Jak na mravence v domě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
kriskros
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.14 15:47
zkuste toto

Stačí nysypat kypřící prášek, přes něj neprojdou, hezky se mu vyhýbají

tom123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.14 14:04
MAXFORCE LN

Zdravím, nejlepší co se mi osvědčilo je maxforce LN…zabralo to po prvním dni…domečky, ocet a jiné jsou zbytečné, vždy se mravenci objevili znovu…maxforce LN funguje okamžitě

mirkadavid
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.15 18:27
Mravenci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se jmenoval přípravek na mravence co jste použila a pomohlo to. Bojujeme s mravenci a taky ty potvory snad spasou vše. Moc děkuji za odpověď Šárka

mery158
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.15 22:25
Je to marný boj

Mravenců jsme měli mraky, uklidila jsem a do 15 minut jich bylo vidět 60 na m2 na chodbičce. Vyzkoušela jsem různé koření, pr do peč, deratizátora taky, prostě o ničem. Pak jsem na netu našla, že někomu pomohl jen tetrachlor z hasičáku. Vyzkoušeno, výborné, na půl roku byl klid a začli znovu…Jenže problém je v tom, že ten tetrachlor se už nevyrábí a ta náhrada je k ničemu. Prostě jsem opět na nule…zase hledat a zkoušet…

Hanik78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.15 00:12

Ahoj, taky bojuji s mravenci a vyzkoušela jsem zubní pastu, která někdy funguje a někdy ne (možná, že jiná značka asi taky udělá své). Fluora zabírala, ale Odol nefunguje. Hřebíček nasypaný podél zdí i na stole vůbec nevadí. Obejdou ho jako nic. Zkoušela jsem i čáru křídou, ale přelezou jí jako nic. Včera kamarádka poradila dobrý tip: Jednou zapomněla na noc zavřít myčku a ráno zjistila, že ty potvory nalezly do myčky, aby se nažraly. Takže myčku zavřela, pustila a bylo vystaráno :-). A ještě taky jednou po mejdanu vlezli do panáku na nedopitou broskvovou vodku, ožrali se jako čuňata a utopili :-). Broskvovou vodku nemáme, ale myčku zkusím.

Zaneta.Horackova
1 příspěvek 7.3.16 19:33
marný boj s mravenci

Bohužel insekticidy z drogérie nejsou při likvidaci mravenců v domácnosti spolehlivé. Mravenci sice po postřiku opustí původní trasu…

Abeceda1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.16 15:04
Mrav.bufet zn. BROS

Dobry den,
nemate nekdo zkusenost s mravencim bufetem znacky Bros??? Zatim se jen tak ochomitaji kolem, ale ze by se na nejvrhli, to rict nemuzu. :-( Predem dekuji za reakce.

P@vel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.16 13:11
Jak na mrevence

Pěkný souhrn tipů - jak na mravence v domě snad obohatí diskuzi :)

magr,marcelli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.16 09:27

Ocet do spár 3 balení

mery158
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.16 10:04

Je to neustálý boj, kolem domu všude rozhazuju lógr z kávy - každý týden, stříkám aceton, a ještě růžový prášek Cytrol dust, tohle kombinuju a nesmím usnout na vavřínech…

JanaKonecna
1 příspěvek 2.9.16 21:19
Mravenci v bytě

Dobrý den, zkuste nenechávat na lince, stole a tak nic sladkého, co by mohlo mravence vábit. Jestli i tak k vám rádi chodí, tak zkuste jim přehradit „dálnici“ něčím, co nemají rádi. Na *** jsem se dočetla, že to jsou třeba aromatické bylinky jako je hřebíček, majoránka atd. Taky někteří radí mycí prostředek na nádobí.

Edit admin - odkaz

Ant killler
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.17 10:54

Mleta skorice, jedla soda

Lenka667
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.17 11:55

Nejlépe se mi osvědčil přípravek Cytrol forte, nevím, zda je běžne ke koupi, používají jej profesionální firmy, zabývající se odhmyzením.

jarka.modra
41 příspěvků 12.4.19 11:18

Ahoj nemate prosim někdo zkusenosti s navnadovyma dozama na mravence? Mame je v kuchyni a bojuju s nima uz od zacatku jara..

puclik88
36 příspěvků 15.4.19 11:54

@jarka.modra Ahojky, cetla jsem clanek, ze to je nejlepsi Loxiran mravenci bufet. Mravenec odnese modrý roztok do mraveniste a nakrmi se tim i kralovna a larvy a ostatní a zahubi je to.

jarka.modra
41 příspěvků 16.4.19 08:15

@puclik88 Presne něco takoveho jsem hledala, uz nevim co vsechno vyzkouset, tak se na to mrknu a kdyztak si to objednam a vyzkousim. Zni to ucinne. :) diky

Kovalcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.19 12:06

Zdravím, prosím jaké máte zkušenosti s likvidací mravenců v domě?

Denisabendova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.19 17:50

Já jsem vyzkoušela několik způsobů, ale pomohla jsem si vždy jen na pár dnů, a pak jsem je tam zase měla… nakonec jsem narazila v hornbachu na mravenčí bufet, a od té doby máme pokoje.

Kovalcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.19 10:22

Mravenčí bufet? Co to přesně je?

Denisabendova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.19 12:45

Jmenuje se to Loxarin mravenčí bufet, podívejte se www.neudorff.cz

Mirek145
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.19 23:22
Biolit

Nám vždycky pomohl klasický Biolit (zrovna jsem ho tady kupoval), nastříkat - pořádně, pak nejlépe opustit ta pár hodin byt a pak pořádně vyčistit (popř. vydesinfikovat).

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další témata z kategorie