Kvalitní alkohol jako dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinpacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 23:54
Kvalitní alkohol jako dárek

Můžete mi prosím někdo poradit kde koupit kvalitní alkohol vhodný jako dárek? Ideálně bych chtěl pro tátu vybrat kvalitní rum.

Reakce:
Ondrejkulis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.21 22:56

Máte i finanční představu, kolik by jste chtěl do toho investovat?

Martinpacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.21 20:52

Asi tak do 5 tisíc. Neříkám, že ta lahev musí stát 5 tisíc, ale zároveň bych třeba nechtěl kupovat lahev za tisíc korun…

Ondrejkulis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.21 12:04

Pokud mohu mluvit za sebe a své chutě, tak mě velmi nedávno oslovila chuť rumu https://shop.rumako.cz/…y-centenario Opravdu jsem si na tom pochutnal a nikdy před tím jsem se tak lehkou a vyváženou chutí rumu nesetkal.

Michalská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 14:50

Poradte při rozchodu, rozvodu, rozchodu nebo při jakémkoliv problému ve vztahu

Nemusíte čekat, až se k vám vrátí, pokud je milujete a staráte se o ně, tak se obraťte na doktora Sacrea, aby vám pomohl přivést zpět vašeho milence nebo bývalého milence, který se s vámi rozešel, pokud je milujete, tzn. ne sobectví, milují tě dříve, možná to bylo malé nedorozumění, které přineslo problém ve vašem vztahu, Dr Sacre přivedl zpět mého bývalého manžela a dnes jsme jedna velká šťastná rodina, miluje naši rodinu, přestal podvádět díky pomoci Dr. Sacre, Dr Sacre je nejlepší kouzelník, se kterým si můžete promluvit, dá vám ty nejlepší rady a pomůže vám napravit váš vztah s vaším partnerem, kontaktem na níže uvedených podrobnostech
E-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
WhatsApp nebo volejte: +2349076034359
Sdílím to, abych pomohl ostatním, a mám další pomoc prostřednictvím jejich svědectví

Paní Claudia Michalská

Nina Smith
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.22 16:12

Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat DR ODIBOHOVI za obnovení míru zpět v mém manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtka odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života
DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY.
POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ.

(1) Pokud chcete své EX zpět.
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži.
(5) Pokud chcete DÍTĚ.
(6) Chcete být BOHATÍ.
(7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy.
(8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit
(9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze.
(10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD.
(11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.
(12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna.
(13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte
(14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi
(15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu.
(16) Vyhrajte kouzla v loterii

JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU:
WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838
EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com

Váš příspěvek