Jaká optika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeronikaFrank
35 příspěvků 23.11.20 12:02
Jaká optika?

Zdravím, doporučíte mi prosím optiku, kde mají velký výběr brýlí? Potřebuji nové brýle, ale nechci obcházet optiky, děkuji.

Reakce:
DitkaZ
42 příspěvků 25.11.20 15:46

Zdravím, já jsem to ještě před nouzovým stavem obešla, protože jsem potřebovala nové brýle. Za mě asi největší výběr měla Orange Optik! Trefila jsem se zrovna i do velkých slev na obruby a skla, takže jsem za obruby Pierre Cardin ušetřila asi tisícovku. A to nemluvím o multifokálech - ty mě vyšly asi na polovinu, takže jsem na skla ušetřila asi 15 tisíc!

VeronikaFrank
35 příspěvků 27.11.20 15:08

Zdravím, teda tomu říkám sleva! No multifokály jsem původně taky chtěla, ale říkala sem si, že za ně 30 tisíc teda nedám! Ale pokud by byly za polovinu, určitě bych do nich šla! Vyplatí se asi, že jo? Jste s nimi spokojená?

DitkaZ
42 příspěvků 28.11.20 13:03

Ano, moc - fakt je doporučuju! Dřív jsem pořád přendávala brýle a teď mám jedny a je to fakt super! Lituju, že jsem si je nepořídila už dřív! Mrkněte na seznam prodejen, mají jich hodně https://www.orangeoptik.cz/provozovny

VeronikaFrank
35 příspěvků 30.11.20 07:33

Díky moc, bydlím v Přelouči a optiku mám jen kousek od práce na Hradecké - tak tam hned zítra skočím :)

ivule_Sapíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.21 23:30

Zdravím, já třeba za sebe mohu určitě jen a jen doporučit tuto prodejnu na brýle, ze které jsem si nedávno brala brýle jak já, tak i můj manžel a pořizovali jsme i brýle našim dětem :) Takže tak :) No a kdyby náhodou si někdo něco někdy pořídil, určitě mi dejte i vědět co :) Jsem zvědavá moc moc moc! :)

Ivulenka2929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.21 09:16

No, já nevím jak vy, ale třeba my jsme našim dětem pořizovali brýle z této stránky zde - https://www.hotovebryle.cz a to hlavně proto, že to tam měli o něco levnější než ostatní firmy, což pro nás bylo prakticky velice klíčové… Ono v této době, pro koho peníze klíčové nejsou, že?

Váš příspěvek