Jak neztloustnout,když nemůžu cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dan Žižka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 15:23
Jak neztloustnout,když nemůžu cvičit

Zdravím,
Mám dotaz ohledně toho jak neztloustnout, když nemůžu cvičit a sportovat po dobu 5týdnů, jen jím a ležím doma a bojím se, že ztloustnu, mohl by Mi někdo poradit co dělat aby se to nestalo? Děkuji.

Reakce:
pajda158
3 příspěvky 2.7.12 16:23

Ahojky Dane už sedím půl roku na vozíku a jde to nepřibrat, ale taky moc nehubnu chce to opravdu nejíst večer a častěji přes den pa Alena :cert:

Dan Žižka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 17:07

Jsem docela „nenažraný“ když to musím říct takhle, a dřív všechno co jsem snědl tak jsem vyběhal/vychodil/vysportoval, ale teď tu možnost nemám a dost Mi to vadí ): Jsem na tomto režimu kdy jen ležím a jím teprve týden a už teď Mi přijde, že jsem něco málo přibral, protože Mi začínají mizet břišáky, které šli dříve dobře vidět. Snad to napravím alespoň nějakou dietou nebo tak něčím.

pajda158
3 příspěvky 2.7.12 21:37

Danečku jestli jsi sportovec tak se Ti nedivím, já nesportuji nejde to dříve to šlo tak nevím co bude dál, potřebovala bych nějaký hnací motor pa A,

Ondra 25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.12 00:27

Dane mám podobný problém, tělo je zvyklé na nějaký příjem a samozřejmě i výdej…kvuli zánětu průdušek mi zustal jen příjem a hádej…5kg nahoře za jeden týden:DDDberu to s nadhledem že aspoň mám homutu kterou mužu přeměnit;) :pankac:

Feeriinaa
63 příspěvků 15.9.17 09:12

Musíš si hlídat co jíš, jíst zdravě a pravidelně, nepřejídat se:)

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.19 19:26
Dieta

Důležitá je taky strava. Ne jenom pohyb. Já si kupuji proteinové koktejly https://www.ketofit.cz/…ly-ketodieta , abych hubnutí podpořila co nejvíc a výsledky už začínají být vidět.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 15:45

Vyzkoušel bych třeba plavání. To je něco takového, co se nedá stoprocentně považovat jako cvičení, ale člověk vykonává dostatečně velkou aktivitu na to, aby se z toho dalo i hubnout. Já jsem například začínala také pouze na plavání a přerostlo to v obří vášeň se potápět a to jen díky kurzům potápění .

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.21 22:13

Já bych třeba doporučil vyzkoušet nějaký hokej nebo něco takového, protože tam, když člověk jde do brány, tak tam ani nevykonává tolik pohybu, ale dle mého se na tom dá docela dost dobře a rychle zhubnout, ale je to asi jen pohled a to ještě ke všemu zkreslený :D Jinak, kdyby vás to zaujalo, pořiďte výbavu helmy a hokejka je snad jasná volba :D

TheTheresa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.21 22:28

Prosím vás, máte někdo zkušenosti s proteinovou dietou? Ráda bych ji zkusila, ale nevím, jakou zvolit. Máte tip?

Maruuska33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.21 08:17

Pokud se nemuzete hybat tak zaklad je hlidat si stravu, ja pouzivam Ketofit a nemusim se bat o pribirani nebo nadvahu. To jidlo je opravdu zaklad, zvlast v tomto pripade.

AlicieeAlis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 11:32

Jasně, že ano. Ale o pohybu to není. Na hubnutí má z velké části vliv jídlo. Proto mě docela zajímá ta ketodiet :) No a taky to, jaká jsou tam jídla… Zasytí? A jsou chutná?

Lailinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 21:08

A ty sis tu ketodiet ještě nekoupila? nebo nezkoušela jsi ji? Hele, já jsem si ji objednala minulý týden a jsem nadšená. Jídla mi chutnají, senzační :) Jinak oni slaví narozky a jednak mají akce a jednak dávají k objednávkám dárečky :)

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 12:09

Holky, co myslíte, má smysl tu https://www.ketodiet.cz/ kupovat a začínat ještě před vánoci?

Dejena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 17:57

Zdrava strava a pravidelny sex

tomastomasv1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.22 20:45

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že i bez pohybu se dá neztloustnout, jen si člověk musí dávat mnohem větší pozor na to, co jí. Na druhou stranu pohyb prostě nic nenahradí. Já se například po letech opět chytl hokejky a začal hrát hokej. Sice jen amatérsky, ale ten pohyb na ledě člověku dokáže dát zabrat.

Váš příspěvek