Kočičí pamlsky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paveljindra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.19 10:54
Kočičí pamlsky

Poradíte mi prosím někdo, kde bych mohl koupit kvalitní kočičí pamlsky a případně i granule?

Reakce:
Michalpatek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.19 11:41

Prodávají se Carnilove pamlsky, které jsou velice chutné a voní po mase, a také obsahuje hodně masa, naše kočka je má opravdu ráda, vyzkoušel jsem toho už hodně, ale za tyhle by mi byla schopná udělat cokoliv.

Haklovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.20 08:33

Chystáme se pro naši dcerku pořídit tento rok kočku. Dopředu bych potřebovala vědět, jak se o kočku správně starat, jak často ji krmit, a také hlavně čím?

Moncicekval
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.20 08:34

To se všechno postupem času naučíte, nemusíte to takhle řešit a mít z toho strach. Ke krmení pro kočku máte několik variant, a ono také uvidíte co Vám bude chtít kočka žrát. Naše kočka miluje konzervy a kapsičky pro kočky.

Haklovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.20 08:34

Takže ji kupujete pořád jeden druh konzerv a kapsiček? nebo jí to měníte? kolik za to dáváte?

Haklovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.20 08:35

Nejvíce ji kupujeme konzervy pro kočky Brit Fish Dreams, tady máme vyzkoušeno, že je má opravdu hodně ráda, a vždy se na konzervu hodně těší.

Jančakecalka
69 příspěvků 27.4.20 10:55
@Haklovapeta píše:
Nejvíce ji kupujeme konzervy pro kočky Brit Fish Dreams, tady máme vyzkoušeno, že je má opravdu hodně ráda, a vždy se na konzervu hodně těší.

Brit kupujeme taky a kočka je spokojená, když jsme měli jiné značky, často zvracela nebo měla průjem.

Váš příspěvek