Jak na stres?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VandulaZ
31 příspěvků 2.8.21 23:57
Jak na stres?

Dobrý večer, jak prosím bojujete se stresem? Mám toho teď hodně v práci - prezentace, porady, přednášky a už to nějak nezvládám. Máte podobnou zkušenost?

Reakce:
Evča J.
99 příspěvků 5.8.21 22:21

Zdravím, doporučuji čistě přírodní sprej HAEVYL 3.I od Lavycosmetics. Je výborný, pomáhá mi na stres fakt spolehlivě a okamžitě. Bonus je, že se po něm lépe soustředím, je třeba super i před nějaký jednáním - jsem klidnější a vyrovnanější a zvládám tak vše mnohem líp.

Andulllka20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 23:04

Nejsou tady ty přípravky návykové? Jaké je tam složení?

Evča J.
99 příspěvků 8.8.21 21:52

Návykový není, má čistě přírodní složení, takže se nemusíte bát. Tady se o přípravku dozvíte víc informací https://www.lavycosmetics.com/…3i-30-ml-346

VandulaZ
31 příspěvků 14.8.21 18:16

@Evča J. Moc díky za doporučení, sprej HAEVYL 3.I od Lavycosmetics se mi moc líbí, takže ho vyzkouším. Hlavně je nenávykový, což se mi líbí.

MíšaNNN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.21 14:22

A co takhle zkusit meditaci? nejjednodušší návod jak začít jsem našla u paní Sičové zde https://monikasicova.cz/…-2/meditace/ a celkem se mi daří se trochu dát do klidu, uvidím jak na podzim až bude horší počasí a celkově… :mavam:

Aliche
14 příspěvků 22.8.21 20:56

Holky díky za tip, dívala jsem se na HAEVYL 3.I a moc se mi líbí, taky ho vyzkouším. Co jsem četla i na jiných portálech, je značka lavycosmetics moc oblíbená.

BetulleKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.21 11:40

Jaké je tam složení a na co všechno jste ho měly možnost vyzkoušet?

fakevivi182t
7 příspěvků včera v 22:12
stress

No jak jak. Tak jak to dělali už naši dědové a pra pra dědové. Zkrátka a dobře si něco pěkného zazpívejte. Třeba nějakou tu serenádu pěkně od srdíčka abyste potěšili ne jenom sebe ale i ostatní lidi kolem sebe. Když to bude něco veselého tak si u toho můžete i zatančit. Podívejte se na kolegy z Moravy jak jsou veselí.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu