IPhone pro syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkavyhernova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:40
iPhone pro syna

Holky můj syn by si moc přál koupit chytrý telefon iPhone, chtěla bych mu udělat radost, ale ty peníze, co to stojí… jaký na to máte názor?

Reakce:
Kubaoslejsek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 18:55

Pokud mu opravdu chcete udělat radost, tak to můžete vyřešit jako já, koupil jsem si bazarový iPhone s roční zárukou, a jsem sním maximálně spokojený…

Lenkavyhernova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:37

Bazarový jste koupil i se zárukou? Kde jste ho koupil prosím?

Kubaoslejsek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 12:45

Koupil jsem ho z Brněnského obchodu, který se specializuje na použité apple přístroje, které jsou otestované, a se zárukou. Podívejte se na eshop macbookarna.

777
136 příspěvků 26.05.19 13:19
@Lenkavyhernova píše:
Holky můj syn by si moc přál koupit chytrý telefon iPhone, chtěla bych mu udělat radost, ale ty peníze, co to stojí… jaký na to máte názor?

Víc mu prospějete, když mu ho nekoupíte, i kdyby byl cenově dosažitelně. Technologie mají destruktivní vliv na lidské zdraví, zvláště u dětí, ale tato souvislost se ignoruje a popírá, protože „přece je normální“, že všichni mají tyhle vymoženosti. Je to důmyslná likvidace lidstva prostřednictvím „nepostradatelných pomůcek pro život“
Asi je k zamyšlení i tohle
https://www.badatel.net/…tfonov-denne
a můžete si poslechnout na Youtube sérii rozhovorů s Dr. C. Leaf (album „C. Leaf“), která mluví o mozku, co ho poškozuje a jaký to má efekt. Mluví také o technologiích.

777
136 příspěvků 26.05.19 13:20
@Kubaoslejsek píše:
Pokud mu opravdu chcete udělat radost, tak to můžete vyřešit jako já, koupil jsem si bazarový iPhone s roční zárukou, a jsem sním maximálně spokojený…

A s jeho skrytými destruktivními vlivy na mozek svého milovaného potomka jste také spokojen?? Nebo o nich nevíte, dokud se neprojeví, a ani potom si nepřipustíte tuhle souvislost??

Váš příspěvek