Kancelářská židle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patriciepp
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 23:18
Kancelářská židle

Doporučíte mi prosím někdo, jak vybrat kancelářskou židli, která bude dobrá pro zdravé sezení. Denně sedím u počítače několik hodin, protože se tím živím. Zatím mám ve své provizorní pracovně kuchyňskou židli, ze které mě dost bolí záda.

Reakce:
Michalec.l
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 10:40

Pracuji někdy i více jak 12 hodin denně u počítače a pořídil jsem si na to kancelářskou židli, která má loketní opěrky a dá se nastavit přesně dle potřeb. Opěradlo je ze síťoviny, takže se na ní nepotím. Jsem s ní spokojený, protože ani po několikahodinovém sezení mě nic nebolí.

olaolae
29 příspěvků 22.4.21 13:43

Asi rok jsem dělala na kuchyňský židli a normálka se mi na páteři udělala boulička, jak jsem měla z opěrky zmožený záda, takže jsem okamžitě změnila místo a pořídila uplně běžnou vyztuženou kancelářskou židli.

Patriciepp
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 00:00

Také právě sedím na kuchyňské židli a to opravdu není nic moc. Opěradlo ze síťoviny může být dobré, ale dá se o něj dostatečně opřít?

Michalec.l
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.21 08:22

Kvůli pocení je to dobré, protože i v tom největším vedru v létě se na ní dá v pohodě sedět. Koupil jsem kancelářskou židli https://www.ezidle.cz/…bs-hd/4996/p , kterou jsem měl po objednání za dva dny doma.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu