Jak rychle prodat byt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adelahornova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.19 19:27
Jak rychle prodat byt?

Můžete mi někdo poradit, jak co nejrychleji prodat byt? když rychle potřebujeme peníze?

Reakce:
Stromkovaeva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.19 14:01

Jestli potřebujete peníze rychle, tak já když jsem v Praze prodávala byt s realitní kanceláří, tak jsem narazila na realitní kancelář, která mi před prodejem vyplatila zálohu.

Adelahornova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.19 12:45

A se kterou realitní kanceláří jste to prodávala teda? jak velkou zálohu vyplácí?

Stromkovaeva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.19 17:04

Prodávala jsem s realitní kanceláří Edox reality, která se opravdu snaží velice rychle najít kupce na nemovitost, a také vyplácí zálohu před prodejem nemovitosti, až dva miliony korun.

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.20 23:09

Jedním z mnoha způsobů, jak urychlit prodej bytu může být i rekonstrukce bytu. Ono se vám to nezdá, ale třeba prodávat nějaký nehezký byt může trvat i daleko delší dobu, než prodej bytu, který je krásný a zrekonstruovaný. Hezké interiéry a design dělají své.

Klarka18
23 příspěvků 19.11.20 15:23

Tak rozhodně to bude rychlý když to budete brát přes realitku, ty se o to podle mě postarají rychle, i to vypadá že i přes koronu zájem o nemovitosti neklesl, i když ceny možná o něco málo jo https://www.e15.cz/…-cen-1368783 takže by to mohlo být rychlé.

Eliska1888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.21 20:57
@Ivulebobule102 píše:
Jedním z mnoha způsobů, jak urychlit prodej bytu může být i rekonstrukce bytu. Ono se vám to nezdá, ale třeba prodávat nějaký nehezký byt může trvat i daleko delší dobu, než prodej bytu, který je krásný a zrekonstruovaný. Hezké interiéry a design dělají své.

Naprostý souhlas. Nemusí se jednat o kompletní rekonstrukci. Často stačí se zaměřit jen na pár drobností. Třeba v případě našeho starého bytu, který jsme prodávali to byly podlahy. Ve dvou ze tří pokojů bylo staré lino, které zažilo snad ještě poslední spartakiádu. Tak jsme ho před prodejem vyměnili za nové plovoučky od https://www.podlahyhajny.cz/ které vypadají podstatně moderněji a myslím si, že hlavně díky tomu se nám byt povedlo prodat podstatně dráž, než jsme původně plánovali.

Váš příspěvek