Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (176) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.19 17:26

Jirko moc dekuji ja bych to chtela vyresit nejak v klidu ale jak to dopadne nevim treba se na tebe obratim. jeste jednou vsem dekuji za podporu a budu vas informovat co se bude dit dal :mavam:

Kocour ek
622 příspěvků 27.11.19 18:00

Zuzi po dnešním obědě,,, bylo toho moc í na mě… ho vystrelim z pantofli až na orbitu. Neboj se a soustred se hlavně na sebe a na vaaaanoce :mavam: :mavam:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.19 07:25

Teda jirko to je porcička :mrgreen:

aaaZdenka
538 příspěvků 28.11.19 08:48

Dobré ránko všem.
Jirko takovou flákotu po ránu vidět to je věc, já už mám dlouhou dobu chuť na pořádnou hovězí polívku s nudlema, tak si ji dnes uvařím, mám i špíkové kosti do ní. Jinak ubírám tu večerní dávku Dáši proto, že po večerní chodím v noci žrát a když ji neberu tak ne. Ale nicméně nedaří se mi to, když už mi v těle pregabalin dochází, hrozně se v noci potím, převlíkám a když si tedy tu lyricu vezmu jakoby utnul jsem do 10 minut suchá a teplá, zpocená kašlu jako tuberák. Lidičky to je strašná závislost, bojím se, že až psychoš uvidí na tom seznamu, že mi to píše i neurolog, už mi to nedá a já budu vyřízená, už nikdy žádné mega a to nevím jak zvládnu, vždycky jsem měla možnost si vzít více, když jsem měla nervy, hádky, stres. Mám strach z budoucnosti, nevím co bude, nevím jak zvládnu či nezvládnu máminu smrt, nechci tady nechat bráchu samotného, ale asi budu muset… :? Do toho ta žádná práce, Jirko v té druhé chráněné dílně jsem byla nikoho nepotřebují, ještě mě čekají ty firmičky kolem Selika.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.19 10:34

Zdenicko takovy pocity mam taky, co bude az umrou nasi, strach z budoucnosti takze ti moc dobre rozumim, neboj praci si najdes takova kocka o tebe se budou jeste prat :srdce:

aaaZdenka
538 příspěvků 29.11.19 07:31

Zuzi, ty si to ještě nepřipouštěj, určitě máš mladé rodiče, já vím zemřít může kdokoliv kdykoliv, ale máš ještě oba. Nejvíce mně štve, že na smrt blízkého se nejde připravit, vždycky si to musí člověk prožít. Mám jednu známou a ta byla na svého tátu naštvaná, hodně pil, kapal si nosní kapky na lžičku, byl prostě mimo, pak zemřel a ona z toho byla úplně hotová. Takže já taky na mamku nadávám, ale nedovedu si to ani představit :,(. A teď už pryč od tématu, brrr hned po ránu jsem vytáhla takový horor. Dneska jsem vzhůru od 5, bylo mi zle jako úzkost myslím, sice jsem se nepotila, ale mám buďto absťák nebo úzkost a lyricu už musím šetřit, budou vánoce a doktoři určitě mezi svátkama nebudou, řeknu sestře od psychoše ať mi krabku připíše, ale nevím, v poslední době je protivná. Dneska musím do města uvařené mám, tu polívku včera a musím si nakoupit a taky se zajdu podívat na náměstí na stromeček, ale u nás je vždycky pěkný. Vím, že rozsvěcet budou zítra, ale tam já nechodím, tam je hodně lidí. Odpoledne možná něco vyperu a budu jak jinak lenošit, já velké úklidy nedělám, uklízím průběžně. Tak si představte jaké potvory jsou ti UPC, platím za internet a telku 592,–měsíčně a našla jsem od nějaké firmy tady nabídku ve schránce na 390,–. Volala jsem tomu klukovi a on, že i vyřizujou přechod od jiných firem a ještě mi dá 2 měsíce zdarma, protože tam bych prý musela vyplatit 900,–za věrnostní program, který mi končí až v srpnu, myslím u UPC. Dobře, říkám že se mu dneska ozvu, volala jsem pochopitelně do UPC, že chci skončit a kolik té pokuty budu platit a chlapec se mě ptal proč chci skončit, pak něco mumlal a počítal a osekal mi to na 440,–i s telkou, antivirovým programem, bez věrnostního na neomezenou dobu. Takže to páďo mně už nezabije, stejně bych musela balit a posílat settobox a wifinu a oni prý dělají u toho nějaké problémy, že to nepřišlo, že to přišlo poškozené a tak. Když jsem to říkala sousedce, ona platí 700,– tak se málem vyvrátila, ale má prý taky v plánu odejít k c2net. :dance:

Acrylát
365 příspěvků 29.11.19 09:05

Ahoj holky a kluku!
Delší dobu jsem se neozvala, postihl mě v noci z pondělka na úterý moribundus nějaký, velké křeče v břiše, na zvracení a protože jsem zdravotník, tak jsem si to idntifikovala, dle umístění bolesti, na žlučník, žaludek a slinivku dohromady. No prostě jsem málem lezla po zdi. Probděla jsem tudíž noc a ráno nepřestávalo, tak jsem se potácivým krokem vypravila k praktickému. Vzal mi krev, výsledky na počkání, zvýšené leukocyty a Crp, takže něco se v těle děje. Poslal mě na Sono, to údajně dobré ale já na Sono moc nevěřím, po zkušenostech, kdy mi málem umřel manžel, nebýt mne. Vzhledem k výsledkům jsem skončila v nemocnici na chirurgii, tak větší odběry a výtěry. Hlavně-píchli mi injekci, po které bolesti přestaly, uffff((A jak jinak, poslali mě domů. Dnes si mám volat na výsledky výtěrů a v ponděli jdu na gastro, na hadici.
Pro jistotu jsem pořád na rohlíkách, včera jsem přidala šunku a večer zase hrčení ve střevech, nějaké kolečko se polámalo. Holt stará bába.

Dáši, díky moc za pochvalu. Já už opravdu nic moc, to ostatní beru. Chata se celkem taky povedla ale co to stálo nervů, taky jeden asi z deseti faktorů, co se podílely na návratu mých problémů a následném nasazení podělané Lyricy.

Zuzi, netuším, co mezi vámi je a o co se dohadujete. Píšeš, že se ti v baráčku líbí, proto by bylo lepší, než vyklidit pole, požádat o zákaz přibližování se švagra. No jak to bývá obyčejem, určitě nějaké dohady o majetek. Jsem ráda, že na toto se už dokáži povznést, mám každého na háku. Nějaký blb mě vůbec nedokáže nadzvednout.Kdo je přítel, jsem i já velice vstřícná, nabídnu srdce na dlani, jsem i obětavá. V opačném případě polib si…Taky se věkem dopracuješ. Více sebevědomí!

