Životní energie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marusína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.10 19:15
Energie

Zdravím všichni. Dnes poprvé pročítám tyto stránky a moc se mi líbí. Tleskám těm, kteří sami hledají cestu k uzdravení, jako já. Je to známka toho, že si uvědomujeme vlastní odpovědnost za všechno, co se nám děje. Hledání příčiny problému je dobrá cesta, v životě platí že: co dáš, to dostaneš. Doporučuji kouknout na meridiány a čakry, přečíst si něco o energiích. Až pochopíte, jak to všechno běhá a funguje. Pak bude nemocí ubývat a radosti přibývat. Zdravíčko a lásku všem. M.

Reakce:
misa16
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.10 14:45

Dobrý den, tak jsem si našla seznam meridiánů a pěkně jsem se divila. Byla jsem totiž před pár dny s dětmi u léčitele, protože lékaři a tabletky byli „krátcí“ a nyní jsem pochopila, jak pan léčitel „pracoval“. Bylo mi dost nejasné, jak mohl přijít na takové podrobnosti, jako například že syna bolí kotníky a dcera je příliš vztahovačná - jsou to věci, o kterých vím jenom já a v případě kotníků i syn. A jak to je? Syn má v nepořádku dráhu jater a žlučníku - což nám potvrdil i ultrazvuk a diagnostika nefunkčnost žlučníku. A dcera má v nepořádku dráhu ledvin.
CHtěla jsem se zeptat: Mohu si své energetické dráhy já sama nějak „porovnat“? Podle toho článku, co jsem si četla a podle příznaků, bych řekla, že mám energetické dráhy v těle dost pozpřehazované.

Marusína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.10 21:13
Meridiany

Meridiány máte kde mají být, jen je v nich energie zablokovaná. Cením Vači snahu si pomoci, ale není to tak jednoduché. Všechno souvisí se vším, meridiány, čakry, karma, životní styl, postoje, psychika atd. Radím Vám, najděte léčitele, který má dar toto všechno vidět, poradí Vám, co zmůžete sama a určitě pomůže s tím, kam smí on zasáhnout. Pro začátek doporučuji dobrého maséra, který má pozitivní energii a umí meridiány. Kvalitní masáž zad, šíje a bederní partie vás hodně uvolní, sama se můžete podívat na nettu, kolik meridiánů touto oblastí prochází a jek je vše propojené. A přehodnoťte svůj život. Také účinné. Přeji hodně úspěchů. M.

Bábina
1450 příspěvků 23.5.10 13:26
ŹIVOTNÍ ENERHGIE

Milá Marusíno,asi jsme se již na těchto stránkách setkaly.A zřejmně jedeme na stejné vlně,proto Vám a všem,komu není jedno ,co jejich tělo právě potřebuje bych chtěla doporučit knihu od Louise L. Hay Miluj svůj život,dále od ní ještě vyšlo ,Uzdrav své tělo a další.Ale tato kniha je něco,co by snad nemělo chybět v žádné knihovně.Hlavně těm co chtějí zvládat život tak,jak přichází a neutápět se v sebelítosti,že něco nemohu.Životní energie je i to že když ze 100 věcí můžete dělat jen 9O tak je zkuste.Znám lidi co mohou dělat věech 100 a nedělají nic.Život bychom měli prožívat a ne přežívat.Přeji všem dobrou náladu a správný nadhled nad životem,protože radost i z malých věcí nedovolí našim meridiánům eneerii blokovat a pohyb dává ne jen radost,ale i správný trok energie.A stačí jem malá jarní procházka kvetoucí přírodou. Všechny zdravím. 8-)

Bábina
1450 příspěvků 23.5.10 13:29
Životní energie

Omlouvám se za překlepy.Hlava mi jde rychleji než ruce.Bábina

Marusína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.10 20:13

Zdravím a děkuji za přízpěvek. Chtěla jsem Vás kontaktovat přes obálku, ale heslo mně nepustí dál. Nemám zatím zkušenosti s prezentací na těchto stránkách. M.

