Erotické pomůcky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Palata74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.21 23:34
Erotické pomůcky

Potřebovala bych to mezi mnou a manželem po 15 letech trochu oživit. Doma žádné erotické hračky nemáme, myslíte že by to mohlo trochu pomoci?

Reakce:
Zanettts
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.21 09:56

U nás už to také za nic nestálo, občas mi připadlo, že spolu spíme jen proto, že se to tak trochu musí. Proto jsem to chtěla řešit a začala jsem si kupovat erotické oblečení, ale také erotické hračky. Ty nám dokáží sexuální život oživit a zase se na to oba těšíme.

Palata74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 22:56

Ten stejný pocit mám také, že spolu spíme, protože se to musí… Jaké oblečení jste kupovala?

Zanettts
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.21 15:46

Kupovala jsem toho už víc, vždy podle toho, co se mi zrovna zalíbí. Tady prodávají kvalitní erotické oblečení i pomůcky https://e-kondomy.cz/ Mají velký výběr a dobré ceny. Navíc opravdu dobře nepoznatelné balíčky. Tedy že nejde poznat, že se jedná o balíček ze sex shopu a to je velká výhoda při doručování.

NathalieM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.21 18:00

Když se tady v těch hračkách tak vyznáte, tak byly by jste mi schopné nějakou doporučit?

Vierineninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 17:28

Máme jich hodně. Vibrátory, bdsm sadu, ruzne stimulátory a ted ještě přemýšlím nad šukacím strojem (jen nevím, kam by jsme ho schovali)

NathalieM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 04:27

Já bych spíš chtěla nějaký vibrátor, ale z toho množství nejsem schopna vybrat :/

IvaMaMa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 22:12

Kup si nejaky triple vibrator, budeš spokojenejší. Je to moc dobrá věcička

Dalianna99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.21 19:44

Stimulator orálního sexu, bdsm sada, bičík, a spoustu krásního prádla z ekondomy

TomkaTonka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.21 10:23

Dokázali by jste mi poradit co by mi pomohlo udržet erekci? Díval jsem se na ty ekondomy, ale mají tam toho moc a nerad bych něco kupoval naslepo bez doporučení.

Simoness
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 20:06

Přítel používá tady ten gel a po něm mu teda stojí fakt dlouho a vydrží mnohem dýl než předtím www.e-kondomy.cz/…a-penis-40ml

PetrusekV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.21 19:54

Fakt tady ty gely fungují? Přítel má zkušenost jenom s prášky, ale toto vypadá taky dobře tak mu to zkusím asi vzít.

Orela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.21 22:13

Nejraději mám venušky a dualná vibratory. To mě vždy dostane do totálního varu a manžel to na mně miluje

Vineta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.21 22:19

Zaleži na tom co máš ráda. Někdo chce vibrator, někdo BDSM sadu, někdo chce pripinaky…je to hodně individualní

TomkaTonka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.21 18:17

Koupil jsem si z e-kondomů prášky, protože těm gelům upřímně moc nevěřím a učínkují velmi dobře. Na nástup jsem moc dlouho nečekal, ale ta výdrž byla neskutečná.

RumanovaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.21 23:40

Určitě to pomůže oživit. Bude to pro vás něco nové a v podstatě se u toho budete znovu poznávat :)) Promluvte si co by jste chtěli zkusit na začátku, co vás nejvíce láká a pak už to půjde samo ;)

Váš příspěvek