Kvalitní broušení nožů z kvalitní oceli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Davidmartinacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 00:02
Kvalitní broušení nožů z kvalitní oceli

Máte někdo zkušenost s kvalitním broušením nožů? Jak na to? Tak abych si nezničil dražší nože?

Reakce:
Tomiktomino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 00:02

Našel jsem si na to firmu, kde si můžete objednat broušení. Pošlou obálku, kde jsou přihrádky na nože. Pošlete to tak v obálce a oni to za pár dnů pošlou zpátky perfektně ostré. Mám s nimi dobrou zkušenost.

Davidmartinacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 00:05

Tak to je super, otázkou teď je kolik to stojí a kde se to dá objednat?

Tomiktomino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 00:39

Cena je závislá podle toho, kolik nožů budete nechávat brousit. Podívejte se na stránky firmy https://www.ostraposta.cz/ , kde jsem si broušené nožů objednával. Opravdu jsem s jejich službou spokojený. Nože jsou perfektně ostré. Navíc se o nože ani při přepravě nemusíte bát, protože jsou pojištěny až do výše 12 tisíc korun. Hned vlastně na úvodní stránce si můžete službu broušení objednat.

Lurenka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.22 20:26

Já u ostraposta.cz nechávám nože brousit pravidelně. A k té ceně - je to samozřejmě podle počtu nožů, ale taky podle toho, jak často je necháš brousit.

Marketttas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.22 22:30

Když se to bavíte o broušení nožů z kvalitní oceli, tak kde se vlastně takové nože z kvalitní oceli dají koupit? Jak vybrat opravdu kvalitní nože?

Vojtechsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.22 14:37

Ono to hodně záleží i na tom, kolik jste do toho schopná a ochotná investovat. Když manželka chtěla koupit nové nože do kuchyně, tak jsem chtěl koupit opravdu kvalitní nože, a tak jsem jí vybral kuchyňské nože z damaškové oceli. Nože jsou tak ostré, že se s nimi dá v podstatě i holit. Navíc mají super rukojeť, takže se nože dobře drží a je s nimi perfektní práce.

Marketttas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.22 15:53

Damašková ocel je nějaká kvalitnější ocel? Kde jste nože kupoval?

Vojtechsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.22 23:25

Damašková ocel je velmi speciální tvrdý a kvalitní materiál, ze které jsou nože vyráběny. Díky tomu jsou nabroušeny do vysoké ostrosti a tak také dlouho vydrží, protože nože jen tak o něco neztupíte. Můžete se podívat na stránky obchodu https://dellinger.cz/cs/ , odkud nože máme. Damašková ocel má 33 vrstev z každé strany nože plus ještě tvrdé ocelové jádro.

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 12:01

Holky, měla bych dotaz k tomu broušení nožu přes ostraposta.cz… Jak to u nich vlastně chodí? Jak dlouho trvá, než budu mít nože doma? A kolik ta služba stojí?

Lurenka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.22 21:04

Ahoj, no já když ji odešlu nože, tak doma je mám do týdne. Takže v tomto ohledu je ta služba fakt rychlá. Jinak cena je podle toho, jak často ty nože u nich necháš brousit. Čím častěji, tím je cena nižší.

Váš příspěvek