Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (136) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 07:24

Ahoj zdravim vas vsechny, ellenko vse co pises je pravda ja si taky vsechno moc beru, vim ze si delam starosti nekdy uplne zbytecne ale to je proste ta uzkost ale to s tema pribuznejma me srazilo na kolena no ale do prdele jim uz nepolezu

aaaZdenka
510 příspěvků 16.12.19 12:26

Ahoj lidičky, tak já mám vánoce zajištěný doma, mám něco podobného černému kašli, možná i on. Dnes jsem se po dvou dnech myla s velkým sebezapřením, furt dusivě kašlu, doktoři už u nás nejsou, myslím, že se tyto vánoce udusím. Asi jsem se nakazila u naší doktorky, lyrica mi nevyjde a mudra má dovču a po novém roce to budou všichni vidět co kdo píše, okamžitě naklusávám a nechám si to zrušit. Zuzíku do prdele nikomu nelez, já mám problém vylézt z pelechu, astma jako prase a brácha po mně řve " si normální, dyť je půl jedenácté a ty ležíš, co ti sakra zase jééé" Do prdele s příbuznýma, doma budu, ještě nervovat se budu, to určitě!!! :cert: :cert: :cert:

aaaZdenka
510 příspěvků 16.12.19 14:03

Zuzi, nevím sice co ti ten švagr řekl, ale představ si co mi udělal bratr má vlastní krev na popud mé matky. Vždy když přišel řekla jsem pojď dále, ale on že ne a to bylo x kráte tak jsem ho přestala zvát, vždy jsem mu něco podala nebo on mně a odešel, mrzelo mě to, ale nenadělala jsem nic. Tentokráte se vyzul a já na to, ty jdeš dále? On na to nic, prolezl mi byt, skříně, komory, že matka si myslí, že mi nic není a že tady někoho mám. Rozbrečela jsem se a on odešel. Po té jsem volala matce proč to udělala a ona, že mi přestává věřit. Já na to, dobře a zavěsila jsem. Tentokráte tam na svátky fakt nepůjdu, a to jsem jim dala malé dárky i když si nedáváme, chtěla jsem jim udělat radost. Teď si nadávám, ale mám čisté svědomí, takže jsem nemocná chytla jsem horečku a ještě tohle. :( :( :(

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 14:29

Zdeni tak to taky nemas jednoduchy, no pritel me sjel v dobrem slova smyslu ze ja tady doma ziju v bubline ze lidi jsou svine, zavydej si, pomlouvaj se a na pracovisti si skodej a sefum lezou do prdele ze proste neznam svet ale ma pravdu, no ale nedovedu si pomoc ty myslenky lezou do hlavy samy :poblion: jo prosim nevite neco o leku atarax dr.mi ho napsala na uklidneni ale znate me zase se ho bojim vzit

Kocour ek
588 příspěvků 16.12.19 16:28

Děvčata, prosim o radu,,, otec po úspěšné léčbě rakoviny, přestal brát ty driaky a dr mu řekla, už je neberte podařilo se nám po půl roce rakovinu zastavit a měsíc od měsíce jsou výsledky lepší. Zřejmě se stáhla. Měl zachyt v rannem stádiu v kostech. Udělali mu závěrečný CT, REZONANCI a rtg a řekli jinde ji nemáte je to dobrý. Budeme vás jen každý měsíc testovat krev atd. Všichni jsme se radovali, ale táta už v tom týdnu začal VŽDY odpoledne třeba obden dostávat záchvaty, zimnice.. on neřekne jestli je to úzkost, stress ž léčby atd. Dopoledne úplně normálně funguje a odpo okolo 4ty, začne cítit v tváří chvění,, a nastoupí třes a zimnice… zabalí se do několika dek,, a po dvou hodinách to odezní,, má ale pořád í žaludek na vodě,,, ne vše mu chutná, někdy skoro neji… jiné léky než na žaludek nebere… Otázka zní,,??? Nemůže to být úzkost nebo deprese??? Může se to tak projevovat?? Diky

Acrylát
322 příspěvků 16.12.19 17:24

Ahoj všichni! Kocourku, může se tak projevovat úzkost. Ale podle mne je ta chemoterapie a ozařování/nevím co vše tatínek podstoupil/, hrozný zásah do těla, rozhasí to metabolismus,„zacloumá“ s orgány, tedy i s tím žaludkem. Stejně se divím, že v jeho věku ho ještě léčili a nedělali mu jen paliativní/udržovací/ léčbu, jak moji mamce. A to, že vyléčí člověka, co měl metastázy už v kostech, zvlášť v 88, to jsem ještě neslyšela. No zázraky se dějí, přeji to jemu i vám.

Zuzi, jasně, to jsou nutkavé myšlenky a s tím nic nenaděláš, pokud je toto tvoje slabina. Já mám všechny absolutně „na háku“ ale zase blbnu jiným způsobem, každý máme něco. Tak se drž! Možná by jsi zrovna ty, byla případ na tu společnou psychoterapii. Nevím, kde bydlíš, nemohla by jsi někam dojíždět? Někomu to fakt pomůže.

Zdeni, to mě mrzí, že jsi tak marod. Tak si zalezeš do postele a budeš mít ode všech pokoj. Uvaříš si čaj a budeš čučet na telku.To je sen! Tedy nechci se rouhat. Ale já jsem dnes zase lítala od rána až do tří hodin po různých pochůzkách. Muž mě koupil nový mobil k vánocům, tak chci dát vnukovi ten svůj Huawei, dotykový, 2 roky starý. A nejsem na to schopna sehnat nový kryt, prý dva roky starý mobil je už tak starý, že už se na něj nic nevyrábí. Tak to mě podrž((Chtěla jsem napsat po..r((Tak jsem prolítala celý Brno a prd. Ještě krabice na cukroví a minizákusky pro tchyni, mladý a otce.No a různé blbosti, které pak chybí. Každý den si vzpomenu na další a další. Jsem takový opěrný bod celé rodiny, jak jsem si je všechny vychovala, tak je mám.

