Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (176) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.19 20:21

Jirko mirusce neni 88 ale jejimu tatinkovi :mrgreen: spatne si to precetl :mrgreen: ja si myslim ze by se vse melo vysazovat pomalu aby to pro telo nebyla takova pecka.

aaaZdenka
538 příspěvků 20.11.19 07:13

Má pravdu, pan doktor, ve všem akorát bych neřekla u lyricy u vysokých dávek několik set miligramů ale několik tisíc miligramů. Jinak Miruš ta bolest může být i z toho tvého cvičení, na druhý den tělo bolí, ale dyť to znáš, já si nemyslím, že u tebe budou absťáky tak hrozné vzhledem k dávce. Zuzi, co kluk už zklidnil hormon?? Já si myslím, že doktoři to vědí o tom návyku, ale z nějakého úchylného důvodu to mají pacientům zatloukat. Že by farmaceutický kšeft, ať té mrchy bere co nejvíce lidí, budou prachy?? :pankac:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 09:46

Zdenicko diky za optani, v nedeli na nej vlezla nejaka chripka tak je doma a je protivnej jak prase no jo chlap a rymicka ne ma i teplotu vcera 39,3 tak ho tady obskakuju :mrgreen: jirko nic proti chlapum a rymičce :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 10:06

No jasně:-)))Je mi 66.
Kocourku, máš stejně starého taťku jako já!!!:-))
Nepíši-Kocourku, máš stejně starého taťku, jako JSEM já))
Ale jako fór dobrý :potlesk:
Utnout hned vše, to není dvakrát rozumné. A co vše? Co jsi vše bral?
Dnes mám velenákupní den. Velký koš pro tchyni a pro nás. Je to vždy náročné.
Dnes jsem Lyricu vzala /jak jsem psala vždy obden/ a nemůžu říct, že by mi bylo nějak výrazně líp((
Tak pěkný den všem přeji, u nás velice pošmourno(( :?
:mavam: :mavam: :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 10:07

A ejhle, podařilo se mi přidat fotku měsíc starou, ze švagrových 70 tin ve Znojmě. Já té diskuzi nerozumím((

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 10:16
Všem

Chvilkami to mizí…Žádná hitparáda ale co chcete po 66leté bábě?

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 10:20

Zuzi, já si taky myslím, že vysazování pomalé, nač si huntovat tělo. Ale možná ti, co to nemají na psychiku, to mají jinak.
Zdeni, naprosto s tebou souhlasím, jde jim jen o kšeft a Lyrica teď letí. Asi ji musí dealeři udat((
Jo a na té fotce nemám tak blbě ostříhané vlasy ale stažené dozadu do culíku)))

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 10:28
Já u moře:-))))

Vnoučata, manžel, naše nová podlaha…rychle koukejte, vymažu to.

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 10:57

Tak to vůbec nechápu, že to najednou jde.Ta paní v bílém je moje devadesátiletá!!!tchyně. letos v létě na její oslavě. Jinak manžel, vnoučata, já…

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 11:04
Naší mladí

Rychle než to zase nepůjde)))

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 11:23

Tak jsem vše, z „bezpečnostních důvodů“ smazala))Kdo viděl, ten viděl))

aaaZdenka
538 příspěvků 20.11.19 11:35

Ahóóój všichni, lidi málem mně trefil šlak. Šla jsem na kontrolu na alergo a tam mám při jednom i neuroložku, tak jsem vyprosila lyricu a opiáty jak jinak. S doktorkou a i s pacoškama v čekárně jsem si pokecala. Jdu do lékárny mám tam spolužačku a ona mi říká lyrica 150 má výpadek ve všech lékárnách, málem jsem omdlela a říkám jí na celou lékárnu: Danuš, ale co já budu dělat, já jsem závislá!! Tak volala na druhý konec města a tam mi poslední 3 krabky zamluvila. Ony jsou v jiné gramáži, ale tam je i červená barva a mně to žere v žaludku, ale v nouzi…Tak jsem kmitala přes celé město, a lidi, já zhubla 3 kg!!! :mrgreen:Z 86 na 83 a to ještě v riflích a halence. Miru, fotky máš úchvatné, vypadáš na 16, postavu ti jen závidím, vnoučata bych sežrala jak jsou krásné a toho tvého dědka bych ti přebrala - líbí se mi (dělám srandu do ženatého už nejdu). Ale dnes se mi zdál sen s Janem Koleníkem- slovenský herec krasavec, normálně romanťák Jirko žádná erotika, jen pusy, ale asi už bych si lidi potřebovala švihnout po těch letech. :lol: :lol: :lol:

aaaZdenka
538 příspěvků 20.11.19 11:40

Jo, a koupila jsem si 3 ks Kaki, ještě jsem to nejedla tak vyzkouším, byly v akci. :P

