Kam letíte v léte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marie4569
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.19 07:24
kam letíte v léte?

Dobré ráno, vybírám si dovču na léto a nejsem nějak schopná se rozhodnout do jaké destinace bych vůbec chtěla letět..Máte někdo nějaký tip na letošní dovču?

Reakce:
JankaSik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.19 12:18

My letime do spanelska do Barcelony pozreme okoli i samotne mesto co je fakt nadherni. Pak jeden na Malorcu s pronajati lodi. Muj manzel ma kurz na mensi lod a myslim ze dva dny je fajn se plavit. Usetrime na ubytovani a prenocujeme na lodi neni to tak drahe a v Malorce chceme byt na sveru kde je to klidnejsi a hezci plaz :)

Marosi
28 příspěvků 23.9.19 08:32

@marie4569 Zkuste Řecko nebo Sardinii v Itálii. Nádhera:)

Holisa
33 příspěvků 25.9.19 11:35

Itálie Toskánsko. :potlesk:

Katari12
3 příspěvky 3.10.19 11:54

Toto leto sme ako prvy rok neleteli ale sli lodou .. a buduce leto asi

terezpedro
93 příspěvků 16.10.19 12:36

My poletíme do Řecka. Ještě vybíráme ostrov ale máme to tam rádi.

Jana Horáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 11:14

My jsem se letos rozhodli pro dovolenou v Česku :) Je tady tolik krásných míst, které jsem ještě neviděla. Ubytovali jsme se v pohádkovém Jítravské Dvorci a podnikali výlety v okolí Liberce, Ještědu, apod,.. :)

radikaa
37 příspěvků 19.11.19 13:02

Chceme jet někam na hory chodit. Možná i v Česku. Máme krásnou přírodu.

Krisst
36 příspěvků 27.11.19 12:34

Tento rok/vlastně už příští jsme se rozhodli pro válení u moře v Řecku. Už se těšíme zase na teplo.. :hug:

Vali6834
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.20 22:33

My to letos vidíme na Itálii. Ta je teď docela cenově dostupná, tak by podle mě bylo dobré toho využít. Zrovna nedávno jsem se například koukala na apartmány Itálie a všimla jsem si, že přes https://cz.italicarentals.com/ se dají pronajmout za úplně směšné ceny. :-)

Leniiska
25 příspěvků 5.8.20 15:20
@marie4569 píše:
Dobré ráno, vybírám si dovču na léto a nejsem nějak schopná se rozhodnout do jaké destinace bych vůbec chtěla letět..Máte někdo nějaký tip na letošní dovču?

Jo doporučuju slovensko, hory a turistiku :) tam je to paráda. Letos zkusíme něco menšího než tatry tak mojedeme do jakoby středního až jižního slovenska :)

Chappka
70 příspěvků 7.8.20 10:57

No letos asi nikam, trochu prozkoumáme zdejší vody :D

Sabusi
41 příspěvků 13.8.20 20:54

Dovolenou jsme letos strávili v Česku, konkrétně v Pasohlávkách. Moc se nám tam líbilo po všech stránkách. Mají tam i skvělou zmrzlinu, z té byly děti nadšené.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 10:41

Ahoj, my tentokrát nikam toto léto neletíme a to jsme se tak moc těšili na potápění. Nicméně nám to vůbec nevadí, protože nám rodiče nadělili kurz potapění zde v Česku. Navíc, proč jezdit někam do zahraničí a prozkoumávat cizí kraje, dokud nemáme prozkoumaný ani pořádně ten náš :-)

GábinaDostalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 13:57
Dovolená

My nikam neletíme. Ještě nikdy jsme neletěli a ani mě to moc neláká. Jezdíme autem do Chorvatska, bereme si s sebou kola a pak tam jezdíme po okolí, takže toho za těch 10 dní poznáme docela hodně. Nebavilo by mě celou dobu jen ležet na pláži u moře. Letos jsme byli na ostrově Krk a přišlo mi, že to tam bylo úplně jiné než na pevnině :-).

anduskan
123 příspěvků 20.8.20 20:16

A kde tam tu zmzku skvělou najdeme, určitě tam je stánků víc.

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.20 21:02

My jsme byli vloni na dovolené v Nizozemí. Hodně našich známých létá výhradně za teplem, my jsme ale ti praví baťůžkáři, kterým stačí střecha nad hlavou většinou v podobě stanu, spacák, karimatka a krásná příroda. Na výlety jsme chodili po vnitrozemí, s sebou jsme brali jen nezbytnosti a občas i https://www.testino.cz/detektor-kovu

Sabusi
41 příspěvků 22.8.20 22:31

Jeden přívěs je u tobogánu a druhý u vleku na lyže.

Natalina15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.20 14:54

Hele, Svět zmrzliny má stánek i v Lednici. Jezdíme tam často a tato zmrzka je fakt úžasná.

