Erotické prádlo z internetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dasamala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.21 18:53
Erotické prádlo z internetu

Zkoušela jsem si objednat erotické oblečení, ale holky to co mi domů přišlo je opravdu katastrofa. Vůbec to nevypadá jako na obrázku. Nemyslím na mě, že bych třeba měla jinou postavu, než ta modelka, na které je to vyfocené. Ale celkově otřesná látka, objednala jsem si kostýmek a ten vypadá jako zástěrka k holiči, prostě hrůza, tak jsem to vrátila. Přesto bych si něco objednat chtěla, ale rozhodně ne tohle. Můžete mi poradit?

Reakce:
milka7
79 příspěvků 5.3.21 13:24

Tak určitě nezkoušej Alíka :D

Martinapalata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.21 17:48

Přesně tohle je důvod, proč objednávám vše jen z prověřeného sex shopu, kde hodně hledí na kvalitu zboží a drží si dobré ceny a rychlé dodání. Objednávala jsem si erotické prádlo už několikrát a pokaždé tedy spokojenost.

Dasamala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.21 19:50

Ze kterého sex shopu to objednáváte? Mají diskrétní balení? Musím si to objednávat do zásilkovny kvůli dětem doma. Takže bych ocenila diskrétní balení.

Martinapalata
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.21 18:25

Vše si objednávám jedině ze sex shopu e-kondomy.cz, kde mám prostě jistotu diskrétního balení. Nikdy se nestalo, že by na balíku byl nějaký nápis spojovaný se sexshopem, toho se rozhodně nemusíte bát.

Váš příspěvek