Kvalitní krém 40+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
99 příspěvků 4.8.21 23:26
Kvalitní krém 40+

Dobrý den, doporučíte mi kvalitní denní krém? Je mi 40 let a myslím, že je na čase se o sebe starat a přestat kupovat kosmetiku v drogerii :( Dáte mi tip?

Reakce:
Aliche
14 příspěvků 9.8.21 07:36

Zdravím, doporučuji používat kosmetiku Iuvenio, používám od nich klasickou rutinu o více krocích - nanovlákenné anti-age sérum NANO, essence FRESH, Oční a pleťové sérum CROSSLINKED a kolagen booster VITAL. Za mě fakt super kosmetika, která skvěle funguje na vrásky a celkově na vzhled pleti.

Katunka99
58 příspěvků 11.8.21 16:04

Zdravím, na kosmetiku Iuvenio jsem nedávno dostala doporučení od kamarádky a já jsem teda 100% nadšená! Jejich sérum NANO je fakt pecka a ne nadarmo dostalo ocenění! Funguje skvěle na vrásky! Drahé značky se vůbec nevyplatí kupovat.

VandulaZ
31 příspěvků 14.8.21 12:15

Holky nevíte, jestli posílají zdarma vzorečky? Chtěla bych od nich něco vyzkoušet, díky.

Katunka99
58 příspěvků 21.8.21 22:27

@VandulaZ Ano, stačí si o ně napsat na hello@iuvenio.com - což je zákaznický servis, nebo klidně i do zprávy na sociální sítě. Vzorečky pošlou, vy vyzkoušíte a uvidíte s čím jste spokojená :) Jinak odkaz na jejich stránky je iuvenio.com

Váš příspěvek