Kocour ek
622 příspěvků 20.11.19 14:32

Aha,, blbě čtu.. ja vysazoval lyricu ze 150 denní dávky..,, porod dne,, výměna televize. Říkal jsem si, nu co je asi 5 let stará NEBUDU kupovat set top box, koupím novou a zase samsung aby to bylo vše stejne… nastavení, ovladač atd… chyba lavky, vše je jiné a podstatně složitější, nebo jsem já blbejsi…holky výměna tv a preladeni mi trvala 6 hodin. Chcipam, je naprosto nijaky počasí, ani zima ani podzim tedy hnus… jdu vejrat na novou tv a budu se premlouvat abych ji měl rád,,, no ale nevím nevím… mám v práci za plotem bobra… a činí se,, toto je jeden z velkých stromů co mu zachutnal.

Acrylát
365 příspěvků 20.11.19 16:43

Tak už jsem doma)Ty nákupy už mě unavují(
Zdeni, já jsem si tak kolikrát říkala, co by s námi bylo, kdyby byl nějaký výpadek nebo válka a zavřeli obchody a lékárny, tak by nás asi polovina vychcípala)))Znám plno lidí, co se bez prášků neobejdou a to nemám na mysli jen psychofarmaka.No snad se toho nedožijeme))Já mám problém i s tou 50 mg, oni ji většinou nemají, že to vedou až od 75 mg, dají mi lísteček a objednávají.

Jinak ti děkuji za chválu ale myslím si, že nevypadám na 16 ale na patnáct :cert: :cert:
Postava ujde ale ksicht hrůza, přibliž si to. Naštěstí už to neřeším, užila jsem to dost a se svým dědkem to nějak doklapeme. V lednu už to bude 45 let, co jsme vstoupili do svazku manželského :roll: :roll:
Ale Zdeni, kdyby jsi měla fakt zájem, tak je tvůj!! :srdce:Za ty roky jsem si ho užila dost, tak klidně půjčím.
Ale tobě to není zapotřebí, taková pěkná ženská, s krásným úsměvem, nemůže mít o chlapy nouzi ale to by musela nějakého chtít :D
Tak ještě dvakrát výpadek Lyricy a budeš na stejné váze jak já, mám momentálně zase 72, takže tak velký rozdíl to není…Jo a dík za pochvalu mých miláčků, je vidět, že nejsi žádná zapšklá, i když sama nemáš. :srdce:

Kocourku, jako fór to s těmi roky beru, v opačném případě doporučuji s něčím brzdit, Alzheimer je sviňa :D :D Jako že si s vámi píše 88 letá bába, jsi byl ochoten uvěřit? A že vykonávám vše co píši? :zed: :zed: :zed: :zed:
Bobr dobrý. Napřed jsem si říkala, jak to s tím bobrem myslíš :nevim: :lol:

Zdeni, jaký bylo to kaki? Já jsem to ještě taky nejedla.

aaaZdenka
538 příspěvků 21.11.19 08:53

Nazdarte lidi,
Miru, kaki pro mě teda hnus fialový, sladké jako něco, no zkusila jsem. Dědka si nech, ale díky za ochotu. Děti já miluju i přesto, že nemám, to jsem spíše zapšklá na psy, u nás je přečoklováno. Zuzi, tvého pejska mám ráda, to spíš ty panelákové, u baráčku mi nevadějí a ty na vánoce pečeš? Já teda ne, díkybohu a nemám pro koho mamka má diabetes a s bráchou si něco málo koupíme sušenek a stačí. Hele Jirko, 5 let stará??? Já mám telku asi 7-8 let a to si myslím, že je nová, klape jako švýcarské hodinky a je to Sharp. No jinak dárky my si taky nekupujeme, ale asi mamce koupím nějaké teplé papuče, furt kňourá, že ji zebe do noh, bráchovi asi deku na tu novou sedačku, mají v Jysku slevy. No ale teda nakoupím si konzervy a celé vánoce nevystrčím čumák, v Albertu už lidi čekali na prázdný vozík a to ještě nejsou svátky brrrr. 8o

Kocour ek
622 příspěvků 21.11.19 15:08

Mám docela hezký dny myslím,, trochu míň mi bolí nohy, do práce jen 2× tydne na dopoledne, táta se taky lepší ale pořád ho poboliva žaludek, snad tam nic nemá.. Zdeni a už máš ten set top box?? Budeš ho potřebovat asi, kdy u vás vypínaji? Oběd drstkovka a kachni paštika a fury jablek.mam strašnou chuť na dobrou zmrzlinu, ale to bohužel nejde, no jo no,, že bych di dal šlofíka???

