Imunita a zažívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamkaMája
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.21 21:36
Imunita a zažívání

Ahoj, hledám opravdu kvalitní a přírodní probiotika na zažívání pro manžela a pro mě na spravení imunity. V lékárně mi paní cosi nabízela, ale je mi jasný, že se snaží většinou prodávat domluvené produkty a né to co je opravdu nejlepší. :think: Proto budu štastná za jakýkoliv tip nebo radu. Díky moc. ;)

Reakce:
Skripalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 07:40

Záleží, jakou máte představu, co to bude. My s manželem třeba užíváme bylinné kúry od paní magistry Podhorné. Kombinuje výluhy z různých druhů bylin, které posilují imunitní systém. Je to spíš jako dlouhodobá prevence v téhle době a funguje to jako doplněk stravy. Plus je ovšem to, že je to kompletně přírodní a bez jakýchkoliv přidaných látek. ;-)

Sandrushka95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.21 20:51

Za mě doporučuji Naturevia, možná je znáš, mají ty červený hory ve znaku.. je to dost známí. Beru si od nich už léta ostropestřec, ale mají aji na výběr různý vitamínky, takže myslím že byste si s manželem vybrali oba :-)

Bela Linkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 14:41

Na posílení imunity a zaživání jsou nejlepší probiotika. S manželem bereme laktobacily https://www.naturevia.cz/…a-kopirovat/ jsou nejlepší a lehce stravitelne

mamkaMája
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 10:02

Super, děkuji moc holky :) mrknu na ty produkty a určitě něco objednám ;)

Alexandra Dr.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 20:50

Souhlasim, na tohle jsou nejlepší probiotika a doporučuje se brát je preventivne a dlouhodobě

Bohunkka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.21 11:20

Ano, už jsem se bohužel také setkala s tím, že mi v lékárně paní doporučila produkt, který jsem si samozřejmě koupila, (protože kdo by nevzal něco co mu doporučí lékarnice žejo) a pak jsem se akorát naštvala, když jsem zjistila, že to vůbec dobrý nebylo! :zed:

Máďa Vaněk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.21 23:42

Čauky, také znám na posílení imunity hlavně naturevii. Bohunko asi se budeš divit, ale přímo lékárnice mi je doporučila :-D Koupila jsem si teda tady tyhle. https://www.naturevia.cz/?… ale já na tom nejvíce oceňuji to, že kapsle jsou rostlinné, páč jsem veganka :-))

Vranica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.21 14:06

Na tohle jsou moc dobré probiotika. Jsou dobre na všechno co je společné s trávením. Zastavuji průjem, slepšují průchodnost střev, posiluji imunitu

Věruš R
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 22:40

To už se dělají kapsle i pro vegany? :mrgreen:

jindriskan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.21 08:37
probiotika a zažívání?

Probiotika opravdu fungují na zažívání? ještě jsem je nikdy nezkoušela.. celkově už jsem zkoušela hodně věcí na zlepšení zažívání a nic nefungovalo. A jak je užíváte? stačí nějaké potraviny s obsahm probiotik nebo nejak probiotické přípravky?

Věra Buriánková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.21 14:58
Účinky probiotik

Funguje to podobně jako vitamíny a minerály - potřebujeme je průběžně stále dostávat do těla, abychom byli zdravý. Probiotika běžně jíme ve stravě, třeba v mléčných výrobcích - např. kefír je dobrý, v kvašených výrobcích, v zelí anebo také v kváskovém pečivu. Někdy třeba když je slabší imunita, nebo když chceme podpořit naše trávení, je dobré brát probiotika více a nebo i v jiných případech se hodí, zkus si přečíst článek o účincích probiotik zde: https://www.probiotikus.cz/probiotika

DominicaCica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 16:04

Doporučuji brát probiotika, co se týče zaživání, vždycky pomůžou

Váš příspěvek