Zdenuli, pokus se nemyslet na budoucnost, stejně ničemu nezabráníš, co s emá stát, stane se a trápit se můžeš až pak((A i to ti bude stačit.
To je právě ono s tou Lyricou, proč se bojím s ní zaplést. ASI bych potřebovala taky navýšit nebo vysadit? Netuším. Ale jak tak leccos pročítám, tak časem se musí navýšit, dojdeš do vrcholné hranice a co pak? No ale ty ještě bereš, tuším, něco jiného a tak by jsi se přeorientovala na to, neboj.
Polívečku, silný hovězí vývar bych taky dala, počkám až po pondělním šlauchu(((

Kocourku, dáváš si tedy do trombónu ale vypadá to opravdu hezky a odemne trochu závist))
Tak se opatrujte, valím do města, snad se tam dopotácím, jsem, po té hladovce, jak mooucha cecek))

Ozvu se, jak jsem dopadla.

Acrylát
365 příspěvků 29.11.19 09:15

Jo a Zdeni, zapomněla jsem ti odpovědět, ve vysazování Lyricy nepokračuji, vzhledem k situaci a vzhledem k tomu, jak mě poznamenalo, byť jen vysazení jedné hamrdolky((Vskutku lék, na který nevzniká závislost((((((((((((A to beru vlastně, dle definice léku, neúčinnou dávku, na můj problém. 50-0-50 není vůbec dávka na úzkosti. To je na neuropatické bolesti. pokud tento lék pomáhá na tyto silné bolesti. musí to být sakra dryák a ne že ho vysadíš jen tak. Je to něco mezi analgetikem a benzákem(
Takže řešení se překládá po Novém roce. Nejraději asi vysadím Lyricu a už nic nechci vydět(((Pokusím se žít bez všeho. Už mám dost té „léčby“.Jo, měla jsem nějaké potíže v přechodu, nějaké fóbie, které jsem hůř vydejchávala, protože jsem hypersenzitivní ale, dle mě, vše ostatní je už pak jen následek „léčby“ a braní sajrajtu(

Acrylát
365 příspěvků 29.11.19 09:16

Vydět :D :D :D :D :D No to je dílo. Ne chyba ale překlep))Sorry.

aaaZdenka
538 příspěvků 29.11.19 13:49

Miru, teď před svátkama se netrap, nech to po novém roce a šlauch, to je pohoda, to nic není, budeš mít jen něco podrážděné. Jo a i malinké dávky toho sajrajtu jdou poznat, mně když docházela a já musela šetřit, tak jsem k ránu měla absťák s klepoticí a vzala jsem si 1 sice 150, ale pro mně je to slabota a poznala jsem to na těle i klepavce. No nevím, ty svátky ve mně vždycky vyvolávají depku, píšu jen depku, neležím bez hnutí v posteli, takže to snad nevyústí v depresi, mám AD tak snad to zbrzdí trochu. Tak stromek máme celkem jakž takž, ale už jsme měli i hezčí, už se těším po neděli po tmě až bude svítit. V Albertu byla figurková kolekce v akci o 30,–levnějc tak jsem si nakoupila a šla jsem domů ověšena jako stomek, ale nákup samé jídlo potřebné, fazole, šunka, mlíko… :mrgreen: :mrgreen:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.19 17:20

Ahoj mirusko vcera mi to doslo, jo je to asi majetkem, penize hybou svetem, nikdy ale nikdy by me ani nahodou nenapadlo ze se to bude tykat nas, hlavne to neni moje vec ale pritele a jeho bratra, ale aby na me neco pokrikoval ze zahrady to nemam zapotrebi, vzdy jsem jim pohlidala kluka, vyvencila psy, prevzala postu, rozdelila o domaci vajicka a brambory, zalivala zahradu kdyz byly na dovče atd atd no pro dobrotu na žebrotu, no jsem mlada a blba ale na hlavu si srat nenecham :pankac: urcite nam pak napis co ti lekaři rekli tak se zatim opatruj a at je ti lepe :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 29.11.19 19:06

Jééeeeeee, jééeeeeeee, to je krása… pátek a plná lednice.. ráno strasna lítost, byl jsem v IKEM na odberech a byly tam děti co jsou na dialyze a čekají na ledvinu,, kost a kůže, bílá kůže, neusmeji se… tady si vždy uvědomím Jak je na tom člověk dobře oproti… pak práce, kontrola bobrů a nákup. Protože jsem ráno odevzdal krev… vždycky zhresim protože už to v krvi nebude,,, tedy mufiny, mon cheri, 4 hrušky, mandarinky, no ale co mám zas na měsíc pokoj. Zuzi konečně rozumnej postoj. Ignoruj je. Zdeni šup do SeLIKA. Jinak děvčata čekám na fotky domácího vánočního pečiva.. celý víkend u mě drstkovka..

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.19 10:37

Jo jo jirko mas pravdu clovek si pak vse uvedomi, děti by neměly byt nemocne.
ellenka se dlouho neozvala tak halooooo napis jak se ti dari

Acrylát
365 příspěvků 30.11.19 19:57

Ahoj Zdeni, Zuzi a Kocourku!
Tak zase trochu lepší dny, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží. Zažívání se trochu upravilo, psychika též)No uvidíme na jak dlouho.
Dnes jsme vyrazili s dědkem Na Vaňkovku/obchoďák/ a využily Black Friday a něco pokoupili. Pak jsme se procházeli městem, narváno, atmosféra vskutku vánoční, ač já to nijak moc neprožívám ale musím se taky trochu snažit, že áno?:-))
Natočila jsem film z celé této taškařice, dala na FB ale sem mi to nejde, tak vám aspoň posílám dvě fotky z obchoďáku.

Zdeni, máš pravdu, nechám to vysazování až po Novém roce, jsem ráda, že jsem se jakž takž srovnala a čeká mě zase vánoční nářez a blízce šlauch v břichu. Já vím, že se to dá přežít, měla jsem to už, za svůj život, devětkrát nejméně)))No ale, že bych se nějak těšila, to zase ne(((…Tak jsi dobře pokoupila. Já mám taky ráda luštěniny ale teď ani omylem. I tak jsem, jak kdybych je pozřela :nevim: :lol:

Zuzi, bylo mě to jasné, jen kvůli penězům se příbuzní hádají. Naštěstí a kupodivu, naší rodině se to ZATÍM vyhnulo, vše proběhlo hladce…Tak se drž a říkej si, že ti můžou všichni políbit, hlavně aby ti bylo dobře. To je nejdůležitější.