Zdeni, s tím bráchem jsem to nepochopila. A jako co? Ty jsi nezletilá, že tě musí kontrolovat, jestli tam někoho nemáš? Vždyť by mohli být oba s matkou rádi, kdyby jsi si někoho našla. A brácha je starý mládenec, co bydlí s maminkou?

Dáši a co ty? Jak je? A co vy všichni ostatní?
:mavam: :mavam: :mavam: :lol:

Kocour ek
588 příspěvků 16.12.19 19:20

Táta měl před 10 roky možná víc nález na prostate, naštěstí jen tam. Odřízli to a potom už tě velmi pečlivě sledují. Proto po těch 10ti letech našli mini nález na kostrci. Začali zpevnovat kostí vápníkem a dávali radioaktivni stroncium. Potom nějaký extra prášky asi slabší choterapie. Na ozařování nebyl. Teď ho kontroluji každý měsíc. Fakt ale je že jeho prima onkolozka je snacha jeho kamaráda. No uvidíme…

Kocour ek
588 příspěvků 19.12.19 22:46

A pak se říká o zenskejch, že jsou ukecany??? :? :,( :? 8o :roll: ticho jako v hrobě. Pokud neposlete foto napecenyho cukrovi obvinim vás ž lenosti. Já byl dnes dokoupit v německu poslední dárky a udělat vánoční nákup a POZOR, několik dní před Jeziskem mám vše nakoupeno a UKLIZENO.. TZN zítra super hnus a sice balení dárků.. jo a POZOR, když jsem kupoval tu novou televizi tak mi někdo řekl ať koupím 4K a s podporou hbb,, tedy TV se připojí k internetu a funguje červené tlačítko na ovladači… a to je fakt mazec,, vůbec jsem nevěděl že to funguje, pustis si kdy chceš co chces :jazyk: :jazyk: :jazyk: zadara, jen za internet.. o vánocích se nehnu ž postele a od tv.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.19 07:09

Ahoj lidicky, tak ja mam darky taky koupeny a uz i zabaleny, dneska uklid ale uz se tesim az bude po vsem vcera jsem byla na nakupu a to bylo sileny jak ty lidi blaznili.
jak delate lososa chtela bych to vyskouset

Acrylát
322 příspěvků 20.12.19 08:39

Ahoj přátelé v radosti i smutku, tedy více ve smutku :,(

Kocoure, jak si dovolíš mluvit o naší lenosti :cert: :cert: Ty se staráš akorát o sebe a ty svoje kočky. Nepřála bych ti vidět, co vše mám za krkem třeba já. Včera, ještě do toho všeho, jsem celé dopoledne sháněla otci Aulin, obvolávala všechny lékárny v Brně a pak jela až na opačný konec Brna, kde jedině ho měli, protože je výpadek. Otec je sice samostatná jednotka, jak jsem psala ale to by bylo nad jeho síly, jednak nemá počítač, aby si našel čísla a taky má silnou artrózu kolen, takže jsem to vzala na svá bedra. Tchyně polámala nabíječku k telefonu, tak to bylo další. A tak to mám pořád, krom vánočních příprav. :cert: :cert:
Tak jestli měl taťka jen mini nález na kostrči, tak to snad jo. :nevim:
A o vánocích si to pěkně užij!))Já budu krom polívky, kapra a salátu ještě dělat jídlo pro tchyni, manžel ji ho poveze. A ještě budeme muset jet na hřbitov. Druhý den vařit svíčkovou, celá familie příjde na oběd.

Zuzi, tak jsi šikovná, vše máš hotovo :potlesk: Já mám sice uklizeno ale dnes jedeme za otcem s dárky a ke tchyni rozladila si televizi, tak ji tam dát nazpět programy a pak pro vnuka do juda/mají závody/ a pak přivezeme děti k nám, budou u nás spát, rodiče jdou na vánoční besídky v práci :dance: Takže zítra to bude, jak kdybych neuklízela :D :D :D
Losos taky dobrý řešení, je s ním méně práce a bordelu jak z kapra)

Zdeničko, co ty? Co tvoje nemoc, je na ústupu?
A vy všichni ostatní, jak zvládáte?
Tak se mějte, já jdu vařit oběd, musím si umýt hlavu a po obědě vypukne akce kulový blesk.
Ještě nebudu přát, do vánoc se ozvu :mavam: :mavam: :mavam:

Kocour ek
588 příspěvků 20.12.19 19:39

Jo jo, kočky a já,,?? Ten sklad co byl tak krásně prázdnej je teď už plnej až po strop. Je tam 50 nákladních aut rekvizit co jsem koupil po obr americkém historickém seriálu.. strašná práce, chudáci stěhovací. Ještě tak 30aut nás čeká. Zuzi skvělý zkus to… já osobně jim lososa jen syroveho jako sashimi, mám uzeného. Ale zde recept… koupíš filet s kůži, ne ocas ten je moc nízkej, když máš ty filety které jsou VZDY bez kostí narezany na kousky asi jako u kapra tedy 3az4 cm široké tak je nasolis a potres olejem ideálně olivovym. Rozpalis olej a třetinu objemu dej máslo, VZDY vkládas lososa kůži dolů!!! Děláš ho tak na ty straně s kůži max 3min. Obratis a děláš minutu, možná minutu a půl. Podle výšky filetu.. vyndas a do vypeku dáš třeba smetanu a lehce svaris až zhoustne, můžeš dát petrzelku nebo kopr. Lososa pak na talíř a prelijes ho tou omáčkou. u Lososa je to jak u bifteku aby byl k jídlu nesmíš ho udělat moc. Ideálně je uvnitř skoro neuvareny jen tak na 80 stupňů a růžový.. v tom případě je stavnaty a dobrý. Když ho prejedes bude suchý… nestavnaty.. já ho prakticky nevarim, buď jim syroveho nebo radši halibuta, tresku, candata, čau lidi