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 15:23

Ahoj lidicky tak synovi nasadili antibiotika asi je to vic nez nachlazeni fakt mu neni dobre. jinak kdyz uz resite vanoce tak ty nesnasim pro me je to spise smutne obdobi no ale darky nakoupit musim ale uz se tesim az bude po vsem, zdeni cukrovi nepecu ale objednavam od jedne holciny z nasi vesnice ma ho uzasny, no uz aby bylo po novym roce to se zase dny budou prodluzovat a ja budu netrpelive cekat na jaro na to se tesim

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 15:27

Mirusko skoda fotky jsem nevidela

aaaZdenka
538 příspěvků 21.11.19 16:34

Jirko já mám UPC tam se to prý nemusí a brácha má telku vloni koupenou, kdy vypínají nevím, nestarám se. Zuzi, ono to je myslím i lepší brát od někoho odzkoušeného, šetří čas, nemáš binec a možná šetří i prachy. Snad se ti ten tvůj raubíř brzo uzdraví. V telce nic není, jdu něco najít na netu. :mrgreen:

dasajur
30 příspěvků 21.11.19 20:02

Ahoj všem,
televizi nevedu, tak nemám co říct. :mrgreen:

MIRUSKO Aspergerův syndrom patří mezi poruchy autistického spektra. Záleží na každém jedinci, jak moc to jeho vnímání naruší. Nepostihuje intelekt, tito lidé si svoje limity uvědomují. Velmi stručně by se to dalo popsat jako sociální dyslexie. Vztahy, komunikace, to je kámen úrazu. Nerozeznají nadsázku, ironii, berou věci doslova. Trvají na pravidlech, na řádu. Neví, jak komunikovat, mohou se zdát jako arogantní a neomalený. Mají přecitlivělé smysly. Někteří nedokážou jít ani do školní jídelny, někteří potřebují při práci ve škole i pedagogického asistenta. Jako u všech poruch autistického spektra je ta škála široká, od nízkofunkčního po vysokofunkční.
Náš syn bude někde u vysokofunkčního. Ale je to těžký i tak. Ve škole dochází mezi vrstevníky k mnoha nedorozuměním, on nechápe proč a trápí ho to. Prošel si i šikanou. Nikdy neměl kamaráda. No, ovlivňuje to celou osobnost. Ale my to zvládneme. :pankac:

UZKOSTI Ať je syn brzy fit.
Proč máš vánoce spojené se smutkem? Kvůli nějaké události v životě?

Já mám vánoce ráda. Ale pravidelně mám, že vánoční náladu mám na přelomu listopadu/prosince. A na Vánoce jsem bez nálady na cokoliv a rozčiluje mě i ten stromeček doma. :zed: Pak je fajn leháro doma, silvestr. No a už by mohlo začít jaro. :lol: Leden je příšernej, táhne se jak žvejkačka, vánoce za náma, jaro daleko.

ZDENI Já peču. Vanilkové rohlíčky, linecké, perníčky, nepečené Rafaelo. Kvůli dětem. Sama bych tak zobla. Ale baví mě péct vánočka, tu peču kvůli sobě. :lol: Mladší kluk nejí rozinky, takže ten jí nejí.
Dárky už tak nějak mám taky objednaný. Určitě ještě v prosinci něco přibude.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.19 07:38

