Koloběžka pro kluky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DarkaStart
42 příspěvků 3.5.21 16:46
Koloběžka pro kluky

Dobrý den, jakou koloběžku mají Vaši puberťáci, poradíte?

Reakce:
Halam
9 příspěvků 5.5.21 21:39

Zdravím, syn má freestylovou koloběžku Micro Ramp Cyan a je spokojenej. Je lehká, má krásnou tyrkysovou barvu a syn už se učí různé triky. Moc ho to baví.

Hanouskovka
33 příspěvků 6.5.21 19:24

Dobrý večer, syn má tuto koloběžku https://www.cyklomania.cz/…Deluxe-Black hrozně si ji přál na Vánoce a teď je na ní pořád. Je fakt super a už na ní umí hodně triků.

DarkaStart
42 příspěvků 6.5.21 20:03

@Hanouskovka Ta vypadá super a synovi se líbí, takže ji hned budu objednávat :) Na eshopu Cyklomania mají i hezké dresy na kolo, takže si jeden objednám - líbí se mi Fox.

Stázyna
8 příspěvků 7.5.21 07:06

Dobrý den, díky za tip! Taky pro syna nějakou koloběžku sháním a tahle je přesná, jakou syn chce! Navíc mají na Cyklomania plno hezkých cyklistických dresů, takže si nějakej rovnou vyberu pro sebe.

Tomasektomi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.21 01:06

Jakou elektrickou koloběžku mi doporučíte pro kluky 12 a 14 let?

Romanmirda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.21 22:22

Můj syn si vybral elektrickou koloběžku z jednoho nejmenovaného obchodního řetězce, kde mimo potravin prodávají i nářadí a elektroniku. Když jsem to tam viděl, tak jsem mu nedovolil to koupit. Raději jsem mu přidal peníze a koupil si pořádnou kvalitní elektrickou koloběžku, kterou si od něj občas půjčuji i já. Je to úplně něco jiného, protože má dojezd 55 - 60 km podle větru a terénu.

Tomasektomi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.21 15:35

To je pěkný dojezd, kolik však taková elektrická koloběžka stála?

Romanmirda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.21 11:36

Podívejte se na ni, kupoval jsem ji od https://www.unicooltech.cz/…o-mantis-gt/ . V Boskovicích, kde mají prodejnu, si ji můžete i vyzkoušet na testovací jízdě. Koloběžka je stabilní a dobře ovladatelná v jakémkoliv terénu.

Váš příspěvek