Jedlý hmyz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DendulkaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 10:20
Jedlý hmyz

Našla bych tady někoho, kdo si dává na sváču hmyz a doporučil by mi, kde by se mi podařilo koupit cvrčky?

Reakce:
HanaLesik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.21 14:05

K čemu je tady to dobré? Jak to chutná? Už jsem o tom slyšela, že je to jídlo budoucnosti, ale nevím, nevím, já se toho bojím, protože nevím jakou chuť od toho mám očekávat.

Appia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 20:24

Ahojky, kupoval někdo jedlý hmyz od crickeaters.cz? Co jste od nich ochutnali?

DendulkaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 12:49

Takových lidí je víc, to mi věř, co se bojí a zavrhují to i když to ještě neochutnali a pak jsou mile překvapeni. Cvrček má velmi jenom chuť a třeba takový moučný červ chutná jako celozrnný chléb ;). Taky jsem byla na tvém místě než jsem se odvážila to ochutnat a teď sháním někoho, kde bych si je mohla koupit.)

Betullenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.21 17:42

Kde mají obrovský výběr jak celého hmyzu, tak i produktů je crickeaters, tak mrkni.

Poker.Gamer
6 příspěvků 3.7.21 17:58
Proč?

Haha já zkusil i červy a to je nesnáším. Jako sranda dobrý ale proč to jíst pořád?
Příprava na horší časy?

DendulkaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.21 14:33

Díky moc! Nejvíc jsem si oblíbila tady ty cvrčky co jsou s příchutí slaniny a hořčice https://crickeaters.cz/…a-a-horcice/

Betullenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 10:37

@Poker.Gamer Příprava na horší časy to není, ale je to regulérní potravina, která je plná proteinů, tak proč ne ;)

Marcella6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 22:10

Dají se tady ty potvůrky k něčemu chuťově přirovnat?

DendulkaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 07:16

Tak pokud se budeme bavit o těch natural cvrčcích bez příchutě, tak ti mají velmi jemnou chuť :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu