Bulka v oku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lulu 12
1 příspěvek 20.05.10 00:39
hrčky v oku

Chcem sa spýtat či má niekto skúsenosti s hrčkami v oku,na bielku v kútikoch oka.Neviete čo to je??Ďakujem

Reakce:
maryba68
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.10 17:16

já jsem to měla taky byla to vodová cysta asi 3 roky pak se to ztratilo samo.

Bábina
1450 příspěvků 08.01.11 15:54
bulka v uku

Pravdu,nevím co to je.V oku je pro mně široký pojem.Pokud myslíte na bulvě,vyplachujte si oko světlíkem lékařským 3× denně a v lékárně si kupte umělé slzy.Světlík uděláte jako čaj,nalijete do skleničky s víčkem a dáte do lednice.Pokud bulky jsou na oktaji oka nezi řasami a není to takzvaní ječné zrno,mohou to být tukové kuličky,stejně jako se dělají na kuži obličeje při vysokém cholesterolu.Pokud máte vysoký choleterol,můžete ze světlíku udělat obklad na oko a na cholesterol užívat ostropestřec,zelený čaj a další bylinné čaje.Pokud s tím cholesterolem mám pravdu ozvěte se,něco Vám napíšu.A nebylo by dobré zajít na oční?Co říkáte?

Papoutsakis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.11 23:11
Kulička v oku

Dobrý den,
už asi 3 dny mám v koutku oka, na tom masu ne na bělmu malou bílou kuličku, vypadá jako zrníčko z krupice. Neví někdo co to může být. Vysoký cholesterol jak píšte výš nemám. Děkuji za odpověď.

Bábina
1450 příspěvků 27.01.11 10:45
Bulka v oku

Pro Vás platí asi to co jsem psala,nahoře.Nechte si udělat cholesterol.Tyto „kuličky“v řasách či koutcích ,ale i jinde v obličeji jsou příznakem vysokého cholesterolu.A proto platí bylinkové léčení stejně pro Vás jako pro prvního zadavatele.pokud bulka do 1 týdne nezmizí,bylo by dobré navštívit očního lékaře.Ten bulku většinou po zmrazení vyřízne,Prý to nebolí.Ale zkuste prohlédnot svůj oblišej pozorně,nejlépe zvětšovacím zrcadlem,nebo lupou.Pokud stejné bulky(milie)najdete i jinde na odličeji(většinou pod očima) utíkejte si nechat změřít cholesterol.Z bylin je účinný ostropestřec ,nejlépe rozkousat jako ožíšky,zelený čaj a další bylinné čaje,která vám v případě potřeby mohu doporučit.Na oko světlík jako obklad.Bylinu na obklad můžete použít 3× a pak novou.

tarbik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.12 12:57
puchyrek v belmu

Dobry den , udelal se mi na belmu puchyrek ,vedou k nemu cervene zilky vypada to jako cysta jak jsem se docetla, ale ja tomu nerozumim …zmizi to samo nebo se musi na operaci? mam na to neco pouzivat?dekuji Andrea

Váš příspěvek