Jak trvale zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barcuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.22 18:58
Jak trvale zhubnout

Na jaké dietě se vám podařilo trvale zhubnout?

Reakce:
Adakermova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.22 21:09

Chtěla bych hubnout zdravě a držet si pak dobrou váhu. Domluvila jsem se proto s manželem, že si doma uděláme domácí posilovnu. On to začal řešit stavebně, protože se k tomu musí přizpůsobit suterén domu. Já mám zase za úkol vybrat vybavení. Máte doma někdo soukromou posilovnu? Co je dobré tam mít?

MyslíTo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.22 09:25

Jak jsem trvale zhubla deset kilo? Tím, že jsme dělali dům. Jenom při pokládce vinylové podlahy od Floorforever.cz jsem shodila asi tři kila a to bylo za víkend. Prostě ten pohyb dělá svoje. A pak taky samozřejmě trochu nervíky, ale to bych jako nejlepší způsob hubnutí zrovna nedoporučovala. :) A sama se divím tomu, že kila nahoru pak už znova nešla. :)

SarynaK
18 příspěvků 9.6.22 11:27

Pohyb a vyvážená strava, dieta to většinou neudrží.

Jana X
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.22 10:00

Asi takhle. Počítejte s tím, že pokud hubnete nějakou větší váhu, tak to je o kompletní změně životního stylu. Není to o tom, že zhubnete a zůstane to tam. Ten jo jo efekt je ve většině případů nekompromisní. Takže bych na to šel přes pohyb a zdravý jídelníček. Fajn doplněk na hubnutí je pak třeba syrovátkový whey protein ale rovnou říkám, abyste to používali jen když cvičíte. Bez cvičení ho nepijte!! Takže během nebo po tréninku. A sklenice denně stačí. :)

Petrakolarova88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.22 00:21

Máme doma soukromou posilovnu, a to asi ale jen díky covidu, protože manžel chodil pravidelně a pak nemohl, tak si ji udělal doma. Byla jsem ze začátku proti, ale teď jsem s tím spokojená, protože tam chodím už taky pravidelně a dost jsem tím zredukovala váhu.

Adakermova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.22 22:17

Jaké stroje v té posilovně doma máte? Já už se těším, jak budeme zařizovat také.

Petrakolarova88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.22 11:00

Také jsem se těšila, to je jasné. Máme doma běhací pás, rotoped, posilovací lavici a spoustu dalších věcí. Doporučuji vybírat hlavně kvalitní stroje, na kterých budete bez problémů cvičit a nebudete řešit nějaké opravy. My máme nakoupenou od https://www.fitham.cz/ , kde prodávají kvalitu a prodávají i posilovací stroje do posiloven.

Váš příspěvek