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.19 10:02

Ahoj všem,
hlásím se z klidu domova na neschopence. Zatím prostě nedokážu chodit do práce, rozhodí mě každá blbost a přestanu spát. Píchne mě v zádech, rozjedou se mi katastrofické scénáře, nespím, úzkosti. Napadne mě, že něco nestihnu, stejný scénář. :cert:
Doma mi právě ve vedlejší místnosti řve vrtačka či co. Chceme do Vánoc stihnout schody. Po Vánocích se jde na podlahu a bourání příčky.
Jinak na Lyrice se dá skvěle zhubnout, pořiďte si celodenní a celonoční úzkosti, já pak nemůžu vůbec jíst a mám dole cca 8 kilo. :roll:

Kocourku: taky nesnáším balení dárků. Nemám zabalený ani jediný.

Miruško: máš pěkný kalup. Často si to ale děláme samy, bereme si na bedra i věci, které by mohli řešit jiní, ale proč by to dělali, když mají tebe. Najdi si čas i na svůj odpočinek, klid a pohodu, ať tě něco neskolí. Tělo pak řekne stop.

Zdeni: jak ti je???

Úzkosti: u nás lososa děláme úplně obyčejně. Den předem nasolím a schovám do ledničky. Druhý den ho podleju trochou vody, dávám tedy kůží nahoru. Vrazím do trouby na 200 st. a za cca 20 minut hotovo. S bramborem na másle je to vynikající.
Atarax zkus, není návykový, když ti bude zabírat, tak super. Nebo to BZD.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.19 10:23

Ahoj lidicky dekuju za recepty neco vyskousim. mirusko dasenka ma pravdu vsechny veci si bereme na sebe a pak se z toho muzeme po…t :pocitac: z nam to u sebe. jinak mam ted taky sileny stavy uzkosti od te doby co zde radil svagr porad se toho nemuzu zbavit a to bude mesic. takze u me kazdodenni brneni v obliceji, ten silenej pocit na omdleni ke vsemu me boli bricho takze jsem usoudila ze se mi z toho stresu rozjela rakovina no jsem uplne v prde..porad se mi honi hlavou co jsem udelala tak spatnyho ze se to takto pokazilo no do toho ty vanoce takze nic moc :poblion: jirko ja vim ze jsi rikal at si to tak neberu ale nedokazu si pomoc takze nenadavej na me :mrgreen:

aaaZdenka
510 příspěvků 21.12.19 10:27

Ahoj lidi,
tak jsem nakonec šla k alergo s tím kašlem, dala mi medrol, to mi vždy zabere a už je o. k. A když jsem tam už byla tak jak chci od nového roku seknout se všema návykovkama (krom lyricy) tak jsem ji poprosila, nevím jak se to jmenuje nějak azelie nebo jak, nechce se mi ani jít se kouknout do skříňky, obsahuje to hodně efedrinu a už jsem 3 dny bez návykových kapek do nosu huráááá :dance:. Lidi stáhla jsem na usb Lvího krále a s bráchou se nám to strašně líbí. Jinak vypadá to tak, že k nim na ten štědrý den asi půjdu, no máti ujela, omluvila se mi, je už holt stará, taky budu. Ono Miruško to nebylo tak, že bych nemohla někoho nikde mít(prý), ale že si mysleli že se jim vymlouvám, že je mi zle, abych nemusela na svátky k nim a zatím randím-cha, cha, cha :mrgreen: :mrgreen:. Nechci vidět v pondělí ten masakr v marketech, zatím mám jídla dost, ale nevím jestli ještě něco málo nepřikoupím, tři dny zavřené, asi ne, nejsem teď moc hladová, navařila jsem si supr vývar hovězí a stačí mi to a jinak se docpávám pomerančema a jabkama, ani sladkosti není třeba. Když doma nemám tak to jde i bez. Venku je tak krásně, to je síla takové teplé vánoce, ne, že by mi to vadilo, ale nelíbí se mi to, přece jen ke štědrému dni patří ních a hůhuháci. 8o :mrgreen:

aaaZdenka
510 příspěvků 21.12.19 10:34

Zuzi, na toho šváru se už vydlab, co z něho máš, nenič si kvůli němu zdraví, není to tvůj pokrevní příbuzný a rakovinu NEMÁŠ ta nebolí, spíš od těch úzkostí tě to bolí, je to psychsomatika, věř mi a náš Kocourek by na tebe stopro nikdy nenadával, lidi, já jsem tak ráda, že vás všechny mám, a že se máme všichni tak rádi :hug: :hug: :hug: :*.

