Imunita a zažívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamkaMája
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.21 21:36
Imunita a zažívání

Ahoj, hledám opravdu kvalitní a přírodní probiotika na zažívání pro manžela a pro mě na spravení imunity. V lékárně mi paní cosi nabízela, ale je mi jasný, že se snaží většinou prodávat domluvené produkty a né to co je opravdu nejlepší. :think: Proto budu štastná za jakýkoliv tip nebo radu. Díky moc. ;)

Reakce:
Skripalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 07:40

Záleží, jakou máte představu, co to bude. My s manželem třeba užíváme bylinné kúry od paní magistry Podhorné. Kombinuje výluhy z různých druhů bylin, které posilují imunitní systém. Je to spíš jako dlouhodobá prevence v téhle době a funguje to jako doplněk stravy. Plus je ovšem to, že je to kompletně přírodní a bez jakýchkoliv přidaných látek. ;-)

Sandrushka95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.21 20:51

Za mě doporučuji Naturevia, možná je znáš, mají ty červený hory ve znaku.. je to dost známí. Beru si od nich už léta ostropestřec, ale mají aji na výběr různý vitamínky, takže myslím že byste si s manželem vybrali oba :-)

Bela Linkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 14:41

Na posílení imunity a zaživání jsou nejlepší probiotika. S manželem bereme laktobacily https://www.naturevia.cz/…a-kopirovat/ jsou nejlepší a lehce stravitelne

mamkaMája
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 10:02

Super, děkuji moc holky :) mrknu na ty produkty a určitě něco objednám ;)

Alexandra Dr.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 20:50

Souhlasim, na tohle jsou nejlepší probiotika a doporučuje se brát je preventivne a dlouhodobě

Bohunkka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.21 11:20

Ano, už jsem se bohužel také setkala s tím, že mi v lékárně paní doporučila produkt, který jsem si samozřejmě koupila, (protože kdo by nevzal něco co mu doporučí lékarnice žejo) a pak jsem se akorát naštvala, když jsem zjistila, že to vůbec dobrý nebylo! :zed:

Váš příspěvek