Kuchyňské nože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominika Roh.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.19 21:31
Kuchyňské nože

Ahoj všem! Moc prosím o Vaše tipy na co možná nejkvalitnější kuchyňské nože. Naše stávající už pomalu ale jistě vypovídají službu a ukrojit tenký krajíc chleba začíná být téměř nadlidský úkol. Věděl by někdo?

Reakce:
Klariss88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.19 21:24

Přidávám se, poslední dobou nad novými uvažujeme s přítelem také. Obecně jsme do nožů nikdy neměli potřebu nijak extra investovat, ale je to pak o to dřív znát… mimochodem jste spíš za keramické / klasické?

FannyOmny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 21:19

Já jsem spíš za klasiku, každopádně několik bych našla doma i keramických. Konkrétně nejoblíbenější mám rozhodně sadu Wüsthof gourmet.

Leona K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.19 12:00

Zdravím, co se nožů týče, moc doporučuju mrknout na profikuchar.cz, manžel je kuchař a přestože je skrz kvalitu dost vybíravej, nemůžeme si je vynachválit :-) PS: zrovna na ten chleba máme odsud nůž Victorinox a pecka.

Dominika Roh.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 17:59

Tyjo tak to zní moc super, děkuji mnohokrát za rady!

KaterinaSalova
4 příspěvky 4.12.19 14:33
Kuchyňské nože

Ja doporucuji kuchynskse noze od znacky berghoff. Moje rodina je pouziva uz pres 5 let a nemuzou si stezovovat. Kvalitni a hlavne krasny design :dance: :srdce:

macisss1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.20 20:01

Já si myslím, že pokud doma člověk nemá nějaké vyloženě nekvalitní nože, tak je celkem zbytečné investovat do nových. Vždyť nože jdou vždy nabrousit. Já takto používám jednu sadu nožů už skoro 10 let. Už ani nevím co to je za značku, kupovala jsem je myslím v supermarketu. Jednou za čas je nabrousím na brousku a jsou jako nové.

Váš příspěvek