Kocourku, máš pravdu, hlavně zdraví a pak jde vše samo. A pokud má někoho v rodině něco postihnout, prosím Boha, ať to sešle na má bedra. Nebudu odvázaná ale budu snášet lépe, než kdyby něco postihlo ostatní. Tedy skoro 91 letou tchyni bych vyjmula, i když ji taky nic zlého nepřeji.
Ty mi připomínáš moji babičku. Ta měla taky cukrovku, k dietě měla postoj asi jak ty a před návštěvou doktora si vyvářela fazulové lusky, prý to snižovalo cukr))))
Tak se opatrujte :mavam: :mavam: :kytka:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.19 10:14

Ahoj mirusko mas pravdu, ze me to nenapadlo uz v lete to kdyz prisel udelat scenu poprve no jsem asi krava kdyz jsem verila v pratelstvi. vcera jsem se taky byla podivat na rozsviceni stromecku u nas na vsi, maminky napecou moucniky, pripravy svaracek a vse co se proda jde do materske skolky, promluvil starosta, deti zazpivaly koledy, stromecek se rozsvitil bylo to moc hezke, nastesti taky nemame ttakove davy jak ve meste takze pocitam tak kolem sta lidi a z toho polovina deticek

Acrylát
365 příspěvků 1.12.19 17:39

Zuzi, řiď se tímto, já to tak dělám.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.19 09:22

Mirusko krasne motto zkusim se tim ridit.moc dekuji :srdce:

aaaZdenka
538 příspěvků 3.12.19 08:32

Ahoj lidi,
konečně tady je trochu sněhu. Dneska mně neskutečně bolí hlava vzadu, jsem úplně hotová. Potřebuju nakoupit, ale jestli mně to nepřejde tak nevím. Koncem týdne se má zase trochu oteplit, to počasí s námi mává. Dneska na oběd udělám brambory a opečený hermelín. Proč nenapíše ta Ellen, doufám že je v pohodě. Nona nám taky už nepíše, holky napište aspoň dva řádky. Vím, že teď před svátkama má asi každý práce jako na kostele, ale pět minut si myslím vyšetří každý, teda pokud chce a má náladu. Příští týden jdu k psychošovi a nechám si napsat léky. No, jinak u mně není nic novýho, ani nic nevím, tak pá, pá. :mavam:

Kocour ek
622 příspěvků 4.12.19 00:15

No co co co.,, nechme děvčata co nepisou, mají k tomu své důvody. Nona má myslím periody dnů, kdy je opravdu spatna hodně špatná… a Ellen to zase spíš nebaví… holky bude mikulajda :lol: :potlesk: u mě už byl a byl to černoch :nevim: :lol: miluju výzvy a ulitly nápady… teď dovoz přírodního čerstvého ovoce z ugandy… skvelej příběh ve čtvrtek objednáš, v pátek ho v Ugande trhaji a zabali,,, během víkendu přiletí,, v pondělí se bali a předává přepravci a v úterý ho bastis… :* :dance: :srdce: :lol: vyzkoušení, skvělé to funguje a ten černoch mikulajda pak takhle vypadá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jinak u mě dobrý,, moc nepracuji, občas uklízím, nakupuju dárky a mám RADOST že se táta hodně zlepšil… zítra už v 88 jede zase autem na statek k humpolci,,, cítí se na to. Tak holky dobrou chut

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.19 07:21

Ty jirko jsi opravdu labuznik to se musi nechat, s tatinkem to je super dobra zprava jsem moc rada jo a do humpolce bych nedojela ani ja takze je to borec :palec:

Kocour ek
622 příspěvků 4.12.19 11:36

:lol: :D :lol: :) :lol: :) 8o 8o ZUZI všechny cesty vedou do Humpolce,,, :lol: :lol: dala by jsi to jako prd :roll: :roll: :roll: 8o :? 8o 8o je krásně, jedu na hory, možná i na nějaké vzdálenější.. chvíli tu nebudu

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.19 10:28

Ahoj lidicky tak me je dnes nejak divne, cela se klepu, strasne me mrzi ta nase situace nemuzu na to prestat myslet.
mirusko tobe je jak ty krece ustoupili napis

aaaZdenka
538 příspěvků 5.12.19 18:15

Ahoj,
tak jsem byla pro lyricu, 150 nikde není, dali mi 75. Zuzi, to je mi líto, že ti je blbě, ale zkoušej myslet na něco jiného než na toho trotla, vím že je to rodina, ale když je takový tak ho z rodiny vypusť, tolik lidí žije a nebaví se s příbuznýma, ty prachy nadělají hodně zla úplně všude. Pusť si pěkný film, pohraj si s Gregorem uvař dobré jídlo, něco přečti, hodně dělá i ten předvánoční stres, neboj bude zase líp. Jirko ty si užij výlet, a Miruš jak je s tebou, je už to lepší??Lidi v těch supermarketech je lidí jako… :P Jinak chtěla jsem po sestře i neurol a ta :cert: mi řekla že to ať mi napíše po neděli doktor. Jakože lyricu mi napíše protože „není návyková“. :lol:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.19 07:27

Ahoj zdenicko no ono je to tezky nemyslet na to, kdyby jsme nebydleli na proti sobe bylo by to asi jiny ale takhle na sebe koukame kazdy den :pankac:

Acrylát
365 příspěvků 6.12.19 08:22

Ahoj všichni!
Zdeni, u nás sněhu ani kapka ale velká zima a vichr((
Zažívání se zlepšilo ale pořád jsem opatrná, vyhukaná jak zajíček v brázdě, kdyby mě ta kolika lapla znovu. Zdeni, hermelin, ten by mě zabil, i v mých lepších dnech:-)))T
Teď si jdu do laboratoře pro výsledky odběrů, tak jsem zvědavá, jestli se mi hodnoty zlepšily. Navzdory všemu zítra vyrážíme do Prahy, jsme se narychlo rozhodli. Dřív než nám zase zdraží jízdné :cert:
Včera jsem si koupila nový drahý mobil k vánocům, zacvaká to manžel. Sice nepotřebuji, ten starý funguje ale blbě fotí. Koupila jsem si takový, který má lepší parametry, jak foťák. Takže jen kvůli tomu, nechce se mi tahat sebou obojí-foťák a mobil.
Zdeni, to jsi mě uklidnila, že Lyrica není návyková. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Zuziku, tak se na ten jejich barák nedívej a máš to. Nezalamuj se z takových věcí, hlavně mysli na to, aby ti bylo dobře a syn a manžel byl taky v pohodě. Držím palce, aby se ti to dařilo!

Kocourku, já jsem si napřed myslela, že píšeš, že Nona se neozývá, protože má periodu)))
Je fajn, že taťka je lepší a tobě hodně radosti na případných cestách.

Tak já valím. Musím do té laboratoře a pak vyzvednout vnukovi značkovou mikinu do Sportisima, nechala jsem si ji tam poslat za polovinu/akce/Black Fríday, takže bude stát „jen“ 720 Kč))
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.19 16:40

Ahoj, zdravím vás všechny, omlouvám se, že nepíšu, jsem tak nějak v hajzlu. Opět. Prolétla jsem poslední stránky, vidím že u vás se nic až tak katastrofického nekoná, to jsem ráda. Já jsem asi před dny zase vyabstinovala z příšerných dávek, z cca 25 tablet během čtyř dní na nulu, no peklo, co vám budu povídat. Nechápu, jak můžete pociťovat vysazení jedné 50mg, např., ale je fakt, že já si hodně pomáhala zase Amitriptylinem a ty čtyři dny skoro prospala, ale i tak to byla hrůza hrůzoucí. No, měla jsem ze sebe radost, dokonce jsem psychiatrovi řekla, že už Lyriku nechci předepisovat, že s ní mám obrovské problémy, přiznala jsem mu i ty megadávky, říkal, že je rád za tu informaci a že stejně tuší, že časem Lyriku odstřihnou, že to nebude až tak nevinný lék… Takže celá spokojená jsem přijela domů a tam pecka, co mě totálně skolila - předvolání, že mám jet svědčit k soudu někam do Ostravy kvůli třem chlapům, co jsou obžalovaní z prodeje prášků. Já si přitom nic konkrétního nevybavuju, snad jednou, co jsem objednala Neurol a přišla mi prázdná krabička… já nevím, každopádně jsem z toho totálně v pr…, sežrala jsem celé právě od MUDra nafasované plato Neurolu najednou, do toho jsem si tu od Zdenky přečetla, že od nového roku má platit ten nový lékový zákon, do toho nápor v práci, Vánoce - ty vůbec nedám, už jsem doma oznámila, že s nimi nebudu, hodlám se 20tého zavřít doma a trochu se vyklepat z těch benzáků, co jich zase beru tolik, aspoň to trochu snížit, vysadit se mi to nepodaří, to vím jistě, vzhledem k tomu, že znám BZD-absťák - to člověk sám nezvládne. Mrzí mě, že zase ostatním zkazím Vánoce, nejsem ani schopná koupit dárky, u nás ve městě už je totální šílenství, mraky lidí, aut, stačí mi vidět to z autobusu a dělá se mi úzko. Na konci roku musím na inventury, škoda že to se budu muset zas nadopovat. Kdybych mohla být doma od 20tého až do 2.ledna, to už je přece jen pár dní… Tímhle tempem nevydržím s práškama, doktor má měsíc dovolenou, potřebovala bych od něj aspoň omluvenku na ten soud, nějaký výslech a 900 km vlakem nemám šanci zvládnout. Nevím, jestli si nechat napsat neschopenku, měla jsem ji nedávno (chřipka), bojím se vyhazovu, ale je to stejně jen otázka času, už si samozřejmě všichni všimli, že nejsem v pořádku, fakt nevím, jak dál.

aaaZdenka
538 příspěvků 8.12.19 18:02

Ahoj všichni,
Miruš taky jsem se koukala na černé pátky, ale já jen tak, my si dárky nekupujem, já sjejně co jsem měla deku pro bráchu jsem jim to už dala a víc nebude. Jinak hermelín miluju, ani nemusí být obalovaný a někdy jen tak jako chuťovku. Zuzi, já myslím že to bude jen přeháňka a bude zase dobře, to, že bydlí naproti, s tím nic neuděláš a taky třeba na děcka a manželku se nemáš za co zlobit a de.il zůstane de.ilem, prď na něj. Ellen ahoj, je mi líto, že se necítíš dobře, s tím lékovým seznamem nevím jak to bude, po neděli jdu k obvodní, zkusím se jí zeptat. A na to předvolání bys měla dostat paragraf. S tou lyricou by to teda byla šupa, ale to by museli zrušit i všechna generika, myslím, že jim je to jedno, tak začnou mluvit, že je návyková a bude jako BZD, myslím, že ji neodstřihnou, to by musela někomu prokazatelně poškodit zdraví nebo tak, ale možná se pletu, nevím, jestli k tomu dojde tak ji budou muset vysadit tisíce lidí, já mezi nima, fuj :poblion: strašná představa. Lidi, po neděli má být zase oteplení, mně už z toho :zed:.

Acrylát
365 příspěvků 8.12.19 19:19

Ahoj lidičky!
Zdeni neboj, vsaď se, že se s Lyricou nic dít nebude, přeci by se nepřipravili o takový kšeft!!
Jinak ti závidím, že si nedáváte dárky, protože já pořád jen sháním a sháním. Mladým a vnoučatům, tchyni, otci a nějakou blbost manželovi((To mi jde vždy na nervy ale nelze to obejít. :P
No a pak ještě to vyváření, na Štěpána všichni na oběd, na Štědrý večer kapr, salát…(((Ještě, že mám objednané cukroví, to by mě už jeblo(
Včera jsme byli v té Praze a bylo to naprosto suprové. Už je mě líp a zvládli jsme být celý den, krom oběda, na nohou. Úplně jsem čuměla, co tam bylo lidí, snad víc jak v létě a snad víc Japonců, jak Čechů)))

Zuzi, snad jsi se už srovnala s těmi příbuznými, se švagrovou jsi zadobře a švagr ať si trhne. To by mě nechalo úplně chladnou.

Ellen zdravím, asi to jde snáz vysazovat, když si člověk „vypomáhá“ Amitriptylinem/ani nevím co to je?/ a taky tím, že čtyři dny spí a pak sní celou krabičku Neurolu :D :D Nic z toho nemám k dispozici a čtyři dny spát taky nemůžu, to by se beze mě všichni zbláznili:-))Musím být k dispozici a ne chrnět…Z toho soudu si nedělej hlavu, ty jsi nic neudělala?
Posílám nějaké fotky z předvánoční Prahy a Kocourkovi ta kolena))

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.19 04:01

Zdeni, já to s tím „odstřihnutím“ Lyriky nemyslela tak, že by ji přestali vyrábět - ale právě, že bude uznaná jako návyková a budou s jejím předepisováním takové obstrukce stejně jako s benzáky.

