Kloubní výživa pro pejsky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romča25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 22:13
Kloubní výživa pro pejsky

Ahoj především všem pejskařům, pořebovala bych poradit, mám starší fenku a už se jí o něco hůř chodí na přední packy, tak jsem se chtěla zeptat, jak je to s kloubní výživou, protože jsem slyšela a četla, že by právě ta mohla pomoct - kupujete/nekupujete, pomohla/nepomohla atp., jednoduše máte někdo zkušenosti? Díky!

Reakce:
Kiki Smylová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 23:08

Já kloubní výživu kupuju oběma našim psům už několikátým rokem a zkušenost mám moc dobrou, za mě super věc do které se vyplatí investovat.

Lidushh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 22:29

Souhlasím! Taky jsem pro kloubní výživu… Zkoušeli jsme asi 3 a zůstali jsme nakonec u Canvit Chondro - za mě je obrovský plus oproti těm předešlým výživám, co jsme zkoušeli, chuť. Náš pejsek je totiž docela vybíravej a první dvě, co jsem mu koupila, vůbec nechtěl žrát, ten Canvit je s játry, takže to baští snad radši jak granule :-D Nám moc pomáhá :-)

MonikaMonys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 22:41

My s přítelem zatím nekupujeme - máme teprve ročního pejska a žádné problémy nemá, každopádně známí pejskaři, se kterými jsme se několikrát na tohle téma bavili, téměř všichni nějakou kloubní výživu kupují, tak bych řekla, že to k něčemu bude :-)

SimonaRR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 11:57

Já se také přidávám se značkou Canvit, máme oba pejsky starší a jeden dřív dokonce začínal pokulhávat a celkově měl slabší zadní packy… no a rozhodně při užívání vidím rozdíly, za nás supr.

SimonaRR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 11:57

Já se také přidávám se značkou Canvit, máme oba pejsky starší a jeden dřív dokonce začínal pokulhávat a celkově měl slabší zadní packy… no a rozhodně při užívání vidím rozdíly, za nás supr.

Váš příspěvek