Energie a imunita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela36
72 příspěvků 17.10.19 00:55
Energie a imunita

Zdravím, máte zkušenost jak doplnit energii a podpořit imunitu? Co Vám pomohlo?

Reakce:
Evča J.
115 příspěvků 17.10.19 01:07

Ahoj, kup si céčko, mě to vždycky pomůže.

Adela36
72 příspěvků 17.10.19 18:59

Jaké si kupuješ prosím?

Evča J.
115 příspěvků 17.10.19 23:02

Kupuju si C-mix od Naturevia. Oproti jiným vitaminům C na trhu je hodně silný a navíc se nepolyká, ale cucá, což mi vyhovuje.

Janek282
9 příspěvků 17.10.19 23:05

Čau, taky kupuju céčko od Naturevia, mrkni tady pro víc informací https://www.gigalekarna.cz/…00mg-tbl-90/. Zrovna na něj mají slevu.

Jan Horvath
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.20 19:49

Hodně pít (vodu). Otužovat se (stačí studená sprcha na závěr). Chodit rozumně spát (když ponocuji, vyspím se mizerně). Jíst hodně zeleniny a ovoce, ale stejně je možná dobré doplnit to něčím (vitamín C, multivitamín - dobře mi funguje reflex nutrition).

Můj problém byl příliš stresu, špatné usínání a nechuť k pohybu. Dost mi pomohlo poslouchání audio autohypnotických nahrávek , takže vřele doporučuji.

Anezkanozickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.20 13:06
Imunita

Ahoj, také stále hledám něco účinného. Letos na podzim chci zkusit rakytník , tak jsem zvědavá, jestli dětem pomůže, aby se nemocem ubránily. Také jsou v zimě alespoň 2× nemocné. Rakytník má v sobě hodně vitamínu C, tak snad bude účinný :-).

Zuzuša
45 příspěvků 5.1.21 11:51

My jsme spokojeni s kolostrem od www.betula.cz. Hlavně u dětí. Díky němu jsou měně nemocné.

Alison66
49 příspěvků 10.1.21 13:25

O kolostru jsem už slyšela, ale ještě jsme ho nevyzkoušeli. Dcera od té doby co chodí do školky bývá často nemocná, tak ho určitě u Betuly objednám.

žanet22
82 příspěvků 16.1.21 17:48

Díky kolotsru, které užívám od jara u mě proběho i mírnějším způsobem onemocnění covid. Díky němu byl průběh lehčí.

Teodoraaa
26 příspěvků 19.1.21 14:37

S kolostrem mám již delší dobu výbornou zkušenost a nedám na něj dopustit. Začátkem podzimu ho užívám preventivně již několik let a nebývám vůbec nemocná. Je to jen přírodní produkt ale mohu všem doporučit.

nikica2
68 příspěvků 21.1.21 12:23

Nám kolostrum doporučila lékařka i pro dítě mladší tří let. Takže kozí dáváme dcerce.

Jasmina66
21 příspěvků 23.1.21 21:37

Děkuji za informaci, že kolostrum dáváte i dítěti mladšímu tří let. Mám dvouletou dcerku, tak ji ho budu dávat.

DominikaSimoncova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 07:02
Energie

Ahoj, mně se osvědčila Guarana :-). Začala jsem ji užívat na podzim a letos to byla první zima, kdy jsem nebyla tolik unavená, bez energie a chuti do čehokoliv. Působí na mě opravdu dobře, tak mám strach ji už vysadit, i když je venku už jaro :-D.

Kliodmila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 22:30

Vitamin C a nebo pak toto https://www.naturevia.cz/…e/imunohelp/ je to hotový zázrak

vikipiki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.21 19:27

Na jedné diskuzi moc chválili šťávu z rakytníku.

maruskaacz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 13:38
tribulus terrestris a energie

Mne se skvele osvedcil tribulus terrestris - https://www.vitalito.cz/…-terrestris/ prectete si o jeho ucincich. funguje jako skvely prirodni nakopavac a proste doplni telu energii, zaroven ma i priznive ucinky na imunitu a celkove zdravi, urcite stoji za to ho uzivat.

Michaelle12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.21 20:26

Holky a berete některá rybí olej? Třeba tento? https://diskuse.vitalion.cz/…opnost-2509/?…

ZdendaJ
24 příspěvků 27.6.21 23:22
energie a imunita

Zdravím, pro dobrou imunitu je základ vitamín C (v zimě i Déčko). Kupte si klidně nějaké doplňky stravy s více vitamíny, hlavně s Céčkem..

Rennattka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 00:21

Třeba naturevia tohle všechno prodává, co tu napsal ZdendaJ.

IvaMaMa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.21 18:59

Doporučuji nasadit vitamin C a omega 3. Pokud je budeš brát pravidelne uvidíš, že se budeš cítit lip

DenduleD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.21 18:41

Taky bych ráda užívala něco na podporu imunity, ale nejlépe něco, kde je přírodní složení, prostě nic, co je nacpané chemií.

Lenaki33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 11:17

Ahoj, ja jsem zkusil ted na doporuceni produkty Powerlogy a jsem s tim maximalne spokojena, citim mnohem vic energie, radosti ze zivota a zaroven jsem i trochu zhubla, zkuste.

Kristy Hory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 20:51

Jsem zastáncem toho, že na tělo má vliv nejlepší vliv to, co je přírodní. Hodně mi vyhovují přípravky od lavycosmetics, které mají naprosto úžasné složení.

GabkaGabik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.21 08:03

Kde bych se dozvěděla víc? Je tady ta značka dostupná v lékárně?

Petuuuule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.21 23:10

Co vám opravdu dokáže pomoci na lepší imunitu? Chtěla bych nějakou opravdu účinnou zbraň, u které bude mít člověk jistotu, že opravdu pomáhá.

Raduunina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 23:16

Po vážné nemoci jsem měla opravdu hodně sníženou imunitu a potřebovala jsem s tím něco dělat. Dlouho jsem hledala možnosti, co by mi pomohlo. Nakonec jsem si našla přírodní tinkturu třapatka a propolis, která je ideální kombinací na sníženou imunitu a virová onemocnění.

Petuuuule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.21 22:45

Mám ráda přírodní věci pro tělo, mohu se zeptat, kde si to kupujete?

Raduunina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 23:52

Objednávám si hodně přírodních věcí z obchodu Litlolo, kde se specializují na kvalitní přírodní produkty. Kupuji si konkrétně https://www.litlolo.cz/…-e101468.htm

Vachuuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.21 21:14

Na toto je dobre magnezium, vitamin C a imunohelp z naturevia

Váš příspěvek