Lupénka na genitáliích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hana21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.11 21:32
kožní nemoc

Lupenka léčila jsem se za čas zmizela jenžepřišli stresy v práci amam to znovu na intimních místech kde jsem to nikdy neměla ,aspoň si to myslím že jeto lupénka.Projevuje se to svěděním konečníku který je zarudlý ,na intimnim místě mám pohmatu bouličky které neustále svědí.U kožní jsem nepochodila.Potřebuji poradit jak se toho zbavit a nevím jak děkuji.

Reakce:
r1d2k3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.12 22:15
odpověď

holka tak to máš s největší pravděpodobností genitální opar a toho se bohužel nikdy nezbavíš,je to nakažlivé infekční onemocnění,příznaky se dají výrazně zmírnit mastičkou Herpesin,toto onemocnění je stále v těle a při každém stresu se ti nemoc znovu projeví.Poraď se ještě se svojí gynekoložkou pokud jsi to už neudělala.

A1nI11č1k1a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.13 17:24
mám stejný problém

Ahoj, o opar nejspíš nepůjde mám stejný problém…na gyndě mi řekl dělat koupele v sodě. Trochu pomáhá užívání vápníkové tablety každý den :-( Zkus odstranit spodní prádlo,,chod na,,vostro´´ a hlavně sukni :D
Já s tím bojuju už dva roky :-( je to na dlouho
Zkouším ted gelargin…

Aneta888
2 příspěvky 16.10.18 20:02
zničit původce a opravit pokožku

Bakterie, plísně, viry, bakterie a pořád dokola. Co jiného by to bylo. Když vynechám nějaké upravení životosprávy a co nejmíň stresu, je potřeba zničit ty bestie, které to způsobují, ale také co nejrychleji opravit poškozenou kůži, ať se tam další bakterie apod. nedostávají zvenčí. Na to mám vyzkoušené krémy ZU DAFU z Číny a švýcarský Coresatin. Oba krémy obsaují dezinfekční látku, která pozabíjí původce kožního problému a další látky zregenerují a opraví pokožku. Mám několik zkušeností, i s lupénkou. Takže, kdyby jste hledali nějaký fakt účinný krém, tak hledejte ZU DAFU, Coresatin a teď mě ještě napadá Likangshuang, ten je parádní na atopický exzém. Ale účinná látka je všude stejná. tak snad jsem někomu pomohla :dance: :mavam:

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 20:50

No, a nebo si zkus pořídit nějaké kvalitnější spodní prádlo. Já si třeba pořizovala spodní prádlo z těchto stránek zde a spokojenost veliká, ale tedy asi sejde na tom, jak a kde ho pořizuješ a vlastně, co tobě osobně tak nějak sedne. Je možné, že jsem úplně mimo a plácám nesmysly :)

Váš příspěvek