Kuchyňské nože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominika Roh.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.19 21:31
Kuchyňské nože

Ahoj všem! Moc prosím o Vaše tipy na co možná nejkvalitnější kuchyňské nože. Naše stávající už pomalu ale jistě vypovídají službu a ukrojit tenký krajíc chleba začíná být téměř nadlidský úkol. Věděl by někdo?

Reakce:
Klariss88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.19 21:24

Přidávám se, poslední dobou nad novými uvažujeme s přítelem také. Obecně jsme do nožů nikdy neměli potřebu nijak extra investovat, ale je to pak o to dřív znát… mimochodem jste spíš za keramické / klasické?

FannyOmny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 21:19

Já jsem spíš za klasiku, každopádně několik bych našla doma i keramických. Konkrétně nejoblíbenější mám rozhodně sadu Wüsthof gourmet.

Leona K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.19 12:00

Zdravím, co se nožů týče, moc doporučuju mrknout na profikuchar.cz, manžel je kuchař a přestože je skrz kvalitu dost vybíravej, nemůžeme si je vynachválit :-) PS: zrovna na ten chleba máme odsud nůž Victorinox a pecka.

Dominika Roh.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 17:59

Tyjo tak to zní moc super, děkuji mnohokrát za rady!

KaterinaSalova
4 příspěvky 4.12.19 14:33
Kuchyňské nože

Ja doporucuji kuchynskse noze od znacky berghoff. Moje rodina je pouziva uz pres 5 let a nemuzou si stezovovat. Kvalitni a hlavne krasny design :dance: :srdce:

Váš příspěvek