Fermentace zeleniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karlakarl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.21 00:50
Fermentace zeleniny

Konzumujete pravidelně fermentovanou zeleninu? Má to pozitivní účinek na trávení?

Reakce:
Michalapackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.21 02:02

Konzumujete pravidelně fermentovanou zeleninu? Má to pozitivní účinek na trávení?

Janapeterkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 01:04

Když jsem byla mladá, tak jsem k těmto věcem neměla moc důvěru…. Čím jsem ale starší, tak ve kvašených věcech vidím smysl hlavně v přijímání zdraví prospěšných živin. Jaké recepty z fermentované zeleniny máte nejraději? Já jsem právě už něco zkoušela a moc mi to nesedlo, ale rozhodně na to nechi zanevřít…

Markusena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.22 01:02

Často si dávám fermentovanou zeleninu jako přílohu k jídlu. V poslední době jsem si oblíbila také miso pastu, kterou stačí rozmíchat v nevroucí vodě k jídlu nebo pití. Používám to i jako dochucovadlo třeba do dušené rýže nebo do uvařené polívky.

Janapeterkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.22 23:48

Miso pasta je prosím co přesně?

Markusena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.22 22:46

Podívejte se semka, já si kupuji přímo tuto miso pastu od kojibakers. Mají však na výběr z mnohem více druhů a příchutí. Pasta se dál používá k dochucení jídla nebo jako základ na výbornou polévku. Na jejich stránkách najdete i spoustu super receptů. Je to rychle hotvé, často bereme i na cesty. Manžel to dokonce používá i místo soli do jídla.

Váš příspěvek