Imunita a obranyschopnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetamaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 14:11
Imunita a obranyschopnost

Jak si mohu zvýšit imunitu a obranyschopnost proti bakteriím a virům? Existuje nějak doplněk stravy?

Reakce:
Kaderavkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 13:42

Tak nejlepší je co nejvíce vitamínů a co já mám vyzkoušené tak Recreatin, který dodává tělu
nejprospěšnější živiny, posiluje zdraví všech orgánů, a zvyšuje obranyschopnost těla proti virům a bakteriím.

Anetamaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 09:52

To zní velice dobře, kde ho kupujete?

Kaderavkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:54

Kupuji ho v lékárně, když ho zrovna nemají, tak ho dokáží objednat a do druhého dne si ho můžete vyzvednout.

Kristýna688
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.19 13:16
:)

Doporučuji tablety Tenoros, na imunity jsou super :)

bertik.ber
7 příspěvků 14.8.20 21:34

Poradíte nějaký přírodní doplňek stravy na posílení imunity?

Diana12
8 příspěvků 17.8.20 21:27

Taky sháním něco přírodního pro děti, snažím se připravovat vyváženou stravu, ale ještě bych to chtěla něčím podpořit, nechci ale dávat dětem něco “umělého”

Dalamia1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.20 21:18

Já užívám a dávám dětem Kouzelné kapky, je to směs bylinných extraktů, jaké přesně si můžete přečíst tady https://diskuse.vitalion.cz/…opnost-2509/

bertik.ber
7 příspěvků 24.8.20 22:17

Děkuju za tip, jsou to tyhle https://www.benu.cz/…inktura-50ml ? Jestli jo, tak to vypadá super, zjišťovala jsem si více o těch bylinkách co v tom jsou a určitě to zkusím!

Dalamia1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.20 21:40

Jojo to je ono, špatně jsem to sem dala, moc se mi osvědčily

Jančakecalka
69 příspěvků 28.8.20 10:12
@Anetamaskova píše:
Jak si mohu zvýšit imunitu a obranyschopnost proti bakteriím a virům? Existuje nějak doplněk stravy?

Zdravím, já už dost dlouho beru a vlastně i celá moje rodina, vitamíny od Biominu, konkrétně vit. D3, a K2 a vápník. Já měla kdysi problém s imunitou, často jsem bývala nemocná, nakonec to vyřešil jeden rozbor krve, při kterém se právě zjistilo, že nemám v krvi moc toho déčka, tak mi doporučila obvodní, abych si koupila, že to pomůže a měla pravdu. Já dávám přednost přírodním věcem, tak jsem googlila a našla dobré recenze na ten Biomin, ty doplňky jsou přírodního původu, tak proto jsem to pak začala dávat i dceři. Od té doby jsme OPRAVDU celá rodina nemarodila! On ten vit. D3 je výborný na víc věcí, mě krom toho pomohl i s tlakem a manželovi s kardiovaskulárním systémem, takže opravdu paráda. Za nás doporučuju :palec:

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.20 11:25

Snažíme se v naší rodině vyhýbat nějakým chemickým metodám, práškům, apod., takže vždy volíme přírodní formu - a to samozřejmě i v oblasti posílení imunity. Tu každým dnem posilujeme topinamburovým sirupem, který dávám do jídla a celá rodina si to moc vychvaluje ;-) Sehnat se dá na internetových obchodech za rozumné peníze, já ho objednávám z https://www.diatop.cz/

Váš příspěvek