Bábina
1450 příspěvků 23.5.10 20:44
životní energie

Stači kliknout na šipku u obálky která je u mého nicku.Vedení stánek mne upozorní emailem.Mělo by to fungovat.Bábina

Bábina
1450 příspěvků 9.7.10 19:31
ˇˇZivotní energie

Životní energii má všecno živé,i voda,rostliny ,zvířata a ne jen lidé,protože si myslí,že jsou pány tvorstva.Bez životní energie by jste tu nebyl ani Vy Dr Hause.A je pravda,že pracovat s ní může jen ten kdo to dokáže .Prosím Vás nikdo si sám svojí energiji nerovnejte podle nejakýcH plakátků.Mohli by jste se ne dorovnat ,ale odrovnat.Pokud něco pro sebe chcete udělat, sami hýbejte se a ona se bude hýbat také.Bu´dte pozitivní.Memíním tím,že by jste se mněli chechtat od rána do večera,ale smích léčí.A dívejte se na život z té lepší stránky.Já vím, žijeme ve stresu,ženy stále ještě většinou na dvě i výce směn,jsme unavené,tu nás bolí ,tu zas píchá,ale zkuste si tu větu zazpívat,přidejte ji svoje slova,Ráno si do zrcedla řekněte,že jste báječní lidé a že se máte rádi(Nemyslete ,já tam taky vždycky vidí čarodejnici),A když začnete den dobře naladěni a usmějete se na někoho, koho potkáte, třeba mu vylepšíte den,který začal jako den B.A o tom je životní energie v praxi běžného života.Jinak prosí čákry nechte odborníkům.Ty vůbec neřešte,a nehledejte zbytečně nemoci, ať si je nepřivoláte.Dávejte pozor co si přejete,mohlo by vám to vyjít.Proto já vám všem přeji krásné léto,užívejte prázdnin a čakry či meridiány nechte napokoji.
Vzkaz pro Marusínu:klikněte na zaregistrovat se,pak dostanete svojí obálku a tím si můžeme psát soukromně.Můžete se mně ptát na vše co potřebujete vědět,když budu znát odpověď odpovím B

Bábina
1450 příspěvků 10.7.10 16:08
Životní energie

A vy myslíte ,že na tuto práci není mozek potřeba.Držím se toho co říkávala moje babička.Než zapneš roce a otevřeš pusu, zapni nejdříve mozek.A teď se s Vámi byť nerada loučím.Čeká mně práce.Hezký víkend

Bábina
1450 příspěvků 10.7.10 16:09
omluva

Babička říkala ruce

Dr.House
622 příspěvků 10.7.10 16:10

joo..tenhle znám…

taky se s váma byť nerad loučím..ale zapínám mozek a vim že tutově my dva na sebe tady ještě narazíme…už se těšim…:-) mějte se hezky a hlavně pohodu a klid.

Bábina
1450 příspěvků 10.7.10 18:50
ˇˇZivotní energie

To si pište,že se určitě zase něklde potkáme,protože taky rád strkáte nos do všeho ,stejně jako já.Mějte se a zatím nashle, nebo nás redakce vypne ,aby se nás dvou zbavila.

Dr.House
622 příspěvků 11.7.10 08:21

to by bylo hodně nefér…

Bábina
1450 příspěvků 11.7.10 08:49
Životní energie

Ahoj doktore,copak se Vám, nelíbí?Že jsem napsala,že jste stejně zvědavý,jako já?Není možná ,že,já jsem ženská a zvědavost je jejich vlastnost.Páni jen zkoumají.

Dr.House
622 příspěvků 11.7.10 12:18

já jsem příšerně zvědavý člověk…:-)

jen jsem tím myslel to že by to nebylo fér, kdyby nás odsud vypli autoři vitalionu…:-) o dost by přišli.

