Jak dlouho vám vydrží pečivo v chlebníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moncejzek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 14:21
Jak dlouho vám vydrží pečivo v chlebníku?

Ahoj, chtěla bych trochu poradit a zeptat se. Jak dlouho vám vydrží pečivo v chlebníku? Má cenu si ho kupovat a z jakého materiálu?

Reakce:
Janadvorackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.21 15:41

Bez problému 5 dní, pokud se bavím o bílém. Chleba klidně 8 dní a pořád se dá jíst. Já jsem si koupila kvalitní bambusový chlebník, ve kterém vydrží pečivo opravdu dlouho čerstvé. Je to perfektní věc, pokud nemáte blízko obchod.

Moncejzek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.21 08:10

Bambusový chlebník? To jsem úplně nevěděla, že se něco takového dělá. Kde bych se na něj mohla podívat?

Krisst
35 příspěvků 23.12.21 12:09

My meme kovový, ale pečivo u nás moc dlouho nevydrží a vždycky se rychle sní, neděláme si ani velké zásoby, máme rádi čerstvé spíš.

Janadvorackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 15:30

Já jsem si koupila tento bambusový chlebník https://www.doleo.cz/…laxy-zeleny/ Jsem s ním opravdu spokojená, protože tam pečivo dlouho vydrží a chlebník poskytuje i opravdu dostatek místa.

Mukyáška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.22 23:32

Já mám taky bambus a není problém pečivo jíst i týden, ale záleží taky jaké. My si nejčastěji kupujeme tmavý chleba z online pekárny , který nám vozí krásně čerstvý, takže pak pochopitelně i déle vydrží. Navíc není tak náchylný na to, aby ztvrdnul, což taky přidává na tvanlivosti.

Karlus77a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.22 11:15

Dobrý den, přestěhovala jsem se do části města, kde nemáme kousek obchod ani pekárnu. Musím tak pro celou rodinu kupovat pečivo na více dnů. Jak dlouho vydrží bochník chleba v chlebníku oproti sáčku? Je v tom tak velký rozdíl?

Ivetkorandova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.22 19:42

Zcela určitě je rozdíl hlavně v tom, že pokud necháte chleba zavřený v sáčku, tak díky vlhkosti, kterou chleba obsahuje, začne brzo chytat plíseň, a proto je lepší uchovávat pečivo v chlebníku. Když koupím velký chleba, tak nám v chlebníku vydrží dobrý klidně i 5 dnů.

Karlus77a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.22 00:06

A záleží na materiálu toho chlebníku? Myslím tím z pohledu plast a dřevo?

Ivetkorandova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 01:51

Dřevěný chlebník je lepší než plastový. Ve dřevěném chlebníku lépe pracuje vlhkost z pečiva. Měla jsem právě doma předtím chlebník z plastu a nebylo to ono. Teď používáme chlebník od https://www.ecorevolution.cz/

Váš příspěvek