Ahoj daši vanoce mam spojeny s umrtim milovaneho dedecka, umrel 16.prosince a pohreb byl 20.je to sice uz pres 20let ale na ty smutne vanoce nikdy nezapomenu. mozna mi to tam ty uzkosti nejak nastartovalo nebo jak to mam rict

aaaZdenka
538 příspěvků 22.11.19 08:26

Ahoj lidi
no, řeknu vám všem, že ty psychické nemoci jsou horší než fyzické, na ty vezmeš pilulku a aspoň ti to utlumí když nic, ale u psychiky když ti většina třeba nezabere, je to na :zed:. A to nemluvím pouze o problémech Dášina klučiny, i když při čtení jsem málem uronila slzu, máš to hodně těžké holka. A ty parchanty co šikanujou jiné děti bych ztřískala do kostky, učitelé a ředitelé dělají, že o ničem nevědí, ale přece každý třídní musí znát ve své třídě ty největší sígry, tak bych si je hlídala, a to chtějí více peněz. Já osobně bych nainstalovala do školy kamery, soukromí, nesoukromí. Já sice děti miluju, ale pouze v případě, že nejsou kruté k jiným lidem. Co se pečení týká, vždycky jsem obdivovala lidi, co upečou vánočku, takže smekám Dáši. Zuzi, to teda musel být strašný dáreček na vánoce tenkrát, chápu, že se ti to vrylo do paměti. Co mladej už je aspoň trochu lépe? Mně bolí hlava jako prase, už mám v sobě opiát, čekám až zabere. Mám v plánu jít do Peny, ještěže to mám kousek, nechce se mi chodit po městě. Brácha má zítra hon, asi pojedu hlídat máti a navařit jí, ale autobusem. Jinak včera byla fazolačka, je i dnes. :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 22.11.19 12:51

Ahoj spolutrpitelé!
Zdeni, naprosto s tebou souhlasím. Ty psychické nemoci jsou horší jak rakovina nebo aspoň stejné((Kdo nezažil nedovede si představit. Mě bylo včera večer tak HNUSNĚ, že jsem polehávala a vůbec netuším proč???Sakra, vždyť mě nic nechybí, vše klape a mohla bych si žít jak prase v žitě. Nejhorší je, že člověk neví co s tím. Jestli mám nějaký problém v těle, nějaký zánět nebo něco horšího nebo je to od psychiky a já mám slabou medikaci nebo mám ŠPATNOU medikaci nebo jsem už závislá na té pos…é Lyrice a tělo by chtělo navýšit a tak otravuje? A pak babo raď(Myslet si, že to vyřeší doktoři, to je blbost. Ten praktický ti udělá krevní obraz a když je dobrý, tak jsi přeci zdravá. Asi se málo dívají na Modrý kód, kde zázrační lékaři vyřeší skoro vše a odhalí i tu nejzapeklitější diagnózu. No a psychiatr ti holt vymění prášky a je ti třeba ještě hůř a pak se testuje ale holt co s námi taky dělat. Ten můj to nemá lehký, protože já se všem „pokusům“ bráním a nacpat do huby mě to nemůže((Ach jo.
Dnes už je to lepší. Dopoledne jsem upekla maso, udělala zelí, uvařila knedlu/karlovarskou pracnou((/, udělala ptáčky mladým. A teď ještě musím okrájet brambory a dát je dnes manželovi k tomu pečenému masu a zítra se zelím. Bolí mě už v hrbě. Já dnes vůbec nejím, protože včera jsem jedla jak normální člověk a jaksi se mi „ucpalo potrubí“, bylo mě blbě, ještě ke všemu. Já prostě musím jen uzobávat a ne jíst.
Já taky neumím vánočku a ani ji nechci umět:-))Dášu ale obdivuji!
Fazolačku bych taky dala, mám ráda luštěniny ale dělají mě zle, praskla bych. A žlučník prý v pořádku a to už na ně apeluji fůru let, že mi nefunguje.

Zuzi, mě takhle před vánocemi umřel tchán. Ale už je to asi 15 let.
Ty fotky jsi neviděla, no zase tak o moc jsi nepřišla, nechci to tady nechat dlouho, píši dost intimní věci((
Synkovi přeji, ať je brzy zdravý.
Dáši, je fajn, že jsi se ozvala a dík moc za vysvětlení. Ono je to sice popisováno ale dost nesrozumitelně. Taky to holka nemáš v životě lehké.
Vím co musely vytrpět děti u nás na oddělení, čím si prošly. No a ještě nadílka s dětmi, není divu, že tě zlobí psychika. Já jsem kolikrát taky přemýšlela, kde se to ve mě vzalo ale měla jsem škaredé dětství, říkají, že to na stáří někde vespod tlačí(((Na mozek :D :D

Kocourku, tak máš vyladěno a můžeš koukat na Zemana)) My máme UPC, tak prý nás to nějak nepostihne…No papáš si pěkně)Husí paštička, drštková, mňam.
Tak se mějte přátelé, já jdu krájet ty brambory(((((

