Kašel - co funguje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simona303
1 příspěvek 28.9.18 20:04
Kašel - co funguje

Zdravím, ráda bych se poradila, co berete na kašel. Před 2 dny mi začalo škrábat v krku a dnes už kašlu jako o život. Na http://ideaclub.cz/…zbavit-kasle jsem se dočetla pár babských rad, co by na něj mělo fungovat, tak by mě zajímalo, co na to říkate vy a zda s tím máte dobrou zkušenost. Doporučují pít hodny horkých bylinkových čajů (hlavně prý tymiánový), dávat si horkou sprchu, inhalovat páru s bylinkami (heřmánek, tymián) a pak obklady a masti na hrudník, doporučujou nějakou kafrovou mastičku, což jsem nikdy neslyšela. Co používáte na kašel vy?

Reakce:
EmilieMaresova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.20 14:20
Kasel

Ahoj, mně pomáhá spát u otevřeného okna, abychom měli v ložnici chladno. Pak si také zjisti, jestli nemáte doma suchý vzduch, ten dokáže nadělat pořádnou neplechu. Já jsem kašlala skoro celou zimu a až na jaře jsem přišla na to, že mě dráždí suchý vzduch, takže jsem si koupila zvlhčovač a mám klid. Když ho budeš také shánět, tak doporučuji mrknout na https://www.testino.cz/…vace-vzduchu . Mají udělané pěkné srovnání zvlhčovačů, takže ti to dost usnadní jejich výběr.

IvanaNANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.20 18:15

Naše děti měly docela dost dlouho kašel a vůbec nejen my, ani doktor, si nevěděli rady co s tím. Nakonec jsme v rámci rekonstrukce vyměnili okna ( s firmou jis ) a od té doby, to přestalo. Nevíme tedy přesně, zda to byla skrytá plíseň v oknech nebo něco jiného, ale od té doby, co se měnily okna dětem záhadně kašel zmizel :)

MartaErnestova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.21 05:33
Kašel

Ahoj, já používám na kašel jitrocelový sirup :-). Jsem zastánce bylinek než nějakých kapek a sirupů, které jsou plné chemie. Na kašel je také dobrý vlhký vzduch. Jakmile proto já, manžel nebo děti začneme kašlat, tak v místnosti, kde se spí zapnu zvlhčovač vzduchu , který mám ze Vzdušínu a ten kašel pomůže hodně zklidnit :-).

Váš příspěvek