Jak snížit krevní tlak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina Kaštylová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.21 14:10
Jak snížit krevní tlak

Jak co nejlépe zdravě snížit krevní tlak? Omezila jsem kouření, omezila jsem kávu i alkohol, ale i přes to všechno mám stále opravdu hodně vysoký tlak…

Reakce:
Jirinaluk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 20:51

Také jsem omezila vše, co šlo a přesto to nepomáhalo. Chtěla jsem to vyřešit co nejrychleji a ideálně bez nějakých silných prášků. Proto jsem šla spíše přírodní cestou a začala jsem užívat doplněk stravy, která obsahuje přírodní enzym Serrapeptaza, který dokáže odbourávat krevní sraženiny a mrtvou tkáň. Díky tomu dokáže přírodně při pravidelném používání čistit cévy a tím snížit i krevní tlak. Už po měsíci užívání se mi začal tlak zlepšovat.

Martina Kaštylová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 10:44

Který doplněk stravy tento enzym obsahuje? Kde by se hlavně dal sehnat? Mohla bych ho koupit třeba i v lékárně?

Jirinaluk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 06:42

JE to doplněk stravy https://enerex-vitaminy.cz/…7501285.html?… Z tohoto eshopu si ho pravidelně objednávám. Sama budete potom sledovat, jak se vám bude krevní tlak snižovat.

maranka72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 16:00
nízký tlak

Myslím si, že omezení kouření, kávy.. a celkové zlepšení živnotního stylu by mělo být dostačující. Musíte si dát pozor aby nedošlo k moc nízkému tlaku protože ten někdy může znamenat větší problém než vysoký tlak.

Váš příspěvek