Acrylát
365 příspěvků 22.11.19 12:55

Já už se z toho fakt po…u. Nemohla jsem příspěvek přidat, znenadání se mi tam objevilo, že se musím znovu zaregistrovat. Jenže když jsem to dělala, tak mi to hlásilo, že někdo s moji mailovou adresou už je registrovaný. Ještě že jsem si to nakopírovala, jinak by mě kleplo. Nakonec se mi to, jakýmsi šachováním, podařilo vrátit zase na ten Acrylát a jen s jedním řádkem „nad hlavou“((
Debilní mechanismus((

Acrylát
365 příspěvků 22.11.19 12:57

No a teď koukám, že email se zobrazil, to mám radost(((nevíte někdo, jestli to jde vymazat?

aaaZdenka
538 příspěvků 22.11.19 14:39

Miruš, když se přihlašuješ tak je tam něco o smazání u toho druhého kliknutí, tak že by tam…Jinak to, že je ti zle může být fakt od té vysazené lyricy.

Acrylát
365 příspěvků 22.11.19 16:43

Zdeni nejde to, už jsem psala i???/sklerózo Lyrico/, jak se říká tomu člověku, co řídí diskuzi? Prosila jsem, aby to vymazal a pendrek.
No jo, máš pravdu, já jsem si vůbec neuvědomila, že by to mohlo být od té Lyricy. Jestli jo, tak to je pak pěkný nářez(((Protože jsem vysadila jen ten jeden a obden, což bylo včera, jsem už nevysazovala, protože mi bylo hnusně.
Je zajímavé, že když jsem to sundávala z 75-0-75 na 50-0-50, tak to ještě ušlo. No ale tentokrát tedy dílo((Jak když si ten den zapomeneš vzít heroin(((Děkuji páni doktoři, že jste mě uvrtali do takových SRAČEK(
Ještě budu doufat, že to byl prostě jen blbý den. Až mě bude líp, zkusím zopakovat.

Kocour ek
622 příspěvků 23.11.19 16:24

Uff, nic mi nebaví, byl jsem v práci na chvíli čuměl na řeku a bobři dílo a potom jsem asi po měsíci možná dvou navštívil lidl,, a musím říct já ho fakt miluju,, skvělá zelenina a ovoce, stabilně dobrý sýry a hodně novinek,, nakladany olivy salát, cottage atd,, teď po krmení kocouru TV, a vypadá to na šlofika s kocourama,, prima víkend devčice

dasajur
30 příspěvků 24.11.19 19:10

Ahoj všem,
UZKOSTI To mě moc mrzí. :-(

ZDENI Hajzlové ve třídě byli, ale třídní učitelka nejdřív udělala grázla z mého dítěte a všichni ostatní byly miliusové. Až když jsem to hnala na městskou část a na magistrát, tak se učitelka s ředitelkou zalekly a začaly makat. A musím říct, že to dokázaly srovnat. Hajzlíkové ještě občas vystrčili růžky, ale rychle se to řešilo. Teď od září má syn už úplný klid. Je fakt, že jsem řekla ve škole přede všema a doma to řekla Lukášovi, že má moje plné povolení dotyčné hajzly zmlátit. Že jediný způsob, jak přestat být otloukánkem je ukázat, že se nebojí. A syn naštěstí chodí na karate a prát se umí.
Každopádně kdyby to škola neřešila, byla jsem připravena si na ty kretény počkat sama. Jako fakt.

MIRUSKO Já bych to obden nevynechávala. Ale opravdu zase snížila hladinu. 25 mg se myslím vyrábí. Takže brala třeba 25 - 50, pak za měsíc 25 - 25 a takhle to snižovat.

Jo a mrzí mě, že se vás kočky neviděla.

Jak jste se všichni měli o víkendu?

Já v sobotu napekla koláče, makový a tvarohový. A byla jsem s dětma na plavečáku.
Dneska jsme se byli podívat na vánočních trzích, v Praze na Náměstí Míru už jsou. A tyhle mám radši a přijdou mi vždycky hezčí, než na Staromáku. A letos to mají opravdu krásně ozdobené.

