Koupací sudy - výběr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zanettisko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 12:02
Koupací sudy - výběr

Chtěla bych rodině udělat radost a koupit koupací sud. Máte s tím někdo zkušenost? Hlavně s výběrem koupacího sudu?

Reakce:
Petrasekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 20:06

Já jsem ho strašně doma chtěla a nakonec jsem i manžela přesvědčila. Doporučuji vybrat velký koupací sud, který bude velký pro celou rodinu. My máme koupací sud, který má i kamna, takže si zatopíme a máme krásně příjemnou teplou vodu.

Zanettisko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 03:48

I kamna? Tak to je pecka, takže ho v podstatě můžete využívat nonstop, je to tak? Od koho ten koupací sud máte?

Petrasekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 19:41

Podívejte se na nerezové koupací sudy od českého výrobce http://koupacisudy-bef.cz/ , který k nim nabízí i spoustu příslušenství. Mají to opravdu dobře udělané a koupací sudy jsou tam velmi luxusní.

Frankie K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.21 15:43

Tyjo, tak o tomto jsem teda ještě asi nikdy neslyšel. Myšlenka to není špatná. Říkám si ale jestli by nebyl lepší místo takového koupacího sudu lepší bazén. Ať už nafukovací nebo klidně i plastový bazén . Je pravda, že by to sice byla trochu větší investice, ale myslím si, že takový bazén by našel mnohem víc využití.

Váš příspěvek