Jak neztloustnout,když nemůžu cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dan Žižka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 15:23
Jak neztloustnout,když nemůžu cvičit

Zdravím,
Mám dotaz ohledně toho jak neztloustnout, když nemůžu cvičit a sportovat po dobu 5týdnů, jen jím a ležím doma a bojím se, že ztloustnu, mohl by Mi někdo poradit co dělat aby se to nestalo? Děkuji.

Reakce:
pajda158
3 příspěvky 2.7.12 16:23

Ahojky Dane už sedím půl roku na vozíku a jde to nepřibrat, ale taky moc nehubnu chce to opravdu nejíst večer a častěji přes den pa Alena :cert:

Dan Žižka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 17:07

Jsem docela „nenažraný“ když to musím říct takhle, a dřív všechno co jsem snědl tak jsem vyběhal/vychodil/vysportoval, ale teď tu možnost nemám a dost Mi to vadí ): Jsem na tomto režimu kdy jen ležím a jím teprve týden a už teď Mi přijde, že jsem něco málo přibral, protože Mi začínají mizet břišáky, které šli dříve dobře vidět. Snad to napravím alespoň nějakou dietou nebo tak něčím.

pajda158
3 příspěvky 2.7.12 21:37

Danečku jestli jsi sportovec tak se Ti nedivím, já nesportuji nejde to dříve to šlo tak nevím co bude dál, potřebovala bych nějaký hnací motor pa A,

Ondra 25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.12 00:27

Dane mám podobný problém, tělo je zvyklé na nějaký příjem a samozřejmě i výdej…kvuli zánětu průdušek mi zustal jen příjem a hádej…5kg nahoře za jeden týden:DDDberu to s nadhledem že aspoň mám homutu kterou mužu přeměnit;) :pankac:

Feeriinaa
63 příspěvků 15.9.17 09:12

Musíš si hlídat co jíš, jíst zdravě a pravidelně, nepřejídat se:)

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.19 19:26
Dieta

Důležitá je taky strava. Ne jenom pohyb. Já si kupuji proteinové koktejly https://www.ketofit.cz/…ly-ketodieta , abych hubnutí podpořila co nejvíc a výsledky už začínají být vidět.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 15:45

Vyzkoušel bych třeba plavání. To je něco takového, co se nedá stoprocentně považovat jako cvičení, ale člověk vykonává dostatečně velkou aktivitu na to, aby se z toho dalo i hubnout. Já jsem například začínala také pouze na plavání a přerostlo to v obří vášeň se potápět a to jen díky kurzům potápění .

Váš příspěvek