Zítra vstávám v půl šestý, v sedm už mám být na rehabilitaci, tak musím po šesté vyjet. To pak odpadnu. :-) Brácha mě ale pozval na oběd, on pak letí na měsíc do Kostariky. Tak se těším. Musím se nějak hezky obléknout, učesat a namalovat. Když jdeme na ten oběd.

dasajur
30 příspěvků 24.11.19 19:12

Tak zkusím vložit fotku mě a kluků, ale taky brzo smažu.

dasajur
30 příspěvků 24.11.19 19:15

A ještě já a brácha.

Acrylát
365 příspěvků 24.11.19 19:44

Dáši, tak jsem právě nakoukla a odchytila tě))Měla jsem štěstí.
Moc ti to sluší a kluky máš taky krásné. S bráchou taky super! Který má toho Aspengra.
Vůbec není vidět, že jsi byla operovaná :potlesk:
Jsem ráda, že ti je už podstatně líp, jinak by jsi nezvládla, to co píšeš.
Já bych ráda šla na tu 25 mg, máš pravdu, jenže doktor mi na to nechce napsat recept, že to se PRÝ nevyrábí a v lékárně mi taky řekli, že nemají. Tak nevím.

Zkusím ti tedy ještě na rychlovku sem dát fotky ale hned to smažu, třeba budeš mít"štěstí"

Kocourku, taky mám ráda zeleninu z Lídlu, mají kvalitní. Když byla vnoučata menší, tak jsem jim kupovala věci v Lídlu ale vnučka teď už vše jen značkové(((
Já tomu nerozumím, ty bydlíš na té Berounce, v Praze nebo střídavě? Předpokládám, že Bobra nemáš v Praze nebo jo??

Zdeni, beru to od zadu, chtěla jsem ti něco napsat ale koukám, že jsi nic nepsala, jen jak vymazat ten mail ale to mě nejde. Jsem blbec, nakopírovala jsem vše, když mě to nešlo odeslat, včetně té mailové adresy, tu jsem měla umazat. A admin, kterému jsem psala, na mě kašle.
Jinak nic nového, nějak zvlášť dobře mi není, včera jsme byli na chatě, jen na kontrolu a schovat houpačku. Byl hnusný silný, studený vítr, takže brzy domů. Dnes šel manžel plavat a já jsem žehlila((((

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.19 20:02

Mirusko. Ta Lyrica 25 má asi výpadek, ale je k dostání Pragiola

https://www.lekarna-doktorka.cz/…-dur-56x25mg

Na fotky se tesim :potlesk:
A je mi už dobře, to je fakt. Spím a přešly mě ty bolesti.

aaaZdenka
538 příspěvků 24.11.19 20:09

Ahoj lidi,
Dáši, fotky krásné, vypadáte moc hezky všichni. To je dobře, že se kluk umí poprat, taky bych mu nevymlouvala ať těm smradům rozmazleným když tak jednu natáhne. Jinak já jsem si taky myslela, že lyrica je i ve 25mg, no nevím, ale vzhledem k tomu, že je to i jako antiepileptikum pro děti, tak je to možné, ale v lékárnách co se moc neprodává, tak ti to dají na objednávku, ale ještěže tak. No, dneska prý schválili ten lékový záznam v parlamentu, musím se z toho odhlásit, já to nechci, na jedné straně dělají cavyky s osobními informacemi a na druhé budou pomalu všichni vědět kdy jsi se vysral a měl krev v houně. Kdyby nedělali takové šmejdy s tolika nežádoucími účinky, nemusel se nikdo starat, i když si myslím, že je to opět jen nějaký tah farmac. průmyslu, kdyby měli všichni doktoři a lékárníci zkoumat co kdo bere za chemii asi by ty objednací termíny byly už co půl roku a v lékárně fronty až někam… :mrgreen: :mrgreen:

Acrylát
365 příspěvků 24.11.19 20:12

Dáši a Zuzi, možná uvidíte, na chvilku sem šupnu. Na první fotce jsem já, letos ve Znojmě a pak vše buďs od moře-manžel, vnoučata a nakonec naši mladí. Jo a ještě naše chata. A vnoučata před rokem a jak se změnily, hlavně vnučka.

Acrylát
365 příspěvků 24.11.19 20:29

Jo a tady jsme ještě v létě s mužským a to je moje mamka loni v únoru na narozeninách vnučky a v červenci měla pohřeb. Měla to co Gott((No a otec, letošní fotka, je mu 88 a sám se stará o obrovský barák, jezdí si nakupovat autem, vaří, pere, přežije mě.

Acrylát
365 příspěvků 24.11.19 20:46

Zdeni zdravím! A s těma lékama máš pravdu.
Dáši, žádnou Pragiolu nechci a já mám takový dojem, že jsem začínala na 25 mg Lyricy a teď mi tvrdí, že se nedělá. Budu si to muset ještě obšlápnout.

Kocour ek
622 příspěvků 24.11.19 21:03

A hele,, galerie,, nedělní… to je dobře, vypadáte všichni spokojeně a to je důležité… já dopoledne hrabal listí a pálil tak že jsem se bál že přijedou hasiči… bohužel jak tělo dělá pohyby na které není zvyklé, tak večer bolí… no jo jsem shnilej. K obedu špagety,, do práce asi nepůjdu…běží to tam vcelku dobře samo,. Miru,, ja bydlím v praze ale protože mám rád přírodu tak mám uděleny bydlení i v Hýskově kde mám vedení firmy a ještě, na nějakých místech v přírodě okolo prahy…tam ale nejsem a zarusta to zelení… už asi 3 roky koukám po něčem v krušných horách ale bohužel přímo na klinovci na vrcholu je jen 6 chalup a nikdo neprodává… časem to vyjde. Fakt se těším na vánoce,, asi vypnu í telefon.. když nebude sníh tady určitě vyrazim za ním. Ahoj lidi…

Kocour ek
622 příspěvků 24.11.19 21:17

A vite proč Klinovec, vrchol 1186m kde je soukromych jen 6 chalup?? Foto ž dneska ž meteokamery… co říci,, nízká oblačnost a vrchol je nad ní,, vypadá to jako moře a ostrůvky, jeden z majákem… že??? Nepochybuju o tom, že tady jednou chalupu mít budu. Všechno je na prodej, skoro vsechno :,( :,( :? :( :roll: A v ty hale, co jsem postavil minulý měsíc veselé roste hliva ustricna??? V těch sparach mezi panely byly kořeny a je tam vlhko.. tedy ideál

Acrylát
365 příspěvků 24.11.19 21:27

Kocourku, já věřím, že na tom Klínovci budeš tu chalupu mít. U nás v Moravském Krasu, kde máme chatu, je taky nádherně. Fotky ale až zítra, ty mazat nemusím.
Tak už to chápu s tou Prahou. Ale většinou jsi v Hýskově ne?
Ta hlíva super)))
Jdu zalehnout, dívám se na Artu na Tinu Turner, životopisný film.
Zítra jdu dopoledne s kámoškou na kafe. Docela se těším.
Dobrou všem!

aaaZdenka
538 příspěvků 25.11.19 08:48

Ahoj lidičky,
vidím, že jste měli fajn víkend, u mě taky dobrý. Dneska musím zaplatit inkaso, zajít na realitku s papíry a něco málo si nakoupit, ale ještě ležím. Vzbudila jsem se úplně schvácená, je mi nějak smutno, ale půjdu se umýt a vyrazím, zatím mám za sebou kafčo. Jirko, dej pozor ať nevzplaneš s tím listím a víš, že se to nesmí pálit, nebo se nesmí pálit suchá tráva v příkopech?? Už nevím, a ty těch pozemků máš nějak hodně, tak ty o které se nestaráš prodej ne?? Tady svítí sluníčko, ale venku je kosa jako blázen, vím když jsem větrala. Tak se mějte, ještě možná napíšu. Jo a snižuju lyricu z megadávky o 1ks 150mg.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 11:11

Ahojte vsichni jsem rada ze se vam o vikendu darilo u me to bylo horsi, prisel v sobotu priteluv bratr a zase delal sceny me se udelalo zle ale no a pak jsem si hrala na zahrade se psi a on na me neco zacal pokrikovat uplne jsem se zhroutila musela prijet rychla a dali mi injekci na uklidneni takovy zachvat jsem uz dlouho nemela, nejhorsi je ze bydlime na proti sobe, pritel prisel i s variantou ze se prestehujeme ale podotykam ze jsme mu nic neudelali asi mu preskocilo nebo si to nedovedu vysvetlit no uvidime jak to vsechno dopadne :think: :think: :think:.mejte se krasne