Kocour ek
588 příspěvků 21.12.19 15:03

Devčata, moje, kamarádky… nepředřete se mi a nepo…te se z tech vánoc. Jsou moc hezký i když nebude uplně naklizeno a neco bude chybět v lednici. ano mě se to říká,, když mám nakoupeno, uklizeno a netrpím úzkostma. Vy se jich zbavite taky, vím to. ano nejde to jen hodit za hlavu, ale soustředte se hlavně na sebe.. VY holky VY, holky nesete svojí tíhu na svych bedrech,,, tak nekomu z toho něco nadělte at se vám uleví. treba Zuzčinýmu švárovi debilovi. Pojdte na nej naházet co se nám nehodí a co nás tíží. Ne není mi ho líto, protože kope okolo sebe do čistejch lidí a, to prase o tom ví. Zuzi raka nemáš, neboj… a i švárovi a teto nemoci už ani slovo. :cert: :cert: je čas zpívat koledy a čekat na snih. pokoj duši i tělu zní sice jak na pohřbu, ale já vám ten pokoj a klid v duši všem tady přeju z celýho srdce. :kytka: :kytka: :srdce: :srdce: No a moje hubnutí… čekáte co…čekáte…
jde to!!! ten lék i s mojí pomocí a vůlí fuguje… nemám hlad a chutí je taky méně. když si dám talíř jednou denně ani ho nesním. jinak jen banány, jablka atd. Energie zatím nechybí. nebo spíš naopak nejsem ze žrádla tak unavenej. Negativní ale k přežití je fakt, ze pořád človék krká neco jako sirovodík ale šoufl mi není. už jsem si na ten pocit zvykl. neco to v tom žaludku musí dělat, když se to píchá jen jednou týdně a vydrží to.?? jsem v práci v Hýskově, klid nikde nikdo, celá firma má od 17 teho až do 6 teho ledna placené volno… myslím, že si to zaslouží. Rano jsem bylv krusných horách poděkovat mojí a vaší ochránkyni panence Marii u jedné polní cesty u již neexistující vesnice Kotlina. pošlu vam její dnešní foto, je krásná a pomáhá. vím to. no a no a no a v jedné vesnici asi 10km v nadmošské výšce 900m je na prodej zrekonstruovany malý hotýlek, 8 pokojů… klid a krásný výhled na doupovské vrchy… váhám, váhám, váham… ale bůh už ví jak to asi dopadne. Já to ale zatím nevím.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.19 17:24

Lidicky moji ja bych to tak rada hodila za hlavu ale znate to, zdenicko to je parada ze se ti ulevilo myslela jsem na tebe jestli doma nelezis v horeckach. :srdce: vim ze to co se mi deje jsou uzkosti znam to dobre vzdyt uz tim trpim skoro 15 let ale nechci je nenavydim je :think: ale dost stezovani budou vanoce jsem taky strasne rada ze vas mam jo jirko jestli koupis ten hotylek zamlouvam si jeden pokoj alespon na tyden dam si voraz odevseho diiiiiiik :mavam:

aaaZdenka
510 příspěvků 21.12.19 18:22

Tak na ty hezké věci zkus myslet, budou dobroty všude, pohádky, filmy a Jiříček koupí hotel, a hádej co mě napadlo 1× ročně nám ta udělá rezervaci a všichni se konečně slezem a opečeme toho buřta, já už ho budu Ellen křoupat novýma zubama a ty těma implantátama, no jak to vypadá? Lidi, já už nebyla u táboráku asi od dětství. Jé to jsou sny… :P :P :P

Kocour ek
588 příspěvků 23.12.19 08:09

Zejtra je Ježíška. Dudlajdaááá

aaaZdenka
510 příspěvků 23.12.19 12:59

Ahoj lidi,
tak co těšíte se?? :mrgreen: Já zrovna koukám na Anděla na horách, dneska jsem nevařila, včera jsem se přecpala bramborovou kaší a byly ve slevě obalované květáčky mražené, dneska jsem měla jen ovesné vločky s mlíkem. Byla jsem na poště, lidí hodně, ale nebylo to k zešílení, páč prší. Zítra jedu teda k máti a brašulovi a bude bramborový salát a nakoupili jsme ty rybí prsty. Ach jo, zrovna ale nejlepší náladu nemám. tak si hlavně odpočiňte, zítra se ozvu, pa. :mavam:

aaaZdenka
510 příspěvků 24.12.19 08:17

Krásné a hlavně klidné svátky bez úzkostí, bohatého Ježíška moc moc moc přeje všem z celého srdce Zdenka. :andel: :andel: :andel:

dasajur
30 příspěvků 24.12.19 09:18

Ahoj všem,
moc vám všem přeji klidné a pohodové Vánoce. Netlačte na sebe, nehoňte se, nevyčítejte si, buďte na sebe hodné a laskavé.
Jsem vděčná, že se tady utvořila taková fajn partička, jsem opravdu ráda, že tu všichni jste. :srdce: :* :*

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.19 12:06

Každému z vás kdo pravě čte tyto řádky přeji ty nejkrásnější svátky :srdce: :srdce: :srdce:

Kocour ek
588 příspěvků 24.12.19 13:36

Huraaaaa je tu ježíšek, naše vánoce a náš štědrý den. Přeji vám všem co tady jsou, byli a budou krásné dny v co nejlepší nalade. :andel: :andel: :andel: :andel: :andel: :srdce: :* :* :srdce:

Kocour ek
588 příspěvků 25.12.19 01:25

Hurra byl tu ježíšek,,, :andel: :andel: :andel: :andel: následují 2 dny povalovani a mazlení kocouru

Acrylát
322 příspěvků 25.12.19 17:52

Ahoj lidičky!
Teď jsme přijeli z chaty, byli jsme za mladými, oni tam byli na Vánoce, vlastně už den před nimi a zítra odjíždí domů.
Nekonečné moje martyryum skončilo, zítra vám o tom napíši. Trochu tady poklidím a asi se natáhnu jak ten Kocourek. Mám dost))
Tak pěkný Božohodový večer všem!

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.19 08:49

Mirusko urcite si odpocin zaslouzis si to, no ja jsem rada ze uz je po vsem dneska jdeme k nasim na obed, jinak u nas sviti slunicko takze jak na jare, jirko zima asi letos nebude a to me bavi vyhazovat snih :D

Acrylát
322 příspěvků 26.12.19 10:42

Ahoj přátelé!
Píši, jak jsem slíbila. Tyto Vánoce byly pro mě částečně hororové. Za prvé mě došel, na poslední chvíli, dárek pro vnučku a úplně jiný. Měla jsem víc dárků ale tento byl ústřední. Ale co bylo hlavní, tak jsem měla objednáno 3 kg cukroví a 60 kousků minizákusků a když už byl Štědrý den dopoledne a paní mi stále nedávala vědět, kdy se mám stavit, tak jsem ji celé dopoledne vyvolávala, nebrala telefon. Psala jsem ji na messenger a nic. Až ve dvanáct hodin, kdy bylo v Brně naprosto vše zavřeno, tak mi napsala, že je v nemocnici, ať se nezlobím. Tak jsem sedli s manželem do auta a jeli do města, jestli náhodou není někde něco otevřeného. Samozřejmě prd, až u nádraží v podchodě, takový malý krámek, tak jsem tam koupila medovník, jednu krabici cukroví a nějaké ty zákusky. O nás nešlo ale slíbila jsem tchyni, otci, mladým a něco málo nám a nakonec nic. Tak jsem to nějak podělila, naštěstí jsem měla doma taky asi kilo a půl napečeného, no ale ty nervy!!((A zklamání nad lidskou sprostotou. Našla jsem v jejich Přátelích na FB jednu manželovu příbuznou, tak jsem ji psala, co je to za ženskou. Je to prý její zaměstnankyně, nespolehlivá, dokonce si i půjčila peníze a nevrátila…no jo, co už.
Včera jsme jeli za mladými a vnoučaty na chatu, tak jsem si spravila náladu. Oni tam byli už od pondělí, slavili tam Vánoce a dnes jedou domů. Tak jsem se potěšila. Před Štědrým dnem jsem dělala v jeden den salát, rybí polívku,, vývar s knedlíčkama játr.,svíčkovou!!z 2 kg masa pro všechny a myslela jsem že mě už večer klepne. No a ještě že jsem to uvařila, protože na Štědrý den to honění cukroví a pak ještě na hřbitov, obalování a smažení 3,5 kg kapra. K otci, ke tchyni.
Tak po těchto Vánocích jsem jak přejetá parním válcem/taky roky přibývají/ a řekla jsem, že příští rok odjíždím už 23.12 pryč., ještě se rozhodnu jestli na hory nebo na Seychely :D :D :zed:
No tak toliko o mě, dnes odpočíváme, akorát se půjdeme projít, v Brně je krásně slunečno.
Teď jdu mrknout na vás.

Acrylát
322 příspěvků 26.12.19 11:12

Tak to vezmu po řadě.
Kocourku a co budeš s těmi rekvizitami dělat? Seznam nás, já tady tomu obchodování nerozumím. To jak, co už bylo použito v nějakém filmu, tudíž známo, ty pak budeš půjčovat někomu za úplatu? Ber mě jako naprostého laika ale celkem mě zajímá, co je vlastně tvoje „zaměstnání“
Jinak oceňuji tvoji snahu zhubnout, určitě se ti to zúročí na zdraví. Kolik jsi už zhubl?

Dáši, je fajn, že jsi se ozvala. To je pro nás typické, když nás píchne, s prominutím i u pr..e, tak mozek bije na poplach (((Enormní reakce, to je prostě ta naše nemoc. Já už jsem teď trochu vzala zpátečku, říkám si, je mi 66, tak holt natáhnu, co nadělám? Budu se pořád nervovat. Trochu to zabírá a koriguje ty absurdní reakce mozku na sebemenší podnět((
Taky nerada balím, to umí dokonale můj mužský ale letos jsem to vyřešila nakoupením kabelek a je to.
Máš pravdu s tím, že si to dělám hodně sama ale holt, NIKDY jsem neuměla nechat lidi ve štychu. A tchyni bude 91 a otci 88.No a mladí lítají od rána do večera v práci, tak chci občas trochu odlehčit. Vždy to vycházelo, letos jsem si to nějak blbě nastavila.
Mě se líbí, když někdo, kdo má na starosti jen sám sebe, ti napíše, užívej si Vánoc, nehoň se. Jo panečku, není to tak jednoduché.
Lososa dělám jak ty, zcela jednoduše, aby vinikla především ta chuť lososa samotného.

Zuzi, to mě moc mrzí, to tvoje brnění a jiné příznaky. Taky jsem si prošla takovým obdobím. Nepíši ti, aby jsi to pustila z hlavy, vím, že je to asi nad tvé síly ale zkusto to, ono to tréninkem přeci jen ovlivníš. Zkus psychoterapeuta, příjde mi, že jsi na to typ!

Zdeni, doufám, že jste prožili Vánoce u vašich v klidu a míru?
Jsem ráda, že jsi už zdravá a byla to „jen“ alergie a je to lepší, máš na to léky.
Tvoje vaření chápu, být sama, dělala bych to taky tak.

A ještě něco, já si myslím, že zima letos bude a krutá. Akorát přijde později a o to déle bude trvat. Už to mám vyšpiznuté ale byla bych ráda, kdybych se zmýlila. Prý už v Praze chumelí? Kocourku? A na konci týdne prý má padat i v nížinách. No uvidíme, já jen kvůli dětem. Budou slavit Silvestra na chatě.
Tak pěkného „Štěpána“ všem, kamarádi!

Acrylát
322 příspěvků 26.12.19 11:38

Posílám vám pár fotek ze včerejška z chaty. Na jedné fotce tři generace chlapů naší rodiny. Vnučka a snacha se nechtěly fotit, tak respektuji.Syn se zohyzdil plnovousem a můj dědek se nechává taky zarůstat ale to nevadí, aspoň vedle něj nebudu vypadat tak staře, i když je on o rok starší. Jinak teď u nás letí bubínky, dostal vnuk a syn si bude pořizovat nové. Asi je budu muset pořídit i manželovi, celé odpoledne mě bubnoval do ucha. Ale tedy suprově, on má sluch a moc mu to jde.
Vnučka prostě nechtěla, i když je hezká))viz hore)Ve dvanácti letech už má 173 cm a váží 52 kilo, to jsem já měla, když jsem se vdávala))

Acrylát
322 příspěvků 26.12.19 11:51

Teď jsem přelétla, co jsem vlastně napsala a chyb jak máku, ovšem zcela vyniklo to vinikla chuť lososa…s měkkým i:-))Měla bych si to přečíst dřív, než odešlu. Tak se omlouvám a pěkný den!

