Jak vybrat silnou aku vrtačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkasolankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 14:48
Jak vybrat silnou aku vrtačku?

Doporučíte mi prosím někdo, jak bych mohla vybrat kvalitní a silnou aku vrtačku? Podle čeho ji hlavně vybírat? Chtěla bych ji jako dárek pro manžela pod stromeček.

Reakce:
Radimpekarik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 23:11

Máte nějakou cenovou představu? Kolik by jste za to chtěla dát? Kvalitní a hlavně silnou aku vrtačku jsem si koupil za 7 tisíc. Ta je ale opravdu hodně silná a navíc je lehká, takže super pro delší práce.

Lenkasolankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 10:07

Cena by mi vůbec nevadila. Pokud se dá koupit za 7 tisíc kvalitní vrtačka, tak bych prosím potřebovala vědět, kde ji mám koupit?

Radimpekarik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 17:42

Já jsem kupoval přesně tento model https://www.rucni-naradi.cz/…-aku-vrtacka z tohoto obchodu a jak jsem psal, tak jsem s ní maximálně spokojený. Dělá opravdu dobrou práci a má sílu.

tomas12811
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.22 11:10

DeWalt jsou super vrtačky, jednu mám už skoro 10 let a pořád funguje bezproblémově. Za sebe teda určitě můžu doporučit. Taky bych si teď rád trochu rozšířil vybavení své dílny a jednou z věcí, kterou bych potřeboval je invertorová svářečka. Nemáte náhodou nějaký tip na nějakou konkrétní? Procházel jsem různé stránky a nevím jakou vybrat. Zatím nejvíc se mi asi zamlouvá tento set. Co myslíte?

Hanziwald
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.22 16:26
Aku vrtačka

Nejlépe vypadá rozhodně https://www.ccbstores.cz/…b-18v-150-c/ Doporučuji podívat se třeba na video https://youtu.be/iE-c-32FbwQ

FilipProchazka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.22 23:44

Co se týče aku vrtaček, tak bych určitě za sebe radil Bosch. Ty prostě vydrží všechno a hlavně i baterie se dají pořád sehnat. I pro starší modely. Mluvím z vlastní zkušenosti. Vrtačka je základ mé dílny. Právě tu mám celkově podle mě dobře vybavenou. Je ale pravda, že i přes to se stále nachází věci, které mi v dílně prostě chybí. Například takový šroubový kompresor bych celkem ocenil.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu