Kousnutí od psa - boule

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sayako
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 17:03
Kousnutí od psa-boule

Dobrý den. Minulý týden mě kousl pes mojí sestry (bydlí u nás, takže pes mě zná už od začátku co si ho pořídila). Kousl mě do ruky, krev mi netekla, kůži mi prorazil opravdu jenom málo, jako asi povrchový škrábanec, ale udělala se mi boule, přesněji to mám nad zápěstím kousek od palce. Včera mě ta boule začala bolet, bolí i dnes a ačkoliv nevím jestli to je od toho, občas mě bolí ruka až k lokti. Mohl bych v tom mít nějakou infekci, nebo ta boule může být třeba výron? :| Předem děkuji za odpověď. :)

Reakce:
skvelamamca
5 příspěvků 22.6.15 13:43

Moc bych to nepodceňovala a zašla k lékaři, možné jsou obě varianty

N.D.555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.16 21:29
Poprosila bych o radu

Dobrý den, poprosila bych o radu. Moje dcera, byla v 1.měsíci těhotenství, a kousl ji pes do nohy u kotníka. Ránu si neošetřila. Po roce a pul se jí projevili příznaky vztekliny. Už v těhotenství byla prý divná, porod byl komplikovaný a syn se jí narodil 2kilový a musel být v inkubátoru. Při vyšetření maleho, zjistili že bude mít problém se sluchem. U máleho byl zjištěn 18stý syndrom. Nedávno si přečetla článek o vzteklině, a má stejné příznaky. A na internetu bylo napsáno že když je rána co nejdéle od mozku, tím dýle trvá projevení a příznaky. Bylo napsané že jediná možnost jak se to zjistí bylo vyšetření nervové tkáně v mozku. Myslíte že je to pravda? Jinak bych prosím vás poprosila o radu kam sní zajít, nebo jak začít lečit. Děkuji za odpověď Žaneta.

T.MPp
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 22:13
Kousnutí od psa

Před týdnem mě kousl pes do pravé nohy na holenní kost. U doktora jsem nebyla, protože se neprojevili žádné znamky zánětu a pes byl navíc očkováný. Kolem rány se mi však udělala tvrdá boule, která sice nebolí, ale i přes to bych byla ráda, kdyby zmizela. Nevíte prosím někdo, co s tím?

Chappka
67 příspěvků 2.6.17 13:31

Dobrý den, doporučila bych navštívit doktora, i když Vám nedá žádné léky nebo tak tak by Vám mohl alespoň poradit co to je a co s tím dělat :)

Váš příspěvek