Kocour ek
622 příspěvků 25.11.19 12:58

Zuzi, to mi sere,, je to srab a póvl. Lidskej odpad. Buh mu to všechno spočítá. Nikam se nestehuj. Neuhybej, neschovavej se. Vím že to asi nejde ale zkus to,, jdi k nim sama a řekni mu í jeho ženě, že je sr. č,, nic víc a jdi domů,, bude ti líp. A hlavně to ukončís sama v sobě.. jsi prima holka neboj, soustred se na sebe, rodinu pejsky a vánoce,. :srdce:

aaaZdenka
538 příspěvků 25.11.19 16:17

Zuzi zlatíčko, to je mi líto, že to bylo až tak zlé na rychlou. To bude nějaký frustrovaný slaboch co si vylévá zlost na nejslabším, když viděl, že ti není dobře, musel tě jít ještě dorazit, všechno se mu vrátí jako bumerang, a ještě bydlíte poblíž sebe, to z toho máš asi ty úzkosti, já vím moc dobře co jsou příbuzenské vztahy, teď jsem se přes telefon zase pohádala s bratrem, ale já mu s tím mohla praštit a rozdýchat to, ale taky se mi udělalo zle, žaludek se mi převrátil, pochopitelně šlo opět o prachy. Teď už na něho nemysli, hrej si s pejskama, vůbec to neřeš, však on si s ním ten tvůj mužský promluví :pocitac:, ty buď v klidu. :hug:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 17:02

Dekuji vam za podporu, je mi stale uzko a brecim, jirko taky bych nerada prisla o dum mame ho chvili krasnou roubenou chaloupku, uz dlouho se mi nestalo ze bychom museli volat rychlou ale ten pocit neskutecna a ten strach neslo vubec ovladat, jeste jednou vam dekuju za podporu jsem rada ze vas mam a ze se alespon takto muzu vypovidat :srdce:

aaaZdenka
538 příspěvků 26.11.19 18:13

Ahoj všichni,
dneska bylo u nás sychravo, zima, nikde jsem nebyla, zkouším vysadit úplně večerní dávku lyricy, ale už začínám mít nějaké návaly :oops:, uvidím jestli to dám. Miruš jak pokračuješ s ubíráním lyricy ty?? A co ty Zuzi, už je lépe?? :kytka:

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.19 20:36

MIRUSKO Opravdu ti to moc sluší! A máš sympatického manžela. A syn se vám tedy povedl, to je kus chlapa! Takový chlapi se mi líbí, žádná tintítka. Vnučka teda za rok je úplně jiná, mnohem víc je to slečna. A chaloupku máte jako z pohádky.

UZKOSTI Jak ti je??? Proč dělá ten bratr takové problémy?
Neměla jsi tetanický záchvat?

ZDENI Nebylo by lepší zkusit vynechat tu ranní? Protože Lyrica ovlivňuje spánek. Aby jsi trochu spala.

Dneska jsem byla s mladším na očním, celkem jsme byli venku přes čtyři hodiny. Doma jsem pak odpadla.

Holky, jsem smutná a naštvaná. Napsala mi kolegyně z práce, se kterou jsme si nejvíc rozuměly, že jí právě vedoucí sdělila, že končí, už jí smlouvu neprodlouží. Jsem z toho úplně rozhozená. Je mi to líto.
Já mám sice smlouvu na dobu neurčitou, ale kdyby se mě chtěla zbavit, vždycky se to dá nějak udělat.

Zítra jdu na psychiatrii, ukončit neschopenku.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.19 07:50

Zdeni a dasi no o trochu lepe mi je ale takove to vnitrni napeti mam celej den a to brneni v obliceji mam tak intenzivni ze je to k zblazneni :pocitac: takze zadna hitparada to neni

Kocour ek
622 příspěvků 27.11.19 13:49

Dobře zuzi tak já tam přijedu a tomu chlapovi dam přes držku!!! Až mě uvidí vyleze na strom a sleze až na jaře.. chápu že tě í drobnější ataky zvenčí silné rozhodi,, ale on je vůl a vlastně se tolik nestalo. Kdyby to nechtěl řešit tvůj pritel tam ho ty nahlas na obci u starosty. Řekni že jsi nemocná a že si neprejes aby ti chodil přes práh… neboj,,, horší by bylo kdyby měl pejsek prujem :mavam: :mavam: :lol: :lol: :( :P :P :P. Pro dobrou náladu ti vyfotím můj dnešní oběd… irský Tbone, stareny křehky steak ve velikosti MAX… dostal jsem chuť na kus flákoty… pak budu mít síly že u vás na horách vybilim hospodu

Stránka:  « Předchozí 1 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 123 Další »
Váš příspěvek