Každodenní nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tess12
1 příspěvek 14.03.17 12:00
Každodenní nevolnost

Dobrý den,
Jsem 16-ti, skoro 17-ti letá dívka. Den co den trpím častou nevolnosti žaludku. Přesně dne 31.8.2016 jsem celou noc prozvracela. Předtím jsme zvracela asi půl měsíce zpátky jednou v noci z pizze, potom jsem fungovala normálně, ale když se to stalo toho 31.8., tak od té doby to je na nic. Hned 1.září jsme šli k mé dětské doktorce a ta mi vzala krev a poslala to na různé vyšetření. Řekla, že je vše v pořádku.
U doktorky jsem byla nějak v přelomu říjen/listopad a říkala jsem jí, že to furt není lepší. Ta mi řekla, ať sleduji, z čeho mi je špatně.
Podotýkám, že jsem od té noci 31.8. již nezvracela.
Ono je jedno co sním. Protože stejně mi bude zase špatně. Kávu nepiji, nepiji vodu s bublinkami ani slazené vody. Začala jsem pít čaje, čisté vody. Omezila jsem čokoládu a sladkosti (ty jsem vždy milovala) fastfoody nejím ani pizzu, žádné takové jídla. Špatně mi bývá spíše na večer. Vážně mě to už začíná obtěžovat.
Dne 10.3.2017 jsem byla u své lékařky znovu a říkala jí, že to je pořád stejné. Tak mi předepsala nějaké kapky z bylinek IBEROGAST - ty jím před jídlem 3×denně od soboty. A výsledek? Pořád stejný. Píše se tam, že už po 3 dnech by mělo jít vidět zlepšení, nevidím nic. :(
Vím o vyšetření žaludku ultrazvukem a to tou hadičkou - nevzpomenu si na název, něco na gas… :D
Taky mám strach z doktorů a vyšetření. Snad nikdy jsem nepodstoupila žádné takové vyšetření, co já si pamatuji. Jen odběr krve, a zlomená noha a naraženiny nohou. Takže radši bych šla na ten ultrazvuk, z té hadičky mám obavy.
Také si připadám, že se poslední dobou hrozně rychle unavím. Třeba jindy jsem vydržela dlouho a teď se unavím z každé blbosti a v 8 večer jsem už zralá na spánek. Nic nevydržím…
Ještě bych chtěla říct, že jsem jedla asi v říjnu listopadu nějak tak Laktobacily od dr. Maxe, snědla jsem 2 balení (fialové balení). Také jsem nepocítila změnu
Jo a taky bych chtěla podotknout že měřím 170cm a vážím 50-51kg.
Snažím se přibrat, ale nejde to. Váha neklesá, stále se drží. Hodně lidí si řekne, co by za to dalo. Ale mě se své tělo tak hubené nelíbí. Ráda bych přibrala, ale nejde to, kord když mi je často špatně.
Zažil jste někdo něco takového, jako prožívám právě já? Předem vám děkuji, že jste si tento dlouhý text přečetli a zároveň mi nějak poradíte. Děkuji

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama