Krátká výdrž v sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Angiennka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.22 21:32
Krátká výdrž v sexu

Nestalo se vám u chlapů, že by měli problém vydržet než se uděláte? Mám nového přítele a ten má s výdrží extrémní problém a po chvíli se fakt udělá.

Reakce:
Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 21:22

To víš, že stalo takže jsme to řešili a co bere tady ty pilulky tak všechno funguje jak má respektive ještě líp https://supererekce.com/8-viamax

VerunkaStix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.22 18:14

Takže to co slouží na erekci se dá použít i na výdrž?

Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.22 15:17

Přesně tak, má to vliv i na výdrž ;) konkrétně tady potom viamaxu je to fakt jízda.

Muina
59 příspěvků 28.1.22 16:36

Joo taky jsem takovýho měla kdysi, vydržel max 10-15minut, na mě ohledy vůbec nebral. Vyměnila jsem ho :D

Martakolarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.22 23:25

Jak i v dlouhodobějším vztahu mít pořád kvalitní sex? A hlavně jak ho mít často? Jak v manželovi i po letech pořád probouzet touhu?

Gedgitka1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.22 09:04

Těch způsobů je spousta. Ale hlavně se, prosím, nepodbízejte různým prádlem a tak. Manžel by měl chtít sám a ne jen proto, že vy se oblečete tak, jak on si přeje. :) Jasně, pokud se na tom shodnete, tak ok. :) Zkuste si sednout a popovídat si o tom. Jste dva dospělí lidi. :) My se takhle diskuzí dostali k tomu, že jsme si koupili dva designové vibrátory . Jak jsme se tam dostali? Tak na to se mě neptejte. Ale věřte, že chlapům občas pro povzbuzení stačí málo. :)

TomtomV12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 13:09

Je to tak. Taky s tím mám zkušenosti. Jednu dobu jsem měl bohužel trochu problémy s erekcí a nakonec mi na to pomohla kamagra Teď už teda s erekcí problémy nemám, ale pár tabletek mi doma zbylo a pozoruji, že kdykoliv si je vezmu, tak jsem opravdu schopen vydržet déle.

Evajelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 00:20

Tak to já mám tedy jiný názor. Oblékat se pěkně a nosit sexy erotické prádlo je základem toho, aby chlap měl zájem. Navíc já když se obleču sexy, tak se cítím dobře a jsem pak dobře naladěná k tomu. Já se snažím manžela pořád nějak překvapovat, kupuji erotické hračky, oblečení i hry. Koupila jsem třeba i kondomy s vroubky a takové. Už jen to, že se budete snažit určitě partner ocení a povede to ke spokojenému sexu.

Lucielucipr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.22 23:33

Také mám stejný názor. Hlavní je se pořád snažit a pořád se snažit toho druhého vzrušovat a svádět. Také kupuji erotické oblečení, hry a hračky. Vroubkované kondomy jsou perfektní, ale to spíše z té ženské stránky. Posledně jsem kupovala https://e-kondomy.cz/…bator-vagina tento masturbátor, a manželovi to s ním dělám, když třeba zrovna nemám úplně náladu, tak střídám orál a masturbátor. Dokáži tak manžela opravdu pěkně rozpálit.

Váš příspěvek