Kocour ek
588 příspěvků 26.12.19 15:49

Lidi, ahoj Miru, slušná anabáze,

No ale k těm vánocům.. o to tady jde, ne o mojí firmu. Fakt jsem si to užil, hlavně ty pohádky, klid, žádný telefony, kocouri v posteli, nějaký to jídlo ale fakt málo,, myslím že jsem zhubnul za 3 týdny určitě 8 až 10 kg. Uvidíme jak to pujde dal. Zuzi snih mi štve, ale ono nasnezi, na klinovci už snih je, pojedu tam asi v sobotu…
Pokud se ten hotylek neprodal, byli tam se mnou ještě 3 zájemci na prohlidce, tak se tím budu zabývat hned v lednu. Myslím ale že se prodal, uvidíme.

Příspěvek upraven 27.12.19 v 21:30

Kocour ek
588 příspěvků 26.12.19 15:58

Jo a myslel jsem, přál jsem si že se pár lidí co tady bývali ozve. Pamatuji si, že minulý rok o vánocích přálo hodně lidí, kteří tu kdy byvali. No nestalo se, ale ještě je čas, ale treba zahnali neduhy, jsou v pohodě a nechtějí se vracet. Pak je to naprosto v pořádku.. teď koukám na lotrando a zubejda a to fakt nemá chybu. Miluju nepodbizive chytré pohádky.. tak lidí ať mrzne, sněží a doma je teplo a klídek. Kocouri tak krásně hrejou a vrnej… možná jim řeknu nějakou pohádku a při tom usnu

aaaZdenka
510 příspěvků 26.12.19 21:43

Ahojte,
já teď koukám na Špinarku, ne že by mně pohádky nebraly, ale já už všecko viděla nejmíň 20 x. Čertí brko mně nenadchlo a při tom tolik dobrých herců v tom. Miru, ty bubny jsou super, budu je shánět (ne, od nového roku budu hodná a neutrácím) ale jsou super, mlátila bych si o stošest.
Jinak u nás klasika, trochu jsme se štěkali, ale nic nepřežitelného, já jsem zjistila, že oni ani nerozumí tomu co říkám, ale už na to seru, fakt se to nezmění. Už více než 2 roky jsem neměla bramboráky a tak zítra jdu smažit. 8o :mavam: 8o

Kocour ek
588 příspěvků 26.12.19 21:50

Ať Zdeni bramboraky pěkné křupou, ja to neumim. Prej se musej smažit na sadle a hodně rozpalenym.. a jen že syrovejch brambor. Ja dojedu rybí polévku, miluju ji. A docela mam chut na rizoto ž drubku. Míru k čemu he dobrej aulin?

aaaZdenka
510 příspěvků 27.12.19 07:42

Ahojte,
Jirko aulin je od bolesti, ve formě tablet a prášku rozpustného ve vodě a hodně lidí si ho chválí. Já nee, já jsem rozmazlená opiátama, mně už hned tak nic nezabere. Dneska jsem chtěla do obchodu, ale nepudu, včera mně naši trochu zásobili a na větší nákup mně bolí ramena, a to fakt že hodně. Počasí tady je furt na p…u, furt mrholí, ale déšť, kdyby aspoň sníh. Asi ty 3 shozené kila o svátcích naberu, a cukrovka bude hrůza, asi půjdu na krev až v únoru, i když bych měla v lednu. Já nemám žádný mixér na ty brambory, tudíž se moc s těma rukama na to strouhání netěším a udělám si toho více, i na véču po studenu. Miruš ty si hlavně odfrkni a Zuzi i ty a vůbec všichni. Jinak Miruš bez urážky, to že vychystáváš starouškům bych ještě brala, ale mladým dospělým lidem synovi a snaše bych se vy…a kdybych je měla, ale je možné, že kdybych měla děti, zase bych točila jinou. Nebo aspoň na střídačku jeden rok ty jeden snacha. Dyť ti to ubližuje, je to stres, který se může projevit po novém roce, ale možná tě to naplňuje, všichni jsou spokojeni, pochválí tě a tak, což zase neznám já. Zuzi, jak bylo u vašich a oni bydlí poblíž, nebo za nima jedete kus cesty? Jirko rizotko z drůbků ňamka, rybí polévku my nikdy nedělali a ani já ji numím, možná podle receptu bych něco uklohnila, ale nemusím tak nedělám. Lidičky já jsem líná jako veš, mám jen záchvaty pracovitosti. Jinak taky jsem čekala, že aspoň pár slov na ty svátky písnou i kámoši co mlčí, ale furt jsou mí kámoši. Tak si to všechno užívejte a čus bus. :lol:

Acrylát
322 příspěvků 27.12.19 13:51

Ahoj přátelé. Tak tentokrát to vezmu od konce.
Zdeni, je to přesně tak, Aulin je velmi silné analgetikum.
Mrzí mě, že tě bolí rameno, já jsem ho měla úplně v pr…a pomohla mě až jedna výborná fyzioterapeutka.Jak už jsem tady asi psala, dnes si zapnu i podprdu. A dřív jsem ruku ani nedala od těla a bolelo i v klidu.Chce to ale kápnout na někoho šikovného a ne na pahnáta.
Zdeni máš pravdu, do všeho se hrnu, nikdo se mě neprosí a pak skuhrám. Máš mě už přečtenou. A jak jsem si je vychovala, tak je mám. Ale vždy to bylo v pohodě, letos jsem si to nějak blbě sesumírovala a Pánbíček na mě nastražil různé překážky, protože jsem se rouhala, že nemám ráda Vánoce.
Bramboráky super ale nevím co by na ně můj pajšl. Pohádky mě taky nebaví a bubnování musí být s mírou a musí se to umět, být na to nálada. Mému mužskému to jde skvěle, má hudební sluch a rytmus v těle. Ale i syn, Denda se učí))

