Koupací sudy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky-ll
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.21 00:37
Koupací sudy

Máte zkušenost s koupacími sudy? Stojí to za to nebo je to jen vyhazování peněz?

Reakce:
Ondrejpeka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.21 23:54

Koupací sud je boží. Manželka mě teda musela dlouho přemlouvat. Já to ze začátku nechtěl, ale teď si bez něj život nedokážu představit, je to opravdu perfektní.

Marky-ll
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 19:00

Kde jste ho kupoval? Asi bych to potřeboval vidět, abych si dokázal udělat nějakou rozumnou představu o tom.

Ondrejpeka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 22:55

Koupací sud jsem koupil od české firmy http://koupacisudy-bef.cz/ , která je má opravdu vychytané a díky vnitřní nerezové části je koupací sud nezničitelný a v podstatě nesmrtelný.

Radkos191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.21 16:47

Jednu chvíli jsem docela uvažoval nad tím, že bych si takový koupací sud koupil na chatu. Říkal jsem si, že by tam něco takového bylo úplně ideální. Nakonec mě ale manželka přemluvila a místo koupacího sudu jsem koupil klasický plastový bazén Bylo to sice dražší, ale výhoda je, že se v něm zase může pohodlně vykoupat celá rodina a klidně i známí, co přijedou na návštěvu. :)

RomanBlazek12191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.22 10:14

Spíš než do koupacího sudu bych teda asi šel do vířivky. Právě vířivka je věc, kterou si chci pořídit už dlouho a vidím to tak, že letos si to konečně splním. Zrovna nedávno jsem na nějaké koukal na Svetrelaxu.cz a byl jsem docela překvapený jak ty ceny šly za poslední dobu dolů. Dřív to podle mě bývalo dražší teda.

Váš příspěvek