Jaký gril?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jannebrazdil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 23:13
Jaký gril?

Dobrý den, prosím můžete mi někdo poradit, jaký vybrat zahradní gril?

Reakce:
Lencapalnkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.19 22:39

Já řeším dost problémy s místem, tak manžel koupil a zabudoval vyjížděcí zahradní gril, a to je super, vytáhneme ho pouze, když ho potřebujeme.

Jannebrazdil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 22:54

To by se mi také líbilo, nezavazelo by to, která firma to prosím takhle vyrábí? a jaký to má mechanismus?

Lencapalnkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.19 11:09

Je to na takové pružině, stačí to jen zakopat do země, manžel to zvládnul sám, podívejte se vyjizdecigril. cz

Oliver_Junek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.20 20:52
Gril

Dobrý den, záleží, jak velký gril chcete? Pro kolik lidí budete nejčastěji jídlo připravovat? Chcete, aby byl na dřevěné uhlí, dřevo nebo plyn? Je spousta kritérií, podle kterých se grily dělí. My jsme si koupili gril Weber z https://www.vybavzahradu.cz/ a jsme spokojení. Nejčastěji v něm dělám maso jen pro mě a manželku, takže jsme nechtěli nic velkého. S grilem si pohodlně přejedeme kam potřebujeme, takže se s ním nijak nenadřeme.

YAmO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.20 10:57

Ved skus si pozriet testy grilov , mne to pomaha s vyberom vzdy, pise tam specifikacie, recenzie a take dobre informacie, ktore je dobre vediet.

Jana2222222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.20 20:46
Weber

Zkus nějaký Weber, s těmi máme výbornou zkušenost, používáme už spoustu let. Jsou to velice spolehlivé grily a ani nejsou až tak drahé na to, co všechno zvládají. Nedávno jsme si brali nový, sice jsme si na něj vzali půjčku , ale stálo to teda fakt za to. Ať se daří!

Váš příspěvek