Grandoptical akce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AmalyLove
63 příspěvků 15.02.18 14:17
Grandoptical akce

Dobrý den. Zaujala mě tahle akce 3 za cenu 1 kterou grandoptical teď nabízí. Nemáte s tím někdo zkušenost? Docela by se mi hodilo obměnit brýle které mám a to, že je mám už pár let takže podle toho i vypadají. Myslíte, že se to vyplatí jako cenově? Děkuju za odpovědi.

Reakce:
LiborkaKryslova
107 příspěvků 20.02.18 11:13

Taky jsem na to už s mamkou koukala, a říkaly jsme si že bychom do toho šly. Ještě jsme tam akorát nebyly teda :D Podle mě se to vyplatí, co jsem si četla tak tam máte na ty brýle slevy, takže v celku to bude rozhodně menší částka.

naslouchalkaa
138 příspěvků 26.02.18 11:15

Já jsem se koukala na těch jejich stránkách a je to tam docela dobře popsané, jak ta akce funguje. Ale skočila bych se tam zeptat, ať víte přibližně finální cenu. :)

JanaProchaz
53 příspěvků 28.02.18 10:40

Holky zmeri mi tam i zrak?…

stehana
68 příspěvků 01.03.18 20:09

Souhlas s holkama skočte tam at zjistíte na jakou cenu by vás to vyšlo. Já jsem tam byla v pátek s kolegyní z práce a máme je už objednané. Oni vám to tam i vypočítají když jim povíte do jaké ceny se chcete dostat.

AmalyLove
63 příspěvků 07.03.18 07:52

Jani zrak tam měří, dělají to myslím že za 3 stovky ale někdy měli i to měření zdarma.
Jinak holky děkuju za zprávy. Chtěla jsem vědět jestli se to prostě vůbec vyplatí než tam půjdu…A už jsem tam byla, těším se až brýle budou hotové :palec:

JanaProchaz
53 příspěvků 15.03.18 11:55

Jo? Tak super. Já jsem si právě říkala že se mi moc nechce k očnímu a čekat tam, objednávat se a tak dále. Holky a ta akce kterou tam mají, nevíte do kdy to trvá? Jestli to tam ještě příští týden budou mít, zpracovávám kámošku aby se tam šla semnou alespoň podívat.

AmalyLove
63 příspěvků 20.03.18 13:25

Taky jsem se ptala na to do kdy je ta akce, a bylo mi řečeno do odvolání, ale už trvá docela dlouho, tak bych si možná trošku mákla aby jste to neprošvihly. Ono je to celkově lepší to měření u nich takhle. Sice to stojí víc ale máte to na hned a ono se v té ceně s těmi brýlemi ztratí.

Zdenuucha
182 příspěvků 13.04.18 07:33

Ahoj holky, jestli se můžu přidat tak já jsem byla v obchodě předevčírem a mají tam podle mě lepší slevu je to na věk a ještě k tomu je měření zdarma. Já jsem měla slevu na ty brýle celkově 38% a nechala jsem tam za ně fakt málo, tak jestli jste některá třeba nestihli tu o které jste si tu psali tak doporučuji.

Roztocilkaa
130 příspěvků 25.04.18 08:02
@Zdenuucha píše:
Ahoj holky, jestli se můžu přidat tak já jsem byla v obchodě předevčírem a mají tam podle mě lepší slevu je to na věk a ještě k tomu je měření zdarma. Já jsem měla slevu na ty brýle celkově 38% a nechala jsem tam za ně fakt málo, tak jestli jste některá třeba nestihli tu o které jste si tu psali tak doporučuji.

Vím o tom, taky jsem využila téhle akce. Přijde mi to fajn třeba pro důchodce hlavě, já tam sebou vzala babičku měla narozky tak jsem jí je koupila a vyšly mě uplně na nic. A za co jsem vděčná že už nemusím koukat na ty babičky staré brýle, to byla totiž katastrofa. :zed:

Zdenuucha
182 příspěvků 03.05.18 10:16

@Roztocilkaa To určitě. Těm seniorům se to opravdu vyplatí si je tam pořídit v téhle akci ještě když si koupí nějaké obyč. Za jak dlouho jste je měly hotové ty brýle jestli se můžu zeptat?

Roztocilkaa
130 příspěvků 15.05.18 13:05

@Zdenuucha My když jsme v tom grandopticalu ty brýle kupovaly teď tak jsme je měly snad za 4 dny hotové. Byla to rychlovka. Zavolali mi at si zajdem na pobočku že už je máme připravené a bylo to.

Josefinaw
128 příspěvků 31.05.18 08:01

Přidávám se k 4 okým :D jak tady čtu. Kupuju si v grandu teda kontaktní čočky, ale snad po 2 letech mi odněkud konečně sedí bez pálení a něco vydrží.

Mamkoi
42 příspěvků 29.06.18 07:30

@Josefinaw můžu se zeptat jaké máte? Já bych chtěla konktatní čočky ale jen na příležitostní nošení, abych to střídala s brýlemi tak nevím jestli mám něco zkusit objednat přes internet nebo zajít do toho grandopticalu. Chci aby byly hlavně kvalitní předpokládám že v optice se toho dočkám ne?

Josefinaw
128 příspěvků 17.07.18 14:56
@Mamkoi píše:
@Josefinaw můžu se zeptat jaké máte? Já bych chtěla konktatní čočky ale jen na příležitostní nošení, abych to střídala s brýlemi tak nevím jestli mám něco zkusit objednat přes internet nebo zajít do toho grandopticalu. Chci aby byly hlavně kvalitní předpokládám že v optice se toho dočkám ne?

No každý máme jiné oko, a to potřebuje něco jiného být vámi tak si zajdu do nějaké pobočky Grand Opticalu a zeptám se tam. Protože oni vám tam poradí nejvíc že jo, jinak já teda používám iWear a ted mají na denní slevu 30% tak by se vám to možná vyplatilo.

Mamkoi
42 příspěvků 31.07.18 11:52

Díky za odpověď. Přítel tam semnou o víkendu zašel, vědět že to tam proběhne tak hladce tak bych se ani neptala. Byly jsme v Grandopticalu ve Fénixu a byly tam fakt vřelý. Tak pro někoho dalšího, za mě zkušenost dobrá.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu