K valentýnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kremrolkaaaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 11:57
k valentýnu

Doporučte prosím nějakou drobnost jako dárek k Valentýnu pro muže.. Děkuji

Reakce:
Ripinika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 12:16

No co třeba nějaké pěkné oblečení? tričko? pásek?

Rencča22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.22 17:15

Já veškeré dárky řeším na www.nekupto.cz, vždycky vyberu

Nina 152214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 09:20

Pro muže? Tak to asi nějaké nářadí, ne? Nebo prostě bych asi přemýšlela tímhle směrem. Ale chápu, že ne každý muž to má rád. Já dávám přítelkyni k Valentýnu skvělý náramek spojení . To je prostě taková věc, která je pro páry. Nebo si ho kupují novopečené maminky. Prostě různě. :-)

Lavinnna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 11:17

Co nějaká kosmetika? Ta by mohla potěšit..

lpinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 11:21
@Rencča22 píše:
Já veškeré dárky řeším na www.nekupto.cz, vždycky vyberu

a co jsi tam vybrala pro letošek? Mají krásné věci :)

EvaEvaEva99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 11:38

Já to vyřeším jednoznačně biokosmetikou pro muže

Lillybeth
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.22 20:18

Já koupím přítelovi bio pastu na zuby.. má ji rád, a já ju používám taky.. takže dárek 2v1 :D

TomTomTomas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.22 19:28

Já nevím no, takové dárky se doporučují celkem těžko, protože každý má rád něco trochu jiného. Co si ale myslím, že by na Valentýna nemuselo být špatné jsou takové ty erotické masáže Párkrát už jsem na tom byl a je to vážně super. Kdybych na Valentýna dostal poukaz na takovou masáž, tak bych se určitě nezlobil. :)

Kudy Chodím Tudy Radím
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.22 08:56

Pro manžela většinou nějakou drobnost typu pásek, peněženka, nebo něco dobrého. On je hodně na jídlo a na maso, takže třeba sušené jerky. Já od něj letos dostala křišťálový náramek , nic podobného ve šperkovnici nemám, ale musím uznat, že se mi to hodně líbí. Je to takové netypické. :) A přitom moc pěkné. :)

terinator19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.22 21:36

Třeba to s tou kosmetikou taky není špatný nápad. Já manželovi jako dárek k Valentýnu koupila kamagru. Měli jsme problém s tím, že náš sexuální život prostě už nebyl to co dřív a právě kamagra nám to pomohla zachránit. Pokud už jste tedy například staršího věku a máte podobné problémy, tak bych nad tím určitě popřemýšlela.

Váš příspěvek