Alina15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.20 11:19

Taky ji známe, bydlíme pblíž, jezdíme do Lednice na kolec, tak se na ni vždycky těšíme.

miniees
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.20 12:37

No v létě jsme bohužel nikde nebyli, protože nám naše oblíbená cestovní kancelář zrušila koupený zájezd do Maroka, tak snad nám aspoň vrátí peníze… Vzhledem k tomu, že jsme toho za rodinnou dovolenou docela dost ušetřili, tak jsme si aspoň udělali radost tím, že jsme si od firmy https://www.m-klima.cz/ nechali objednat novou klimatizaci, tak nám aspoň při těch dalších letních měsících nebude doma vedro :-)

ŠtěpánCif
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.20 18:20

No já měl v plánu do Chorvatska byl jste tu někdo? Jinak kdo ví, jak to ješte dopadne… Doufám, že se to do léta uklidní.

Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.20 22:21

My nikam neletíme, protože to logicky nikam nejde… Rozhodli jsme se tak tento rok cestovat někam v ČR a nejideálnější volbou pro nás bylo podle recenzí bydlení a ubytování Pavlov . Našli jsme to na internetu a shodou okolností jsme zjistili, že tam byli i naši známý.

kristýnka51
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.21 18:18

Zdravím chtěla bych jet v létě do Nizozemí. Zalíbil se mi tento hotel, máte s ním někdo zkušenosti? stojí za to nebo mám radši ještě kouknout na jiné hotely? https://sbalaval.cz/…sterdam.html

Miruska74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.21 14:54

Tak to vidím docela podobně jako některé zdejší diskutující :-) K moři letos nejspíše nepoletíme, nechceme totiž riskovat nákazu koronavirem a navíc jsme museli na jaře investovat větší obnos peněz do opravy ploché střechy našeho domu, takže se to i hodí, že ušetříme nějakou tu korunu navíc :-) Rozhodně se však vydáme někam po České republice, těch krásných míst je tu dostatek!

VojtaPárek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 13:27

My jsme s manželkou posledních pár let ty lokace hodně střídali, ale vždy jsme museli prostě jet k moři. Vezmeme si s sebou vždy dva paddleboardy a srandy je kopec. Jsme tedy naprostí amatéři a stále padáme, ale v tom je pro nás ta sranda. Kdo by nevěděl, co paddleboard je, našel jsem na to celkem dobrý článek. Tady je link https://www.sportli.cz/…era-neomrzi/

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 15:13

My jsme dostali jako svatební cestu zájezd na Sicílii. Jedeme na konci září, sezona tam bude skoro u konce, takže snad i levněji. Jen doufáme, že tam bude situace s covidem trochu v pohodě. Jasně, respirátorů se nezbavíme, ale to mě zase tak nevadí. Spíš taková ta davová panika a různé karantény po příjezdu domů a tak. Do toho bych se dostat fakt nechtěla.

NIna090
22 příspěvků 14.8.21 09:40

My byli klasika autem v Chorvatsku, naši byli 14 dní ve Rwandě.

valiska44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.21 20:23

No, my jsme si letos rozhodli vynahradit loňskou dovolenou, která se bohužel neuskutečnila a dopřáli jsme si trochu exotiky. Konkrétně jsme se vydali do Indonésie na Bali. Naprosto úžasná dovolená. Doporučuji. :-) Pokud by se tam někdo chtěl vydat také, tak doporučuji si předem zjistit jak je to tam s ubytováním. Najít si ubytování na Bali nemusí totiž být až tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

novaklen13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.21 13:57

My letos nikde v zahraničí nebyli. Celkově to s těmi podmínkami pro cestu do zahraničí bylo takové ošemetné, tak jsme si raději udělali dovolenou tady u nás. Konkrétně jsme se s manželem rozhodli sjet Lužnici. Musím říct, že to byl opravdu skvělý zážitek. Měli jsme na to půjčený kajak, který nám zapůjčila tato půjčovna lodí Lužnice Misty to byl celkem adrenalin, ale klidně bych si to zopakovala znovu.

vlajan81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.22 04:45

Úplně původní plán byl jet letos do Chorvatska. Nakonec jsme to ale s manželem trochu přehodnotili a podíváme se jinam. Rozmýšlíme se mezi Bulharskem a Černou horou. Já se osobně přikláním spíš k té Černé hoře. Dívala jsem se, že se to dá bez problému zvládnout i autem, viz například https://www.cklub.cz/…o-cerne-hory

zoink12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.22 12:28

Ahoj, my jsme uvažovali, že pojedeme klasicky do Chorvatska, ale tam bude letos asi hodně narváno, tak chceme jet na Krétu. S manželem máme 10 let od svatby a svatební cesta byla právě tady, tak jsme si říkali, že by bylo pěkné podívat se právě na místa, kde nám bylo tak pěkně. Už mám nakoupené i letní šaty a netrpělivě vyhlížím červenec!

SarynaK
18 příspěvků 9.6.22 11:36

Ještě koupeno nemáme, ale vidím to na nějaké pěkné Řecko a určitě chci na výšlap někam do Alp, asi Rakousko. :-)

Váš příspěvek