Krevní tlak a zhubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Abib
2 příspěvky 3.12.12 08:40
Krevní tlak

Hledám radu. Už 8 let užívám léky proti hypertenzi. (Je mi 57 let…) Poslední dobou jsem zhubla, cítím se dobře, ale tyto léky mi snižovaly tlak na takové hodnoty, že jsem je začala brát jen jednou denně, později i jen jednou za 3 dny. Lékaři většinou tvrdí, že léky na tlak jsou „na doživotí“… ovšem jedna známá má lékaře, který jí řekl, že může tak ubírat léky, jak jsem začal před časem já. Poradí mi někdo jak mám postupovat? Děkuji :)

Reakce:
oris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.12 19:08
57

Je mi taky tolik, léky proti vysokému tlaku beru 2.rok, když cítím jakoukoliv odchylku, ubírám nebo přibírám množství, např. jen půlku tablety, apod.+ česnek, funguje to:-)

Abib
2 příspěvky 5.12.12 22:02
Děkuji

Oris, dobrý večer a děkuji, budu tedy experimentovat dál… ještě že je ten internet a můžeme si tady vzájemně poradit. V ordinaci je komunikace často velice náročná a minule jsem si připadala doslova že jsem na obtíž. Paní doktorka si za mými zády za závěsem míchala něco k obědu, mluvila sice na mně, ale současně si i odpovídala…no paráda, to je asi ta lékařská etika :?

Davidhorac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 00:05

Když mi doktorka pořád dokola vyčítala, že mám vysoký krevní tlak, tak jsem s tím chtěl začít něco dělat. Koupil jsem si proto chytré hodinky, které dokáží krevní tlak měřit https://www.smartomat.cz/…ovy-reminek/ a tak mám neustále přehled, jak na tom jsem.

Váš příspěvek