Hubnutí na rotopedu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katkafilipova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.22 22:47
Hubnutí na rotopedu

Jak dobře vám jde hubnutí na rotopedu? Dost přemýšlím o jeho pořízení, ale nevím dle čeho rotoped vybrat? Dá se za rozumnou cenu tak do 30 tisíc koupit kvalitní rotoped? Který by mohl unést i manžela, který má cca 120 kg?

Reakce:
Dasavaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.22 12:30

To určitě vyberete. Nosnost 120 kg je v dnešní době už docela standardem, takže toho se nemusíte tak nějak vůbec bát. Doporučuji se při výběru zaměřit na to, aby se jednalo o magnetický rotoped a hlídat si také váhu setrvačníku. Já pořídila kvalitní rotoped za 10 tisíc, která má nosnost 120 kg

Katkafilipova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.22 10:36

Tak pokud jste ho pořídila za 10 tisíc, tak to je super cena, jestli jste s ním spokojená. Mohu se zeptat, jaký rotoped jste za tu cenu pořídila?

Dasavaskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.22 09:29

Je to dobrá cena za kvalitní rotoped https://www.fitham.cz/…t-vivo-b500i Máme ho doma už delší dobu a jsem spokojená. Rotoped jezdí každý den. Dá se jednoduše ovládat a koupila jsem ho s dopravou zdarma až domů a také záručním servisem přímo u mě doma.

Váš příspěvek