Kocourku, máš pravdu, vypracovala jsem si letos špatný hormonogram:-))a to je základ. Vždycky jsem to uřídila, letos jsem podcenila(No ale snad neponesu následky stresu ještě po Novém roce:-))
Ty brďo, tak ty jsi vlastně céélebrita. Po té revoluci jsi měl štěstí, že jsi byl ve správnou dobu na správném místě a navázal jsi na kšeft. Ale stejně jsi dobrý, smekám!
Pustím si ty odkazy, teď mám strach, aby se mi neztratilo, co jsem už napsala))
Jsi fajn, že jsi tak schopný a neohrnuješ nad námi nos :potlesk:
No a s tím hubnutím jsi taky borec! Jen tak dál. Prostě šikovný chlap.
Na hotýlek bych se vypérla, budeš mít další starost, nenakládej si toho zase tolik. Nějakou chaloupku, když se ti tam tak líbí a basta. A máš Hýskov, ne?

Tak já jdu mrknout na odkazy.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.19 14:02

Ahoj lidicky teda mirusko ja te obdivuji kolik veci si zvladla ale ted se na vsechno vyprdni a odpocivej, jo a syn je krasavec ty vousy mu slusi :mrgreen: zdenicko rodice bydli ve stejne vesnici jako mi takze 5min chuze, kocourku 8-10kg dole to jses fakt dobrej kdyz jsou ty vanoce kazdej pribyra jen nas kocourek hubne :potlesk:,taky bych vam poslala nejake fotky ale zkousela jsem nekolikrat a nejde to tak uz na to s..ru :mavam: :mavam: :mavam:

Acrylát
322 příspěvků 27.12.19 14:28

Kocourku, tak jsem se podívala a zíráááám s hubou otevřenou. A ty jsi ten pán Jiří Žůček nebo Michal Stránský? To je bezva být majitelem nebo i společníkem takového kolosu. :potlesk:

Kocour ek
588 příspěvků 27.12.19 14:32

Jsem utahanej, nechtělose mi valet doma tak jsem do práce fotit ty věci co jsme odkoupili. jsou toho fakt tisice věcí. docela mi to děla i radost. No Miru celebrita urcitě NE. ale vlastně nejvetsí štěsti bylo že práci kterou jsem dělal asi 30 let tak jsem měl rád, byla zajímavá a bavila mi. to pak nehlediš na čas, negativní stránky a přijdou i penize, ted se to ale už zlomilo a nejsem schopen dávat tomu co v minulosti, proto to vše předávám mladšim a daří se mi chodit do firmy 2× týdně. NEEE ten hotýlek by nebyl hotýlek,, zrušil bych to. udělal si z toho zimní barák. Myslím dopředu a bylo by mozná prima nekdy v budoucnu přesunout se s kocourama na hory, do klidu a tepla. Tim, že tam je asi 8 kompletně vybavených pokoju, tak bych tam mohl zvát lidi který mám rád a nevadí mi. Vyhodou je, že je před 10 roky po celkové rekonstrukci a je na náměstí, to místo je trochu magické vesnice se jmenuje Měděnec. ale jak říkám, uvidíme,, v lednu to oživím. nebude tento bude neco jiného. No ale zuzi hlaš počasí,, prej bude mrznout a snežit!!! na klinovci to vypada opravdu zimně,, pojedu určitě. Zdeni jak dopadly bramboráky,, je v noci nemohl spát tak jsem udělal rizoto ze sušených hub. budo ho mít tak na 4 dny. Fakt toho ted moc nesním, řekl bych tak 30% bývalé megadavky. Trulicity ta injekce asi fakt funguje.. je zvlastní, že jak mam od 16teho volno vubec nevím co je za den, neřeším totiž… co mám do kdy udělat… ach to je parada. ach to je paráda…

Kocour ek
588 příspěvků 27.12.19 14:37

Ne ne, ja nejem zajimavej,, pan žúček byl společník a letos zemřel a michal je jeho vnuk kterýmu to předávám. je mladej a baví ho to. Tento sklad v reportáži je jeden ze 3, vlastně nejmenší. Hýskov je ted asi nejvetší a mám ho nejradši a hlavně je tu ta řeka… moje berounka.

Acrylát
322 příspěvků 27.12.19 14:37

Zuzi, teď bvidím, že píšeš i ty.
No syn krasavec není, protože se zpotvořil těma vousama, těmi vyholenými boky na hlavě a vzadu má z vlasů udělané takové hovínko., na temeni.No a o těch kérkách /tetování/, ani nemluvím. Říkám mu, že vypadá jak Cikán z Cejlu/brněnský Bronx/ a on se vždycky rozčílí. Hlavně že se stará o rodinu, má rád děcka a neblbne jak zamlada.Pro mě za mě, ať si něco nechá vytetovat i na prde..l. Už se mu to teď začne lámat a odsejpat na padesátku. Jako mladý byl fešák a živil se několik let modelingem, na což nerada vzpomínám. Velmi rušné období, které se na mě taky podepsalo.Ale manžel býval ještě větší fešák.
No ale fešák, nefešák, oba jsou to otravní vzteklouni. Škoda, že ti to nejde poslat, ráda bych tě viděla. Je zajímavé, že mě to vůbec nešlo a najednou, z ničehož nic, to šlo:-))Nechápu, když ani toho Acryláta mě to nejde změnit. Možná kdybych si s tím pohrála ale nemám trpělivost.
Měj se Zuzi a buď v klidu.
Já dnes zase velenákup pro nás a tchyni.Ale manžel není v práci, takže mě pomohl a odvezl.
:mavam: :mavam:

Acrylát
322 příspěvků 27.12.19 15:23

Kocourku, je to výborné dělat celý život práci která tě skutečně baví. To je dar! Já jsem dělala celý život práci, která mě nebavila a to je průser. Ale bylo mě pořád líto studií a atestace a byla jsem člověk, který nerad riskuje, protože jsem si prošla za komoušů údobím, kdy jsme na tom byli s financemi špatně a mám to v sobě pořád kouslé, mám strach finančně riskovat.