Miruško, já se tě nechtěla nějak dotknout s tím snižováním (pro mě) miniaturních dávek. Chápu, že pro někoho, kdo musí fungovat, je to těžké. Já si můžu dovolit ulehnout, aspoň na víkend, ale je mi líto kocourů, ten citlivější mi přijde že upadá do deprese, pořád leží u mě, málo žere, nepohybuje se. A taky je mi líto těch promarněných dní, vy ostatní aspoň „žijete“, mlsáte (že, Kocourku :D ) No a naši, to je ten největší průšvih. Mě už napadá, že by ostatním asi bylo líp beze mě. Ale na nějaký radikální řešení jsem moc velkej zbabělec.

Kocour ek
622 příspěvků 9.12.19 06:00

No kde začít?? Počasí je hnus fialovej,, tzn nikam jsem zatím nejel… víte co jsem dělal?? Uklízel, žral a válel se. V pátek proběhl IKEM,, pi doktorka spokojená, cukr 5,8 dlouhodobý VSECHNY měřitelné hodnoty ok včetně těch ps markeru rakovinovych. Na hubnutí nějaká novinka Trulicity,, extra hnus,, celej den krkam zkažený vejce… no ale zkusím to.. dnes začínám držet dietu.. barák uklizenej tak že 40%,, takový ty blbý práce jako spary v koupelně,, miliony krabiček a šuplíku plnejch zbytečnosti. To co není moc vidět, ale zabere to čas. K dokončení úklidu potrebuju jeden den. 16.12. Zavírám firmu a otevírám až 6.1. A lidi to maj celý placený, necerpaji na to dovolenou… to jsem ale hodnej,,, nebo spíš blbej.. některý zaměstnanci si to nezaslouzej.. zuzi,, jsi tady asi největší citlivka,,, v dobrém straspytel, vše si moc bereš a to i věci, který prostě běžný život přináší,, je to normální, občas někdo zařve nebo se chová jako debil… ale život není jen láska v kviteckově,, asi to u tebe moc nepůjde, ale soustred se jen na sebe a svojí rodinu, udělej si z ní stát ve státě, harmonickou chaloupku, zasnezenou a v teple… raduje se, že jste zdravý… švagra úplně ignoruj í tu jeho fuchtli,, ani je nezdrav,, max na pozdrav odpověď.. jako v jednom českém filmu.. neřeš to, neplatis, neprepinej :lol: :D :lol: :) :P :lol: :D :), Miru,, jo jo kolena, dal bych si, ale fakt je ze muj favorit je obycejnej ovar,, horkej ovar, kůže jako dort, křen chleba ufffff,,, zdeni, zkus tu praci,, o vánocích se deji zázraky :roll: :roll: :roll: :hug: :hug:, to je jasná věc,, no a nejlepší nakonec,, Ellen,, to že tak dlouho chodíš hákovat,, je obr krok,, rozbijes den, ja jsem na sebe nejvíc nastvanej, když proflakam a prolezim den… a je to často… ani se necítím odpocatej, protože jsem rozlamanej.. na sebe nastvanej a nikam to nevede. Ať je to klišé, práce je terapie pokud tě tam nestvou…, jsem vždycky rád když napíšeš, ale v minulosti ti bylo í vtipný a čtivy,, tak ať se k tomu brzy vrátíš.. kocourek není v depresi,, z tebe,, změn mu stravu,, nahrad gourmetky něčím jiným, změn mu na co je zvyklej,,, zkus pribinaka, nebo žloutek s cukrem, nebo mu dej čistý vývar ž kridelek a ober mu je, zkus mu dát malinko toho vlažného kuřete í do postele kde leží.. dej jim vodu na více míst v baráku klidně velký misky, talíře plny vody… oni chtějí změnu!!! No píšeš vy žijete,,, ale to ty taky,, každej ž nás to má takový, jaky si to udělá… kazdej z nas muze svuj zivot okamžite zlepšit.. a nebude ho to nic stát krom času… začnu u sebe,, vím o 20ti věcech který odkládám, nebaví mi a považuji je za… někdy to udělám???… prd, prd úplně klidně si pas občanku í řidičák můžu vyměnit dnes, dnes můžu zavolat lidem kterejm jsem to slíbil, dnes můžu připravit věci který maj pro někoho cenu, jako starší tablety, telefony počítače,, vyčistit je od uložených dat a připravit jako dárek, dojít s kočkama na preockovani, koupit nějaký kytky do baráku,, opravit plot, vyměnit schránku atd atd,, chci tím jen říct,, že o věcech vím, odkládám je, jsem neschopnej řešit i drobnosti.. ale můžu si za to sám… no a tvoje vánoce bez rodiny jsou taky blbost… myslíš tady jenom na SEBE, svůj klid a svoje pocity a pohodlí… vím o čem mluvím, mám to stejně.. ne ne ne na vánoce ti prostě nejde,, musíš.. hlavně pro tátu ale i ostatní… jo jo děvče… jsou věci který za nás nikdo udělat nemůže, bohudík í bohužel.. lidi,, proto právě vstávám, skáču do vany, výjimečně malinko posnidam, asi banán a cottage,, a jedu do práce,, cestou přes zahradnictvi kde koupím vánoční hvězdy,, hurá za 14 dní je stedrej den. Tak lidi mějte hezký dny, a ať konečně začne sněžit, chmury stranou a usmev od ucha k uchu i ve vlaku a autobuse :srdce: :dance: :dance: :dance: :srdce: :dance: :think: :think: :mavam: :mavam:

aaaZdenka
538 příspěvků 9.12.19 06:02

Ahojte lidi,
Miruš ta kolena mně dostala do kolen :lol:, jinak dovedu si představit, že vánoční Praha je skvost, ti turisté by mně neuvěřitelně srali, i když vím, že to město z nich žije. Já jsem ráda, že to máme jak to máme, brácha nastrojí stromek, udělá salát, já koupím rybí prsty, hodíme do trouby a máme véču. Teď brácha shání svíčky na stromek, nějaké lepší, já mu v tom přicmrduju a radím, ale ať si koupí co chce, je to jeho stromek. Kdybych vychystávala nějaké rodině jídlo na vánoce - odvezli by mně do cvokhausu, ano tak blbě já na tom jsem :(. Už jsem uvažovala, že nakoupím vepřové konzervy a nevylezu celé svátky ven, ale jdu se podívat jak svítí stromečky, do obchodů moc né, jsem na mizině. Ellen, oni ti doktoři už asi i tuší co je ta naše lyrica za saj.ajt, ale mají určeno říkat nenávyková tak to tak říkají. A holky já vím, že farm. průmysl by fakt nechtěl přijít o kšeft, hnedka mně to napadlo. Co Zuzi, jak je, neboj nejsi v tom sama, já mám taky problémy s příbuznýma však jsem to tu už 100 x psala a to jsou mí vlastní a proto vím, že to vždycky nějak vyšumí, ty taky nejsi ten typ co by se celý život s někým nebavil a měl ho přes plot, natolik tě už znám. To bude dobrý, on bude mít asi nějaký svůj osobní problém, se kterým se neumí vyrovnat, vidíš nejsme sami co máme problémy, každý to řeší po svém, třeba kope kolem sebe a neuvědomí si, že ubližuje, stopro to bylo v afektu. Jsem si jistá, že už na to nemyslíš, máš děti, ani nevím dvě nebo jen toho raubíře?? :nevim: Dneska musím na kožní pro vodičku na exém a na oběd hodím do trouby pizzu Ristorante, mně to chutná. Tak páčko :mavam:.

