Jakou dietu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrakon13
28 příspěvků 20.3.22 22:17
jakou dietu

Čauky, neznáte nějakou opravdu dobrou dietu která je účinná?? :-) Zkoušela jsem kde co, a pořád se mi nedaří hubnout.. Neznáte něco účinného co vám opravdu zabralo? Budu ráda za vaše tipy, rady :-)

Reakce:
Emik99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.22 23:55

Dobrá dieta která mi byla opravdu doporučovaná tak je z ketodiet.cz :-)

petrakon13
28 příspěvků 29.3.22 23:07

Tak tu teta opravdu neznám, ráda ji vyzkouším :-) Akorát nevím jaký ten program by byl pro mě vhodný..

Emik99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.22 23:04

Tak to se koukni na tuto kalkulačku https://www.ketodiet.cz/…-kalkulacka/ zadáš sem svoje parametry a ta ti potom nabídne jaký dietní balíček je pro tebe vhodný :-) Já mám jej nízkou nadváhu tak jsem mela balíček basic :-)

petrakon13
28 příspěvků 31.3.22 15:13

Tak to moc moc pomůže poznat kolik mám nadváhu a co je pro mě vhodné:-) Moc děkuji :-)

Helena233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 22:00

Ketodiet to má dobře udělané ty balíčky a celkově i ta jídla jsou chutná. Díky tomu jsem na ní vydržela dva měsíce a dala dolů dost kilo.

Ivan5656
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.22 19:30

No povím vám že já si teda teď nedávno musela zvolit velmi přísnou dietu a nebyla to žádná legrace. Když jsem si totiž přečetla článek o tom jak na piercing , tak jsem se zděsila. Věděli jste že se nemůže přibrat po té aplikaci více než 5 % váhy za měsíc? Tak šílenou dietu jsem nikdy nezažila.

Váš příspěvek