Fermentovaná zelenina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Davidlostak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.21 11:33
Fermentovaná zelenina

Jak se dělá poctivá fermentovaná zelenina? Co je přesně potřeba udělat?

Reakce:
Radkahavl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 19:17

Chcete si ji vyrábět doma? Já si ji kupuji přímo z obchodu. Jsem členem kimchi clubu, který mi dodává pravidelně zásobu kimchi domů. Kimchi miluji k bramborákům nebo jakémukoliv jídlu, které je třeba mastné nebo masové.

Davidlostak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.21 00:07

Jak jste se stal členem?

Radkahavl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.21 22:45

Na strnákách firmy, která mi kimchi dodává https://www.kimchiclub.cz/clenstvi/ . Jako člen budete mít na kichmi i lepší cenu.

Martakuliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 22:26

Kvašená zelenina mě na ochutnávce u kamarádky opravdu nechutnala… Ona tady tím žije a vždy mi o tom vykládala, tak jsem se jednou nechala pozvat na večeři a hodně jsem tam toho vyzkoušela. I když mi to nechutnalo, tak musím uznat že je to super zdroj vitamínů a zdravých přírodních věcí. Kupujete si někdo něco jiného fermentovaného s čím máte třeba z hlediska chutí lepší zkušenost?

Pavcapavus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 20:09

Pokud vám to nechutnalo, tak doporučuji vyzkoušet kvašenou luštěninu miso. :-) Například miso polévky jsou naprosto perfektní, stačí je zalít teplou vodou do 60 stupňů a máte perfektní super vydatnou svačinu.

Martakuliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.22 22:35

Miso polévky? Co to přesně je prosím?

Pavcapavus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.22 01:06

Dělají se v několika příchutích z různých surovin. Nejlepší bude, když se sama podíváte. Doporučuj mrknout na českou firmu kojibakers, je to celé bio a plné zdraví prospěšných živin. Na stránkách mají i recepty, které můžete vyzkoušet. Jako svačina nebo rychlí snídaně, když člověk nestíhá je to super.

Váš příspěvek