Elektrokola výběr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinovcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.19 12:21
Elektrokola výběr

Dobrý den, prosím máte někdo elektrokolo? poradíte mi podle čeho vybírat kvalitní elektrokolo?

Reakce:
Martinsvodek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.19 13:20

Já mám doma elektorkolo, pokud budete vybírat, tak doporučuji vybírat elektrokolo se středovým motorem Bosch, a baterií alespoň 400W.

Martinovcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.19 16:15

A poradíte mi prosím kde bych se na to mohla podívat? od které značky to elektrokolo máte? jaký má dojezd?

Martinsvodek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.19 15:05

Podívejte se na stránky moustache-elektrokola.cz mají elektrokola se středovým motorem od Bosche, já do nich máme kolo a je velice kvalitní, navíc má opravdu dlouhý dojezd. Kola prodávají v prodejnách Cyklospeciality.

Karlovara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.19 15:56
Elektro kolo

Ahoj, začala jsem se dívat po novém elektrokolo, na ježdění do práce přes město, jaké jsou vaše zkušenosti?

Hanasterbova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.19 09:51

Musíte si ujasnit, jestli chcete opravdu městské kolo, nebo třeba trekové nebo horské… Já jsem si koupila třeba přímo městské elektrokolo, které není tak drahé a do města je skvělé.

Karlovara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.19 16:47

Kolik jste za kolo dala? a kolik ujedete na jedno dobití baterie?

Hanasterbova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.19 20:42

Kupovala jsem městské kolo z obchodu fitham. cz, mají elektrokola do města od 22 tisíc korun, dojezd je hodně individuální podle náročnosti terénu, ale já jsem kolem 90 km na jedno nabití.

Maruskakaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.19 20:07
kolo

Městské kolo by se mi taky hodilo, ale spíš bych ocenila teda nějaké elektrokolo, prostě né nějaké klasické

Lindulinka2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.19 20:51
elektrokolo

Já mám elektrokolo a je to úplně na pohodu, přemýšlela jsem že bych přešla i na klasické kolo, ale říkám si že elektrokolo je vlastně lepší

Janikakola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 21:38
elektrokolo

Naposledy jsem kupovala elektrokolo pro mamku, pro mě ne já jsem naprosto nesportovní, ale je spokojená a el. kolo jí vyhovuje, tak proč ne

Rebeckala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 18:22

Vždyt to je fajn ne? hlavní je že je člověk na čerstvém vzduchu to je potřeba :) takže moc chválím

Váš příspěvek