaře, pusu mám natáhlou jako kačer donald :jazyk:, ten horní ret, nechala jsem si píchnout půl injekce na 7 a půl na 4, krček bolí a ulomený zub taky. Lidi s těma zubařema to je děs, ona teď objednala chlapa až na podzim a já jdu až příští rok a musím se objednat v květnu na ten příští rok. Jinak je tam zima jako ďas a mně trochu pobolívá v krku, ale neřekla jsem jí to, bo bych šla na ten podzim. :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 28.1.20 18:22

Ahoj holky :srdce:
Přečkaly jsme ptačí chřipku, nemoc šílených krav a prasečí mor, tak snad přežijeme i tady ten virus.Tak jak píše Dáša, zatím se tím nějak nezabývám((Bude stačit, jestli to přijde sem a začne kosit. Mě to tak nebere ale měla bych strach o vnoučata a mladé.
S tou shrnutou halenkou je to od vás milé ale já vidím nařasený pupek))Neřeším to ale nějak hystericky, vždyť už mě to teď začne pomalu odsejpat na 70.Jen 4 roky a je to tady. No a na Miss 2020 se hlásit nemíním, tak čert to vem :cert: :D

Zdeni, tak zubaře máš z krku. To ti závidím, mě se ulomil kousek zubu a tak mě to čeká)Aspoň někde mám protekci, jak se objednám, hned mě vezmou.Ale pořád se nemůžu odhodlat se objednat(((Zítra budu muset, než se mě rozlomí tesák((

No jó Zdeni, vydrželi jsme dlouho, ale byly krize a divočiny ale nějak jsme to doklepali až sem. Žádná babička s dědouškem, co se drží za ručičky, sedí na zápraží a dívají se na západ slunce. Míváme období, že jsme pořád v sobě
Zuzi, jak dlouho jste vy s manželem nebo druhem? A co se švagrem, zklidnilo se to?
Dáši, já si myslím, že když už chodit na ty terapie, tak aby to mělo nějaký smysl, mělo by to být na husto.Ale to víš, to by ta pojišťovna zase neproplácela. Když jsi doma a netrpíte bídou, zkusila bych to zkombinovat s nějakou tou placenou terapeutkou ale určitě ne s tou, co jsi k ní 5 let chodila. A to bylo jak často? Mě ty terapie nepomáhají, jak tady psal Kocourek, musím to nějak zvládnout sama.Ale pokud někomu pomáhá, pak je to super, lepší jak léky a má to pak určitě smysl.
Tak abych taky něco k tématu této skupiny. Lyricu beru pořád stejně a to 50-0-50, takže jsem ani oblečená, ani vysvlečená, ani na koni, ani pěšky a už nevím, jak to bylo v té pohádce. Prostě to je dávka, která moc neúčinkuje a střídají se lepší a horší dny ale necítím žádnou léčbu. Tak jak když jsem brala SSRI, bylo mě hnusně ale pak se to začalo zlepšovat a nakonec jsem byla „vyléčená“, mohla jsem zcela bez problémů vysadit. Příští týden bych se měla objednat, už jsem tam asi 3 měsíce nebyla, prášky docházejí. Ale nechci s tím teď hýbat, protože jsme zaplatili pobyt u moře pro nás a vnoučata, tedy zálohu a chci se udržet aspoň tak, abych to zvládla. Vůůůůůbec se mi tam nechce ale co bych neudělala pro vnoučata.
Mužskýmu se taky nechce. A vlastně Zdeni, jak ty víš, že mu říkám dědek? Já to tady někde píši? :nevim: :nevim: :nevim: To ví jen mí známí a rodina? :D :D Nejsi ty moje známá nebo dokonce rodina? :D :D :D
:mavam: :mavam: :mavam:
Copak ten Kocourek?

Stránka:  « Předchozí 1 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 123 Další »
Váš příspěvek