Jak snížit krevní tlak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina Kaštylová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.21 14:10
Jak snížit krevní tlak

Jak co nejlépe zdravě snížit krevní tlak? Omezila jsem kouření, omezila jsem kávu i alkohol, ale i přes to všechno mám stále opravdu hodně vysoký tlak…

Reakce:
Jirinaluk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 20:51

Také jsem omezila vše, co šlo a přesto to nepomáhalo. Chtěla jsem to vyřešit co nejrychleji a ideálně bez nějakých silných prášků. Proto jsem šla spíše přírodní cestou a začala jsem užívat doplněk stravy, která obsahuje přírodní enzym Serrapeptaza, který dokáže odbourávat krevní sraženiny a mrtvou tkáň. Díky tomu dokáže přírodně při pravidelném používání čistit cévy a tím snížit i krevní tlak. Už po měsíci užívání se mi začal tlak zlepšovat.

Martina Kaštylová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 10:44

Který doplněk stravy tento enzym obsahuje? Kde by se hlavně dal sehnat? Mohla bych ho koupit třeba i v lékárně?

Jirinaluk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 06:42

JE to doplněk stravy https://enerex-vitaminy.cz/…7501285.html?… Z tohoto eshopu si ho pravidelně objednávám. Sama budete potom sledovat, jak se vám bude krevní tlak snižovat.

maranka72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 16:00
nízký tlak

Myslím si, že omezení kouření, kávy.. a celkové zlepšení živnotního stylu by mělo být dostačující. Musíte si dát pozor aby nedošlo k moc nízkému tlaku protože ten někdy může znamenat větší problém než vysoký tlak.

Mariettkac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 00:01

Několikrát mi doktorka říkala, že mám hodně vysoký krevní tlak. Měla bych si ho pravidelně měřit. Proto jsem si pořídila chytré hodinky, které mi dokáží krevní tlak sledovat téměř nonstop https://www.smartomat.cz/…ndz-3-zlata/

Váš příspěvek