FFP2 pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matejickova777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 16:37
FFP2 pro děti

Které respirátory jsou z vaší zkušenosti vhodní pro děti? Tedy které jim dobře i sedí velikostně? Jaké pro děti kupujete?

Reakce:
Martinasekaninova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 17:09

Docela dlouho jsem hledala respirátory vhodné pro děti. Nakonec se mi podařilo narazit na obchod, kde prodávají respirátory přímo dělané pro děti. Můžete si vybírat z různých barev a dětem navíc opravdu pěkně sedí na obličeji.

Matejickova777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 13:02

Kde tedy ty respirátory pro děti objednáváte prosím?

Martinasekaninova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 12:48

Podívejte se na stránky obchodu https://www.prozdravotniky.cz/…ratory-ffp2/ , kde prodávají kvalitní respirátory pro děti. Líbí se mi nejen jejich kvalita, ale i jejich design, který se pro děti velmi hodí.

KarolinaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.22 16:09

Jak to u těch respirátorů je? Jsou na jedno použití nebo se dá koupit ten dezinfekční sprej co mají a dá se tím tak prodloužit životnost toho respirátoru?

Milisska58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 15:26
@KarolinaHor píše:
Jak to u těch respirátorů je? Jsou na jedno použití nebo se dá koupit ten dezinfekční sprej co mají a dá se tím tak prodloužit životnost toho respirátoru?

Respirátory jsou pouze na jedno použití! Konkrétně tady na těch stránkách prozdravotniky to máš pod tím respirátorem napsané vč. postupu jak s ním zacházet ;)

Váš příspěvek