Eshop s oblečením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jekotas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 10:27
eshop s oblečením

Prosím doporučte mi nějaký kvalitní eshop s oblečením. Děkuji

Reakce:
Rebeka Janiková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 12:44

Zkus třeba www.lunzo.cz, znáš?

Radka Kovářová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 13:18
Eshop s oblečením

Za mě je super https://www.bellas.cz/. Každý týden nové kvalitní kousky dámského oblečení, hlavně nestojí ranec, tak se dá vesele nakupovat.

Renééé1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 14:14

Co jsi tam koupila?

Kristiiiiiina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 14:55

Za mě je třeba super zoot.cz, tam moc ráda nakupuji

Lumida
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 23:22
@Rebeka Janiková píše:
Zkus třeba www.lunzo.cz, znáš?

já ho znám, a jsem s lunzo.cz velmi spokojená. Kromě oblečení tam nakupujem i věci na zahradu, elektroniku. Super, že je vše na jednom místě

Marťulenka 00
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 14:20
@Lumida píše:
já ho znám, a jsem s lunzo.cz velmi spokojená. Kromě oblečení tam nakupujem i věci na zahradu, elektroniku. Super, že je vše na jednom místě

z oblečení jste pořídila co? Něco pro sebe?

Ariasska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 22:50
@Lumida píše:
já ho znám, a jsem s lunzo.cz velmi spokojená. Kromě oblečení tam nakupujem i věci na zahradu, elektroniku. Super, že je vše na jednom místě

Musím uznat, že oblečení mají fakt moc hezké. Akorát odpovídají věci na fotkám potom tomu, co ti přijde?

Gitkuška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.22 21:09

Já jsem v pandemii přesedlala na eshopy úplně.. aji když už nebylo zavřeno, tak jsem zpohodlněla. Takže třeba se mi dost osvědčil zoot.cz., tam jsem byla vždy spoko

RaduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.22 22:33

Najdu tu i nějaké maminky, co by mi sem daly tipy na dětské e-shopy? :)

RadostinkaPP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 15:46

Ano, jak je zmíněno výše, já taktéž často navštěvuji www.zoot.cz. Mají velký výběr a to já potřebuji :D

TamaraWeber
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.22 20:41
@RaduskaMaluska píše:
Najdu tu i nějaké maminky, co by mi sem daly tipy na dětské e-shopy? :)

Na tamaiti mají krásné věci jak na miminka tak i na větší děti :)

Lainukja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.22 19:20

Já jsem od loňska tak přibrala, že už nic neoblíknu. Doporučíte kde nakoupit oblečení? eshop ideálně

Rosamunda Nepilcher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 08:08

Ono pozor… Některé e-shopy s oblečením spoléhají na lákavé PR články , budování komunity a hezký marketing a ten produkt jde pak trochu jiným směrem, než by měl. Týká se to jak pánského, tak dámského. Já osobně ale stejně oblečení kupuji spíš osobně. Nemám ráda takový ten systém „objednám toho kvantum a pak toho polovinu vracím, protože mi to není“.

Jitka Poldová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.22 18:09
@Lainukja píše:
Já jsem od loňska tak přibrala, že už nic neoblíknu. Doporučíte kde nakoupit oblečení? eshop ideálně

tak to je blbý, já jsem po porodu, takže mám stejný problém :( nevím, tak zkus třeba ten zoot.cz, tam mají všechno možné, různé značky, velký výběr.. koukám, že i nějaké slevy

Lannilka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 09:46

Já hodně bojuji s tím, že když chci na netu nakoupit, tak ideálně pro všechny členy na jednom místě. a to je náročné

StaškaK.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 07:43
@Lannilka píše:
Já hodně bojuji s tím, že když chci na netu nakoupit, tak ideálně pro všechny členy na jednom místě. a to je náročné

tak to by ten zoot.cz pro tebe mohl být ok, ten sdružuje hodně značek a pro muže, ženy..

Raduna54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 17:45

Není to úplně běžný obchod s oblečením, kde by si vybrala každá z nás diskutujících, ale přesto mi to nedá a své oblíbené starožitnosti musím zmínit ;-) Asi jako každá žena jsem během zimních měsíců v teple a k tomu mi pomáhají kožichy právě odsud - jsou to skutečně poctivé kousky.

Renča Dis.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.22 07:24
@StaškaK. píše:
tak to by ten zoot.cz pro tebe mohl být ok, ten sdružuje hodně značek a pro muže, ženy..

ano, jsem tam také stálou nakupující :D

Magda Horká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.22 16:51

Moji kamarádku už přestalo bavit pořád neustále hledat ten jeden správný eshop, na kterém nakupovat, tak to vyřešila po svém. Prostě si založila svůj eshop a teď na něm prodává přesně to, co sama sháněla. Já bych na to neměla odvahu, do něčeho takového se pustit. Tvorba webů a jiných elektronických věcí jde úplně mimo mě.

Roman Tyčka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.22 10:48

Těch rad jste tady dostala bez pochyby obrovské množství. Já bych ještě doporučil jednu cestu a to je využít velkoobchod oblečení . Já třeba nakupuji u firmy Xfer. Ale zase záleží na tom, co poptáváte. Já jsem chlap, takže mi stačí obyčejné tričko, nějaká normální košile nebo polo tričko a k tomu pracovní a domácí kalhoty. :) Ale mrkněte tam, třeba si taky vyberete. :)

SarynaK
18 příspěvků 4.5.22 21:06

Tak kvalitních eshopu s oblečením je už dnes hodně bych řekla. HM, zalando, aboutyou, answear nikdy nebyl problém s jakoukoliv reklamací a mají i dobré slevové kódy.

Alison66
67 příspěvků 12.6.22 20:35

Co se týká nákupu oblečení pro celou rodinu jsem spokojená s www.genesis-eshop.cz

Gerynda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 20:21

Dámy objednala jsem z www.zoot.cz boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

wendulinaa
89 příspěvků 18.6.22 19:57

Jsem moc spokojená s www.genesis-eshop.cz. Nakupuji u nich oblečení pro celou rodinu.

nikica2
75 příspěvků 21.6.22 19:25

Znám je, mají novou službu Eko-výzva. Stačí se registrovat na eshopu, při objednávce zvolit, že mate zájem o eko-výzvu a již nepotřebné ale dobré kousky oblečení, bot, doplňků (i bytových doplňků a knih) zabalit a zanést do Penguin Boxu. Dostanete od nich eko-kredity, díky nimž můžete nakoupit jiné/nové kousky přímo u nich nebo v jejich eshopu.

žanet22
87 příspěvků 25.6.22 19:27

Sháním oblečení pro děti, tento tip opravdu vítám. Mají velký výběr.

Váš příspěvek