aaaZdenka
538 příspěvků 9.12.19 06:08

Jirko, jaký byl výlet, doufám, že jsi někde pod horama nezamrz?? A copak náš Mec, žiješ??Pište kluci ať tady nemáme jen náš babinec-blázinec :mrgreen: :mrgreen:.

vera23
3 příspěvky 9.12.19 07:49
Vysazeni lyricy75

Dobrý den, jak vysadím lyricu75? Beru 1 ráno a jednu večer.. Děkuji

Acrylát
365 příspěvků 9.12.19 10:13

Ahoj lidičky!
Než začnu likvidovat binec, tak jsem krátce nakoukla a vidím, že je tady nebývale živo))Tak mi to nedá.
Já už jsem měla celkem uklizeno, i když vánoční úklidy nějak hystericky neřeším. Ale prostě pořádek neudržímTo mě čeká až zítra, jdu navštívit svého stařičkého tatíčka. Takže mu musím dnes něco upéct, což je pro mě velmi nebohulibá činnost.

Ellen, vůbec se mě to nedotklo, i když možná moje odpověď tak mohla vyznít. Jen jsem prostě konstatovala, proč si to nemůžu lajznout, zvlášť teď před vánocemi.
Tu myšlenku, že by člověk měl využít každý den, život neskutečně letí, mívám taky.Tak pokud to jde, snažím se pořád něco dělat.
S kocourkem/nebo kočičkou?/ držím palce.

Kocourku, bohulibý nápad začít s dietou, gratuluji! Ale nebylo by lepší než konzumovat „zkažená“ vejce ubrat na ovarech atd.? :D :D :D

Tady to co píšeš:…vím o 20ti věcech který odkládám, nebaví mi a považuji je za… někdy to udělám???… prd, prd úplně klidně si pas občanku í řidičák můžu vyměnit dnes, dnes můžu zavolat lidem kterejm jsem to slíbil, dnes můžu připravit věci který maj pro někoho cenu, jako starší tablety, telefony počítače,, vyčistit je od uložených dat a připravit jako dárek, dojít s kočkama na preockovani, koupit nějaký kytky do baráku,, opravit plot, vyměnit schránku atd atd,, chci tím jen říct,, že o věcech vím, odkládám je, jsem neschopnej řešit i drobnosti.. ale můžu si za to sám…...to je jak kdybych to psala já:-))))Raději se seberu a jdu na výlet, courat po městě, do lesa, s kámoškami na kafe. A víš co? Já na to kašlu, jsem už dost stará na to, abych dělala, aspoň v mezích možností, co se mi chce. I když jsem vázaná mnoha povinostmi. Mám ráda kolem sebe pořádek ale ne za každou cenu. Snažím se tak, abych to pak nemusela uklízet vidlemi…Dnes už od rána sedím u počítače a koukám kam jet s vnoučaty letos. Vlastně příští rok:-))Myslím k moři.

Zdeni, dnes tebe, výjimečně až nakonec, beru to od začátku, ač tebe jinak upřednosťňuji :D
Ti turisté by tě fakt neuvěřitelně sr…i!!Naší mladí, kteří pořád přicházeji do styku s mnoha lidmi při svých povoláních, by tam nejeli ani za nic. Ale tam si nevybereš, lidí plno pořád(Karlův most byl přímo ucpaný))Je zajímavé, že já odpradávna miluji když je někde hodně lidí, nikdy jsem nevyhledávala nějaké samoty. Byla jsem varovaná před Benátkami, že je tam moc lidí a troufnu si říct, že jich byla asi čtvrtina, oproti Praze.
Závidím ti to s tím salátem a rybími prsty a nakonec proč ne, je to rozumné, nač se honit a vyšilovat. A kdybych byla sama, nevím jestli konzervu ale taky bych si koupila pár porcí kapra a šmytec. Ale manžel ho miluje, chce velkého a jí ho pak dva dny, i na studeno a i k večeři. Tak co mám dělat(((Je fakt, že si ho koupí/den předem čerstvého, vykuchá, vyčistí, já ho nasolím a druhý den jen obalím a usmažím. Salát a polívku den předem. Na Štědrý den už chci mít klid.

Vero a proč chceš vysazovat a jak dlouho bereš? Čistě studijně, prosím napiš!

Tak se držte :mavam: :mavam:

Kocour ek
622 příspěvků 9.12.19 16:35

Vero a brala jsi ji na úzkost nebo fyzickou bolest? A proč vysazujes? Neduhy pominuly? 2× 75 bych zkusil vysadit hned, tedy přestat brát. Pokud to nepůjde tak ber týden poloviční dávku, a pak to zkus znova.

vera23
3 příspěvky 9.12.19 17:07

Moc mi to nepomáhá, jsem pořád unavená, beru to na úzkost a nervové zhroucení..

Acrylát
365 příspěvků 9.12.19 19:21

Vero, asi by jsi měla navýšit dávku. Říkají, že dávka 150 mg za den je prý na úzkost malá. Na epilepsii a neuropatické bolesti by stačila tato dávka, někdy i menší. Jak dlouho Lyricu bereš?

vera23
3 příspěvky 9.12.19 19:34

Beru ji měsíc. Dnes mi doktorka ještě napsala Trittico

Acrylát
365 příspěvků 9.12.19 20:05
Vera

Tak za měsíc už by ti měla zabrat. Pokud by jsi navýšila, možná by ti bylo lépe. Únava se časem zlepší. Záleží na tom, co jsi už vše vyzkoušela a nepomohlo ti to?

aaaZdenka
538 příspěvků 10.12.19 07:18

Ahoj ahoj,
dneska mám běhání po doktorech, v 10 obvodní, o půl 3 psychiatr. Včera jsem zkoušela 95 procentní čokoládu, snědla jsem kostičku a zbytek letí do koše, :poblion: :poblion: :poblion:. Není tam ani zrnko cukru a to nejni nic pro Zdéňu, ta má ráda kokíno, nemusí být moc sladké, ale ta čokoška nejvíce 74 procent, ta mi ještě chutná. Miruško, já jsem taky nevyhledávala samotu a ve středu města mezi lidmi mi kdysi bylo fajn, buď stárnu nebo se zhoršuje má choroba, nevím. A asi je to i tím, že jsem ty lidi měla v práci kdysi furt na očích. Věrko na úzkost máš fakt lyricy málo tak buď navyš, jestli chceš nějaký účinek, nebo ji vysaď, zkus odebrat jednu na týden a jestli nebudeš mít absťáky tak po týdnu druhou, ale myslim si, že při takovém množství a tak krátké době užívání nebudeš mít žádné absťáky.