…ps: malé rejpnutí: bez vás bych se obešel..:-P :-D

Bábina
1450 příspěvků 11.7.10 13:28
Energie

Ale houby,neobešel.Na kom by jste si brousil Váš ostrovtip.A Vlastně naše psaní na tyto stánky patří,ti co to čtou,přestanou myslet na to,co je bolí a kde je píchá,a určitě se doma dohadují,co zas bude.Nemůžene je nechat ve štychu.Smích a dobrá nálada je základem správného proudění životní energie.Takže když to vezmem kolem a kolem,snažíme se účastníkům těchto stránek pomáhat.Tak zatím.Musím taky neco dělat.

rachel12345678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.11 23:41
léčitel

Dobrý den,
moc bych vás tady chtěla požádat o kontakt na nějakého dobrého léčitele, který umí pracovat s energií.Před lety jsem prožila závažnou chorobu a dodnes jsem se úplně „nesebrala“.Velmi se snažím pomáhat si sama a troufám si tvrdit, že se na toto téma snad neflákám, ale jaksi je to málo. Jsem vitálnější než dříve, jenže ono „sbírání“ se mi jde velmi těžko.A prožitá minulost mě do velké míry o velkou část sil připravila.
Pokud budete vědět, předem děkuji
Rachel

Bábina
1450 příspěvků 19.3.11 09:35
Životní energie

Milá Ráchel,životní energie se dá harmonizovat třeba pomocí reiky a můžete si pak v podstatě pomáhat sama.Jen je třeba najít kurz,který běží nejblíže vašenu bydlišti.Potom to může udělat člověk,který se tím zabývá,ale k tomu musíte mít naprostou důvěru.Potom jsou různá dechová cvičení,meditace atp.Tady nemohu odkazovat jinam je to proti etice.Ale zadejte si registraci aby jste dostala obálku jako já a kliknutím na mojí obálku vstupte na mojí stránku.Tam si můžeme napsat víc.

777
176 příspěvků 19.3.11 10:11
"energie"

Pro misa16: Tomu vážně věříš?? Měla bys slyšet zkušenost Martina Ševčíka, který se tímto kdysi zabýval. Vysvětlil by ti skutečný princip této „práce s energiemi“ a taky jejich nebezpečnost. Jen proto, že to vypadá „funkční a užitečné“, to nezmění NIC na své utajované ZHOUBNÉ podstatě. To už radši dávej dětem tvrdé drogy, než abys je ohrožovala takto!!!!

Bábina
1450 příspěvků 19.3.11 11:17
Životní energie

Tak s tímto názorem plně souhlasím.Energie ,čhi,či jak tomu chcete říkat se dá obnovit tím,že se uvolní její bloky.Ale proboha jen nehledejte nějaké svoje meridiany a nesnažte se o to sami,nebo si opravdu ublížíte.Troti drogám v jakékoliv podobě mimo kávy a 2 červeného jsem ,stejně,jako proti neodborné práci s energií.Protože to opravdu může přinést to co nechcete.Ale 777 přišel s křížkem po funuse.Misa 16 už byla seznámena se všemi nástrahami.Máte tak půl roku zpoždění.Ale máte pravdu v tom,že to lajik nemá dělat sám.A proto píšu,že v člověka který Vás povede musíte mít plnou důveru,že chce pomoci,a hlavně že umí.777 dává rady pro NORMÁLNÍ lidi,alespoˇn pro mne, nepřijatelné

777
176 příspěvků 21.3.11 09:42

Nejde o to, že se tím nemá zabývat nějaký lajk sám. Jde o to, že celá tahle filozofie je podvrh a „odborníci“ v této oblasti jsou jako drogoví dealeři! Poskytnou vám takové „uvolnění“ (jakkoli tomu říkají), žer vás to dříve či později spolehlivě dostane z těla (brutálněji než 20 bodných ran). Nehazardujte se životem fantazírováním o těchto věcehc jako tzv. „pomoci“! Poslechněte si zkušenost M. Ševčíka a můžete se samï přesvědčit, jak zrádná a zhoubná takováto „opomoc“ ve skutečnosti je!!

Bábina
1450 příspěvků 21.3.11 09:55
Životní energie

Asi mluvíme každý o něčem jiném.Bez životní energie není život.Uvědomujete si co hlásáte?Tady nikdo nikomu nechce nic vnucovat,ale naučit lidi pracovat se sým potenciálem.Využívat to co mají,znají a v čem žijí.Neznám hlásání toho pana Ševčíka.Ale protože jsem přesvědčena,že každý má právo na svůj názor,tak mu jeho názory ,které notabene neznám nebudu vyvracet.Ale co Váš osobní názor?Zatím stále jen papouškujete názory někoho jiného a stále dokola.Pokud se tím sám nezabýváte,bylo by opravdu dobré,aby ti co chtějí zlepšit svůj život se od takových jako vy drželi dál.

kolemjdoucí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.11 16:46
babina

mam dojem že jste nebezpečná, páč jak má někdo jiný názor než vy okamžitě vyzíváte aby s od nich ostatní drželi dál

Tom69
172 příspěvků 30.12.11 17:08
to kolemjdoucí

Víš co, než začneš psát další nehorázné hlouposti, tak si zopakuj základy gramatiky.