Měděnec, magické místo znám, je to to místo, kde byl ten hrůzný domov pro mentálně postižené, který pak vyhořel. Dokonce jsem poznala i „Panenku“, hlavní postavu toho filmu Rekviem pro Panenku. Myslím tu skutečnou, co sloužila jako předloha. Pracovala jsem i na plastické chir. a ona si tam léčila popáleniny. Jako Gaislerová skutečně nevypadala.
Asi půl roku před tím, než vyhořelo, se tam moje máti, shodou okolností, hlásila na místo vrchni sestry, protože byla taky očarovaná místní krajinou a chtěla se svým třetím mužem změnit životní styl. Když se ale seznámila s podmínkami v domově a tím hrůzincem, prchala pryč, příroda, nepříroda. Bylo to ještě horší jak ve filmu.

Tak tedy dobrá ale nač až tak veliký barák, kdo ti ho bude uklízet?))))Co když se ti zase zhorší nemoc?

Kocour ek
588 příspěvků 27.12.19 17:01

Ano je to přesně tak, strasna tragédie. Dnes je tam jen pomnicek a zarostla zahrada. Je taky v úvodních titulkach majora zemana :lol: :lol: :lol: jak jde po té silnici.. 8o :? Miru, nezhorsi, to neřeším je mi 57 a krom dobře podchycene II Diabetu jsem OK. Úklid bych neřešil, já si udělám z hospody co je dole obyvak a že dvou pokojů v 1 patre loznici.. zbytek pro navstevy.. topeni je na el. Kotel, nekolik koupelen a wc a obr zázemí, kurty, altan na grilování a vse fakt v super stavu. Skvelej výhled na doupovske vrchy. A dnes jiz uzasnej vzduchu,, klidné misto.. dalsi 3 hospody… a hned přes chodník kostel panny marie pomocné,, mojí ochrankyne, nadmorska výška 850 byl bych blíž k Bohu. Asi jsem měl dát zálohu,,, :think: :think: :think: :think: holky doma, postel, rizoto, kočky, teplo a tv. Stačí mi málo jsem úplně OK…

aaaZdenka
510 příspěvků 27.12.19 18:35

Ahoj,
tak placky super, sežrala jsem všechny a ani mi není špatně, měla jsem na ně velikou chuť no. Právě jsem se dodívala na Nekonečný příběh na internetu a sháním stáhnout Pasáčka z doliny, nikde to nejde. No Miruš a dneska s tím úklidem nikdo žádné štráchy nedělá, pozve jednou za čas firmu a je to. Jirko ten preparát co si pícháš ti závidím, já kdybych zhubla takových 15-20 kilčo jsem o. k. Zuzi tak to sis vzala kluka od vedle. Miruš já pudu na menší nákup zítra, pomůže mi to odnést brácha, on byl i dneska a říkal, že to byl ještě větší masakr než před vánoci, slevy a tak, tak doufám, že mě neodvezou. 8o

Kocour ek
588 příspěvků 28.12.19 15:44

Tak jsem nemohl spát a už v 7 jsem byl v práci,, je takový divný počasí, nijaky, ani zima ani nic. Ale promrznul jsem pěkně,, teď už se válím s kocourama, krasne hrejou. Naštěstí je zítra neděle, myslím, že nehnu brvou.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.19 16:00

Tak ja mam naladu pod psa vcera opet vysiloval priteluv bratr ale nedala jsem se a rekla mu ze je magor a slaboch ze si vybiji zlost na me ktera mu v zivote nic neudelala, oni ho serou veci ktery se staly tak davno to jsem ho jeste ani neznala no ale i pres moji odvahu mi je zle a paradox na tom je ze asi za pul hodiny prisel a ze nechce aby mi bylo nejak blbe a ze ho mrzi ze musela minule prijed zachranka a ze vi ze je hnusnej na lidi a ze mu vsichni ublizili no cert aby se v tom vyznal

Kocour ek
588 příspěvků 28.12.19 21:51

Zuzi mám radost. Nedala jsi se a nezalekla. Základem je nedusit v sobě emoce ale dát jim cestu ven.. ne emotivně, ale jak to cítíš a bezohledně. Tedy " nechoď sem, nemám tě ráda, ublizujes ale já se tě nebojim" s bráchou si to vyrikejte v hospodě a ne U ME DOMA. Nejsem na tebe zvědavá… teda zuzko,, to čumím jsi nad věcí,, hurrrrra. Zítra už ti bude líp a vůbec na to nebudes myslet, protože jsi to zvladla!!! Hotovo dvacet. Nahlas počasí na liberecku…

aaaZdenka
510 příspěvků 28.12.19 22:11

Zuzi…

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.19 08:15

Lidicky dekuji, jsem na sebe taky pysna, jirko u nas bez snehu ale dneska je tam zima bohuzel se nam rozbil teplomer tak teplotu nevim ale urcite neco malo pod nulou.

Stránka:  « Předchozí 1 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 120 Další »
Váš příspěvek