Kocour ek
622 příspěvků 10.12.19 08:20

Ahoj lidi,,, ještě k tomu co psala Ellen,, doktor ti může napsat že cestu do ostravy nedoporučuje a že žádáš o vyslech v táboře. oni to musí udělat, dělá se to tak, že z ostravy pošlou otazky na polici do tabora a tam tě vyslechnou a předaji to zpet. Neboj Ostrava neproběhne, musíš ale mit ten papir od doktora. čau lidi jsem v práci a bohužel ted budu každy den… ach jooo

aaaZdenka
538 příspěvků 12.12.19 03:37

AAhoj lidičky zlatí,
opět mám neuvěřitelné problémy se spánkem a s bolestí hlavy, je to strašně nepříjemné, fuj :poblion:. Byla jsem sice u psychouše a obvodní a ti mi napsali BZD oba dva a psychouš ještě na to spaní lerivon, ale včera jsem si ho nevaa a mám strach že bez něho pak u neusnu. Z benzoušu jsem odpadla na dvě hoďky a pak ani ťuk. Už si nevím rady. Nechci vám tady před svátkami fňukat, ale je mi fakticky zle. koupila jsem si svíčky brácha už má taky, tak to pověsím asi do okna, ptže stromek nestrojím. Nějak mě bolí v krku a kašlu tak jestli to nedopadne tak, že svátky promarodím. Tak a dos už fňukání, mavíc jsem se dozvěděla od své mudry, že nemůžou už psát rehabky, což se mi přitažená za vlasy, co vy na to??? :nevim: Tak čágo bélo šílenci a klidné a ničím nerušené svátky vánoční. :mavam: :mavam: :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 12.12.19 08:27

Zdeni ahoj!
To mě mrzí, že je ti tak blbě((Nejhorší je, když člověk špatně spí, to se pak rozhodí celý. Ale dnes je úplněk a mě někdy bývá okolo něj blbě. Tak snad se ti to zlepší. Jen si pofňukej, na to tady ty stránky jsou.
S těma lidma nejsi sama, jak už jsem psala, naši mladí taky nesnáší davy. Oba si jich užijí dost v práci a vyhledávají spíš klid, i na dovolené, nesnáší přeplněné pláže, což by se v té Itálii zbláznili. Tam to bylo hlava na hlavě. Ale mě to fakt vůbec nevadí/zatím!/, mám ráda ruch a užívala jsem si i večerní atmosféru, zaplněné ulice, náměstíčka, venkovní kavárničky.
S tou rehabilitací mě to příjde blbost!!!No to už by bylo postavené na hlavu. Já jsem ráda, že už mám v pořádku to zmrzlé rameno, trvalo to dlouho a fakt jsem myslela, že už zůstanu navždy kripl.Dnes si zapnu i podprdu.
Vera 23 jsi poradila dobře. Buď navýšit nebo vysadit. To říká ta pravá, co? Já pořád beru tu nízkou dávku, která je na prd a protože už zase dobře funguji, tak jsem na vážkách, co s tím(((
Jinak pořád lítám, sháním, chystám((Jak jsem si to zavedla, tak to mám.

Pozdrav i Kocourkovi a nepředři se!!
Zuzi? Dáši? Ellen? A už myslím nikdo jiný nepíše :nevim:
Vero, tak jak jsi se rozhodla? A jak ti sedí Trittico, co jsi si přibrala?
Mějte se!

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.19 16:43

Ahoj lidicky hlasim ze žiju ale nejak se mi nechce psat ale poctive ctu. :D :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 12.12.19 20:12

V tom případě, to máš dnes Zuzi za 3-, ale za tu pravdomluvnost je to dvojka,, dvojka :lol: :D :lol: Ani mi nemluvte o tom spaní… přijdu z práce tak v ve 4,, v 5 usnu probudím se o půlnoci, do 5ti nezaberu a je to vopruz. Usnu v 5 a probudím se nerad v 7 a koukám jak debil což mi vydrží na celej den… ten výraz.. hnus fialovej. Hmmm 8o 8o 8o, od soboty držím dietu, v ikem mi předepsali něco na hubnutí,, picha se to, jednou týdně což je prima… a fakt tedy je,, že prostě nemáš hlad. Vezmu si do postele večer nálož k večeři, co jsem byl zvyklej… a sežeru max max 1/4 z toho.. a to ještě í během rána… doplatek je na 3 měsíce sice 10tis, ale kéž by to vyšlo… čau lidi

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.19 07:37

Zdravím všechny čitatele :mavam:
Zuzko, nečetla jsem tolik stránek zpět, ale z posledních příspěvků jsem pochopila, že máš nějaký konflikt s příbuzným… Vůbec se ti nedivím, že jsi z toho špatná, mě by to taky složilo. Já se dokážu vynervovat jen tím, že třeba v práci mě někdo pozdraví s nepříjemným výrazem, nebo se na mě šéf mračí, nebo se mnou někdo mluví odměřeně, hned zoufale přemýšlím, co jsem udělala špatně, co kdo o mě řekl, čím jsem komu nesympatická… Přitom ti lidé můžou mít sami své osobní starosti, no a určitě je to taky tím, co vyzařuju já. Jsem kombinace vyděšenosti a hromádky neštěstí, s nikým se nebavím, teď jsem navíc dostala velmi těžkou formu seborrey, to jsou kožní problémy, kdy ti zčervená a olupuje se kůže, mám to ve vlasech a teď mi to vlezlo i na čelo, oční víčka, no připadám si jak prašivá krysa, snažím se vyhnout všem kontaktům, no až už to přestanu totálně zvládat a skončím zase v blázinci, asi to nikoho nepřekvapí :roll:. Zuzi počkej, dej tomu čas, emoce se uklidní, tomu naštvanému příbuznému nepodlézej a nepodbízej se, měj svou hrdost a trvej na svém, předpokládám, že jsi se ničím neprovinila, tak hlavu vzhůru! Jako vím, že ti to píše ta pravá :D, ale mám tě ráda, tak se snažím podpořit aspoň pár slovy.

