Kryptoměny-pí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea Vlasáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.21 18:05
Kryptoměny-pí

Ahoj, procházela jsem intetnet a našla appku na telefony, kterou si stáhnete, zaregistrujete se zadáte pozvánku : Mhyx3105 a můžete začít těžit pí což je dost možná velmi výhodná kryptoměna budoucnosti

Reakce:
Radek 0078
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.21 22:09

Tyjo hustý, za mě jsou kryptoměny poměrně budoucnost. Bitcoin bude takové to,,zlato", ale třeba využitelnost ethera, vždyť jen NF tokeny. Lidi určitě přijdou na to, jak to využívat efektivně :) Dle mého později budou aji softwary pro řízení firmy , které budou pracovat s kryptoměnami. Je to teda daleká budoucnost, ale myslím, že určitá pravděpodobnost tam je :) Co si o tom myslíte vy? myslíte, že komplet jednou přijdeme na kryptoměny,? Nebo přijde Fb/google s vlastní měnou?

David9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.21 01:48

Tak o této kryptoměně slyším poprvé. Díky za tip. Není to tak dávno, co jsem docela uvažoval nad tím, že bych do krypta nějaké peníze zainvestoval. Nakonec jsem to ale neudělal. Možná to byla chyba, ale to už je jedno. Teď už se to moc nevyplatí. Co se ale vyplatí vždycky jsou třeba zlaté slitky

Váš příspěvek