Bábina
1450 příspěvků 30.12.11 17:10
Životní energie

Pokud je to pro mně,(nejsem si jistá,protože jsem Bábina a ne babina) a zdám se Vám nebezpečná vážený kolemjdoucí.Tak se chvilku zastavte a věnujte pozornost celé stránce.A zapněte to co máte v hlavě.Je to diskusní forum a tak každý má právo projevit svůj názor.Tak i já.A opravdu ,když se zamyslíte,žil by jste bez životní energie.Tělo není stroj.A lidé,kteří na této stránce diskutují jsou dospělí,svéprávní a s vlastním názorem a přesvědčením.A já nikoho k ničemu nenutím.Tady má každý právo si vybrat.Pokud se vám osobně zdám nebezpečná,máte právo se mi vyhnout.

Bábina
1450 příspěvků 30.12.11 17:14
životní energie

Tome 69 ,prosím upřesněte,komu je Váš příspěvek adresován.Psali jsme asi oba současně .Jen aby bylo jasno.B

Tom69
172 příspěvků 31.12.11 00:05
to Bábina

Dobrý večer Bábino. Kolemjdoucí mně kulantně řečeno nadzvedl svoji hrubostí, hloupostí a koneckonců i pravopisem. Pro mne jste ikona této diskuse a žádný hrubec a hlupák se do Vás nebude obouvat. S úctou Tom

Bábina
1450 příspěvků 31.12.11 10:19
Životní energie

Tome moc děkuji za uznání.Ale víte,je to diskuse.A tak každý může vyjádřit svůj názor.Ať už věci rozumí, nebo ne.A spousta lidí si myslí,že životní energie je blábol.Ale bez ní prostě není život.To Vy ale jistě víte.A každý člověk je jinak energeticky založen.A může zdraví a i chování ovlivnit třeba jen vhodnou stravou.Já se tím zabývám léta.A tak, pana kolenjdoucího nechte pokračovat v chůzi.Přeji pěkný poslední den v roce a hodně zdraví a štěstí v tom novém.Bábina osobně

Tom69
172 příspěvků 31.12.11 13:39
to Bábina

Moc děkuju, Bábino. Také Vám přeji vše dobré do nového roku, lásku, zdraví, štěstí a hodně trpělivosti:-). Tom

Bábina
1450 příspěvků 31.12.11 13:43
Životní energie

Trpělivost je mé druhé jméno.Jinak bych tu někdy asi nevydržela.Tak ten starý rok dobře oslavte a nový přivítejme s radostí.

777
176 příspěvků 10.4.14 21:56
aprílové názory

Bábina:
Ani většinový názor nezmění a nezruší pravdu, zatímco samotné názory jsou proměnlivé jako aprílové počasí. Oprávněně varuji před atraktivními praktikami, jejichž pravé podstatě aktéři ani oběti nerozumí a je příliš nebezpečná na to, abych sklon těch pošetilců přešla „tolerancí názoru“.

Blahunkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.19 15:18

Holky jak si dodáváte energii? kde ji čerpat? jsem pořád unavená, přijdu z práce, a jsem vyřízená, a to máme doma dvě malé děti, které nás nenechají odpočinout.

777
176 příspěvků 11.8.19 19:49

Blahunkova
Připomínám si, KDO jsem, jakou MÁM hodnotu a proč, KAM sněřuju a s Kým. Napájím se absolutní Láskou, jejíž zdroj nemůže vyschnout (prostě nemůže).

Petricka75
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.19 18:56

Dlouho jsem hledala nějaký kvalitní přírodní životabudič, až jsem došla na velice dobrý a povzbuzující přírodní korejský čaj, který mi zase vrátil chuť, a energii do života.

Blahunkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.19 09:50

Je drahý? kde bych ho prosím mohla koupit?

Petricka75
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.19 11:19

Není to vůbec nic drahého, ve srovnání, že to opravdu pomáhá. Podívejte se přímo na stránky prodejce kombe. cz, mají je tam v různých baleních, hlavně se podívejte na složení, a proti všemu pomáhá.

Jitulena56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.20 09:47

Jsem v tomto ohledu docela začátečník, ale čím dál více si začínám uvědomovat svoje vnitřní energie. Jak se dostat na duševní rovnováhu? Co pomáhá? Děkuji za každý názor nebo radu.

Luciluck
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.20 01:07

Máte pravdu, že každý by si měl uvědomit svoji vnitřní stránku, o kterou je potřeba pečovat. Duševní nerovnováha, a pokřivení vnitřních sil může mít za následek i několik zdravotních problémů. Já chodím často na terapie energetické léčby, které mi velice pomáhají.

Jitulena56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.20 15:40

Kde na ně chodíte?

Luciluck
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.20 11:17

Podívejte se na web kristalovapostel. cz, kde najdete veškeré informace, a také pěkné čtení o důležitosti starání se o svou vnitřní sílu.

Bubíček1021
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.20 22:23

Ahojte, jestli vám mohu doporučit stránku na nějaké léčivé předměty, tak se určitě zkuste mrknout třeba na tuto. Mají tam spoustu starožitných věcí u kterých jsem si jistá, že budou naplněné tak moc energií za ty roky, že si to ani nedokážete představit!

777
176 příspěvků 23.11.20 22:38
@Luciluck píše:
Podívejte se na web kristalovapostel. cz, kde najdete veškeré informace, a také pěkné čtení o důležitosti starání se o svou vnitřní sílu.

jsou to lži!!

Patriciekalabovva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 02:28

Dobrý den, chtěla bych se trochu poradit ohledně mé babičky, které ještě není ani 70. Každopádně se začátkem pandemie se zavřela doma a nikam nechodí. Bohužel nemá ani balkon, ani zahrádku, takže je pořád zavřená v bytě. Jídlo si nechává nosit a důchod jí nosí pošťačka. Nemá důvod jít ven. Má prostě strach, aby se nenakazila a i nás přijímá pouze s respirátorem. Já to beru, má prostě strach, ale je vidět, jak moc jí to změnilo. Už to není ta babička plná energie a života… Jak ji zase vrátit zpět do života? Jak jí dodat energii, i když je zavřená doma?

Silvietuumova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 13:56

Vy ten problém vlastně znáte. Je to tím, že nechodí ven. Člověk prostě potřebuje denní přirozené světlo a hlavně sluníčko, ze kterého bereme energii. Tímto problémem bude trpět spousta starších lidí, kteří mají strach. Moje máma je to stejné a také nikam nechodí. Během roku to byl úplně jiný člověk, nic jí nezajímalo, nebavilo a neměla energii vůbec na nic. Něco jsem si o tom zjišťovala a na Vánoce jsem jí koupila infračervený panel, který dokáže nahrazovat právě sluníčko a denní světlo. Máma se tak nahřívá a svítí pravidelně každý den a už má zase spoustu energie. Věřím, že v létě už normálně začne chodit ven a bude zase vše v pohodě.

Patriciekalabovva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 01:28

A ten panel jste koupila kde?

Silvietuumova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 10:40

Koupila jsem jí tento infračervený panel https://www.mitolight.cz/…-expert-3-0/ a teď se za ní dokonce sama chodím co druhý den svítit, protože i já poznám, že mám potom mnohem více energie a cítím se líp.

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.22 10:10

Ahoj holky, měla bych dotaz, zda máte některá zkušenosti s magnetoterapií. Chtěla bych koupit magnetický náramek a budu ráda za vaše info :)

Vanyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.22 08:46

Ahoj, já magnetické náramky vybírám tady https://spiritobchod.cz/…toterapie-39. Mrkni se na jejich shop, mají moc hezkou nabídku :) Já jsem tam vždy moc spokojená :)

Váš příspěvek