Kocourku, díky za reakci. Víš, s těmi Vánocemi, že se chci zavřít doma a úplně je ignorovat, to není, že bych sobecky myslela na sebe, já to chci využít na snížení benzáků, bude mi hrozně blbě, klepotice, úzkost, nespaní, nejedení, nejistá chůze, moc dobře to znám z léčebny. Úplně vysadit se mi to stejně nepodaří, je to krátká doba, minule jsem byla jakž takž v normálu po šesti týdnech v léčebně a to odvykání bylo fakt peklo. To megadávky Lyriky se vysazují neskutečně líp, to mi bývá blbě pár dní. Takže já vím, že kvůli tátovi bych měla na Vánoce být s rodinou, ale dělám to kvůli práci, chci tam vydržet co nejdéle a musím ty benzáky aspoň snížit. Už jsem někdy na 6 neurolech denně, to je moc zlý. Dotuje mě kamarád, kterému už se doktorka cuká to psát, a co potom. Navíc, já nejsem schopná na ty Vánoce nakoupit dárky. Z toho množství lidí a věcí se mi dělá v obchodech špatně, nemůžu dýchat, buší a vynechává mi srdce, nedokážu se rozhodnout, co koupit… tak tam na pokraji kolapsu bloudím mezi regály… prostě ne. Já už se čtyřikrát před Vánoci složila a skončila v nemocnici, fakt to nezvládám. Oni to naši ví a snad mě pochopí, bohužel táta asi bude mít strach, abych se nepověsila na půdě (trámy jsou tam ideální a mám i provaz :D ), tak aspoň budu denně telefonovat.

S tím výslechem to vím, u doktora už jsem vyprosila „omluvenku“, napsal mi potvrzení, že můj zdravotní stav vylučuje účast u soudu - ale nevím, jestli jim to bude stačit. Pošlu to až po svátcích, aby neměli čas mě opětovně nahánět, ale stejně mám strach.

Zdeni, neomlouvej se, že tu fňukáš, nejsi jediná, komu je před svátky zle, myslím že tě v pohodě trumfnu. A stejně, při té vánoční hysterii mají všichni pocit, že každý je šťastný, užívá si pečení cukroví, vánočních trhů, svařáčků, balení dárků… Ale vždyť je spousta lidí, kteří jsou třeba osamělí, staří, nemocní, pro ně jsou Vánoce naopak těžkým obdobím, ale o tom se prostě nemluví, Vánoce jsou prostě automaticky „nejkrásnější svátky roku“ a basta.

Jo, Kocourku, a co ti prosímtě dali za injekce na to hubnutí? O tom jsem nikdy neslyšela, jenom o Adipexu, ale ten neseženu a navíc je prý nebezpečný (srdce, psych. stavy apod.). Těch 10tisíc za tři měsíce bych dala klidně taky, a to jsem finančně úplně jinde než ty. Teda já vím, že mi ty injekce taky nikdo nepředepíše, jen by mě zajímalo, co je to za látku. Já po vysazení Lyriky už trochu hubnu, ale fakt minimálně, protože po těch benzákách jsem zase hrozně unavená a vůbec se nehýbu.

Vero, na úzkost by měla zabírat až dávka 600mg za den (píšou to myslím i v příbaláku), buďto to zvyš, nebo úplně vysaď, to co bereš je podle mě na nic. Triticco je dost bezpečný lék, komu vyhovuje na spaní, má štěstí. Hodně lidí ho ale nesnese kvůli nežádoucím účinkům, mně i několika známým po něm bylo hodně špatně od žaludku, dopolední únava a ospalost, neustále ucpaný nos. Uvidíš, jak ti pomůže - na deprese ani úzkosti nezabírá, ale na spaní ano.

Acrylát
365 příspěvků 14.12.19 09:38

Ahoj všichni!
Tak jsem teď chvilku sama, manžel šel s vnoučaty do Bonga/zábavný park pro děti/ a tak začnu likvidovat binec po včerejšku. Děti u nás spaly, mladí šli na předvánoční tah))Tak jsme pekli jako tradičně, a už od jejich útlého věku, linecké cukroví a tak se vyřádili na "výzdobě. Pubertální vnučka psala na čokoládu i anglická slova a dokonce jedno sprosté, tak jsem ji musela sprdnout.
Jinak u nás nádherně, ač mrazivo.

Kocourku, velká pochvala, že jsi šel do toho hubnutí, určitě to bude dobré pro tvoje zdraví, pokud tedy vydržíš!! :cert: No a ty prachy za to stojí, když to tedy nejde jinak. Doufám, že spaní se ti už upravilo.
Zuzi, napiš, až budeš mít náladu. Nenuť se do toho.
Ellen, ať se ti vše plánované, zadaří!

Tak všem pěknou sobotu :mavam: :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 14.12.19 09:52

Zdeni, tak už ti konečně napadl sníh, ne? Napadl dokonce i v Brně a to je co říct!! Úplněk je pryč, snad se ti zlepšilo i spaní.

Co se týče těch malých dávek, tak jsem taky říkala doktorovi, že ty malé dávky na úzkost nefungují a on mě zarytě přesvědčoval o opaku.Tak :cert: by se v tom vyznal.

Posílám nějaké fotky vnoučat, když začaly před 7 lety péct, byly vnukovi 2 roky a vnuččce pět a šlo jim to pěkně. Já jsem jen vypracovala těsto a dávala plech do trouby. No a ty další jsou ze včerejška, je jim o 7 let víc a vnučka měří v 7 třídě 172 cm)))

Kocour ek
622 příspěvků 14.12.19 17:39

V 9 ráno jsem zalezl do sklepa,, a začal, pavučin tam bylo tolik, že jsem s nima ucpal lux. Asi 15 let se tam neuklizelo ale nic tam není.. chodím tam tak 2× ročně… dále obě předsíně, šatna, hlavni koupelna, kuchyň a obyvak… stěží jsem v 5 vlezl do vany, ale všechno jsem si namohl a fakt skoro nemohl ž vany vylézt… teď jsem se drobne nejedl, protože hlad opravdu nemám a začnu se mazat nejakejma mastickama,, jak jsem se plazil po zemi bolej mi kolena… ellen já vše nakoupil na internetu… taky to nesnáším, ale jediné kam musím, je sephora,, vůně vybírám vždycky sám. Já to mám vyřešeny… už min 5 let používám jen 2, a nehodlám je měnit. Holky já jsem utahaný jak hovado.. to je strašný nic nevydržím. Až půjdu do lednice vyfotím tu hubnouci sragoru… mám chuť na kuře na paprice. Nebo segedin.

Kocour ek
622 příspěvků 14.12.19 22:16

Nevím, zda to je přímo na hubnutí ale potlačuje to pocit hladu. Inzulín to není.

Stránka:  « Předchozí 1 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 123 Další »
Váš příspěvek